Kotiriietes Ristiretk Jyväskyläs

11.9.2021 JYVÄSKYLÄS TOIMUS KOTIRIIETES RISTIRETK JA TÄNUTEENISTUS ISSANDALE, NII SOOME KUI KOGU EUROOPA ÄRATUSEKS 

ÜLISTUS ISSANDALE!

Issanda Vägevaimate Prohvetite poolt juhitava Ülemaailmse Kahetseva Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistöö Soome haruteenistus korraldas 11.9.2021 Jyväskyläs KOTIRIIETES RISTIRETKE, nii Soome kui ka kogu Euroopa eest, kahetsedes patte ja parandades meelt Issand Jumala ees. Üle Soome kohale tulnutele lisaks osales Jyväskylä Ristiretkel inimesi üle Euroopa, s.h. Rootsist, Iirimaalt, Leedust, Hollandist, Šveitsist, Austriast, Slovakkiast, Tšehhist, Itaaliast, Eestist; osalemas peapiiskoppe, piiskoppe, pastoreid, tehes kahetsevat meeleparandust nii iseendi, Soome kui kogu Euroopa eest.

Kotiriie on Issanda ees, nii sügaval südame sügavuses kui ka väliselt toimuva, kahetseva meeleparanduse sümbol. See on Issanda tahte kohane riietumisviis; möödapääsmatu praegusel ülikriitilisel ajahetkel, kus iga hetk vōib toimuda pühade ülestōmbamine, lõpetades (ca 2000 aastat tagasi Jeesuse poolt Ristil valatud Vere kaudu toodud) Armuaja, et jumalakartmatu maailma peale saaks laskuda Jumala Viha- ja Karistusaeg

 Teame, et ilma kahetseva meeleparanduseta Jeesuses ei ole andeksandmist. Ilma pühaduseta mitte keegi ei saa Issandat näha! Heebr.12:14. Keenia kui inimkonna Lõpuaja Äratuse juhtriigi Issanda juurde tagasipöördumine algas 17 aastat tagasi, kus rahvas riietus kotiriietesse, alandudes Issanda ette, kahetsedes patte ja parandades meelt.

Toimus ka Tänuteenistus rohkearvuliste imetervenemiste eest. Osalemas 2 varasemat autisti Euroopast, kelle Issand selles Teenimistöös on tervendanud. Issand on Soome Kahetseva Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistööd eriliselt Õnnistanud; siin on palju imeliselt tervendatuid. Kiitus ja Ülistus Issandale! Tänu Jeesusele! Tänu Issanda Vägevaimatele Prohvetitele! 

Issanda poolt imetervendatud Soome Vabariigi Etuskunta endine rahvasaadik Marja-Liisa Tykkyläinen pidas karismaatilise kõne, rääkides enda tervenemise imest; meenutades Talvesõja aegu, kus tollane Soome Vabariigi president Kyösti Kallio palvetas Issanda poole Jeesuse Nimes ja kutsus rahvast meeleparandusele. Rahvas kuuletus ja parandas meelt ning teatavasti Issand halastas II Maailmasõjas soome rahvale, õnnistades Soomet iseseisvuse jätkumisega. 

Marja-Liisa Tykkäläinen kuulutas avatuks Soome ja kogu Euroopa Äratuse. Repent Finlandi Juhtiv Peapiiskop Anna Antila lōikas läbi Äratuse lindi.  Meeleparandus-Äratusele kutsuvate sõnavõttudega osalesid ka Euroopa Peapiiskop Charles Afraim, Skandinaavia Peapiiskop Bertil Ceder jt.


Kas ka eesti rahvas tuleb Jeesuse Pühale Eluteele; Lōpuaja Äratusse, mis valmistab ette Teed Messias Jeesus Kristuse Auväärseks Tulemiseks; Lōpuaja Äratusse, mis toob Messia?

“VAATA, KUI MA SULEN TAEVA, NÕNDA ET VIHMA EI SAJA, JA VAATA, KUI MA KÄSIN ROHUTIRTSE MAA PALJAKS SÜÜA, VÕI KUI MA LÄKITAN OMA RAHVA KALLALE KATKU, JA KUI SIIS MINU RAHVAS, KELLELE ON PANDUD MU NIMI, ALANDAB ENNAST JA NAD PALVETAVAD JA OTSIVAD MINU PALET NING PÖÖRDUVAD OMA KURJADELT TEEDELT, SIIS MA KUULEN TAEVAST JA ANNAN ANDEKS NENDE PATU NING SÄÄSTAN NENDE MAA!” (2AJ.7:13-14)


7.9.2021 Kohutavaim Surmaotsus tuleb kogu maailma peale

7.9.2021 PROHVETEERING – HOIATUS. KÕIGE KOHUTAVAM JUMALA KOHTUOTSUS, SURMAOTSUS TULEB TERVE MAAILMA PEALE  


Edastatud  ISSANDA Kardetavaimate Prohvetite poolt 7.9.2021  `Jesus is Lord´- raadio kanalilt: www.JesusisLordradio.info


Lühidalt sisust, kokkuvõtlikult:

ISSAND andis Tema Kardetavaimatele Prohvetitele näha kohutavat Jumala Kohtumõistmist, mis on laskumas maailma peale. ISSAND näitas Neile mastaapset suremust – tohutul määral surnukehasid. Põletati nii palju surnukehasid, et ei jätkunud küttepuid nende põletamiseks. Vastav JUMALA karistus

algab nüüd ja jätkub Suurel Viletsuajal. 

Seetõttu, ISSAND kuulutab nüüd, et surm laskub maa peale väga šokeerivas mõõtkavas. Kohtumõistmine tuleb, sest inimesed mässasid JUMALA vastu ja keeldusid reageerimast Kutsele kahetsevaks meeleparanduseks ning nad valisid jätkamise kurjuses ja patus.

Seetõttu ISSAND veelgi kutsub kahetsevale meeleparandusele, täielikule eraldumisele mistahes patust ning et inimesed elaksid püha elu ja valmistuksid JUMALA Kuningriigi tulemiseks; sest MESSIA tagasitulek on väga lähedal.

JEESUS ON TULEMAS. VALMISTUGE PÜHADUSES!


Kuulatav:

(Üleskirjutatuna võimalik lugeda siit soomekeelsena ⇒ )


7.9.2021 ISSANDA PROHVETEERING HOIATUS. KÕIGE KOHUTAVAM JUMALA KOHTUOTSUS, SURMAOTSUS TABAB TERVET MAAILMA

Vastav tõlge soome keelde ⇒


Vaata lisaks: 25.8.2021 SOS – HOIATUS ISSANDALT: ISSAND TEEB TEILE LÕPU HOMOSEKSUALISMI TÕTTU, NAGU SEE SAI OSAKS SOODOMALE JA GOMORRALE, KUI TE SUGUPÕLVENA EI TEE KAHETSEVAT MEELEPARANDUST HOMOSEKSUALISMIST!

 

UUEMAD GLOBAALSED TEENISTUSED, 2021

       R 24.9.2021 õhtul algab KOGU ÖÖ KESTEV 

ÜLEMAAILMNE REEDENE ÖÖTEENISTUS 

KUI ISSAND ANNAB

250. ÜLEMAAILMNE TEENISTUS (2020-2021) - 24.9.2021 ?

 " JA SEAL ON MAANTEE JA TEE, MIDA NIMETATAKSE PÜHAKS TEEKS;
ÜKSKI ROOJANE EI VÕI SELLEL KÄIA, VAID SEE ON TEMA RAHVA JAOKS :
KES SEDA TEED KÄIB, EI EKSI, RUMALADKI MITTE!" 
(Jesaja 35:8)

22.9.2021 SUUR ÜLEMAAILMNE KESKNÄDALATEENISTUS

22.9.2021 soomekeelse tõlkega: ⇒ YouTube`st  või  ⇒  Twich`ist


19.9.2021 SUUR ÜLEMAAILMNE PÜHAPÄEVATEENISTUS

19.9.2021 soomekeelse tõlkega: ⇒ YouTube`st  või  ⇒  Twich`ist


17.9.2021  KOGU ÖÖ KESTEV SUUR ÜLEMAAILMNE REEDENE ÄRATUSTEENISTUS 

17.9.2021 soomekeelse tõlkega: ⇒ YouTube`st  või  ⇒  Twich`ist


15.9.2021 SUUR ÜLEMAAILMNE KESKNÄDALATEENISTUS

15.9.2021 soomekeelse tõlkega: ⇒ YouTube`st  või  ⇒ Twich`ist


12.9.2021 SUUR ÜLEMAAILMNE PÜHAPÄEVATEENISTUS 

1. OSA 

2. OSA ⇒ 

12.9.2021 soomekeelse tõlkega: ⇒ YouTube`st (II osa) või  ⇒ Twich`ist  


10.9.2021  KOGU ÖÖ KESTEV SUUR ÜLEMAAILMNE REEDENE ÄRATUSTEENISTUS

Kestab laupäeval kella 14-ni. Väga suur Teenistus. Issandal Räägib üksnes selle kanalil. Üksnes siia on asetunud Jumala Pilv. Täna põhjalikult ülestõmbamisest, kuidas valmistuda. Jutlus algab veidi hiljem. Väga kriitiline ajahetk.

 1.OSA 

⇒  2. OSA ⇒ 

10.9.2021 soomekeelse tõlkega: ⇒ YouTube`st (II osa) või  ⇒ Twich: 1. osa ; 2. osa 


TOIMUVAD KUNI KRISTUSE PÜHA KOGUDUSE ÜLESTÕMBAMISENI, MIS VÕIB TOIMUDA MISTAHES HETKEL; ALLESJÄÄNUD AEG ON VÄGA LÜHIKE. ISSANDA KARDETAVAIMAD PROHVETID ÜTLEVAD, ET NAD EI JÕUAKS ENAM KÕIKIDELE INDIVIDUAALSELT ISEGI MITTE ENAM HELISTADA SEOSES VAJADUSEGA VALMISTUDA, VAID ENNE TOIMUKS ÜLESTÕMBAMINE. AEG ON LÄBI JA JEESUS TULEB!


Kõik rahvad on südamest oodatud häälestuma ja kuulama otseedastust Kõikvõimsa Jumal Jahve Troonisaalist. Tema Kaks ustavat Tunnistajat Piibli Ilmutusraamatu 11.ptk. on kolmapäeviti, reedeti, pühapäeviti otseülekandes, vahendamas Issanda Sõnumit Nairobi peakontori kaudu. Allikas: www.JesusisLordradio.info

Globaalsed Äratusteenistused pole enam mitte alati järelvaadatavad.


2020-2021. AASTA ÜLEMAAILMSETE TEENISTUSTE VIDEOSALVESTISI: 

 SEPT. 2021  AUG. 2021  JUULI 2021   JUUNI 2021   MAI 2021   APRILL 2021   MÄRTS 2021   VEEBR. 2021 

 JAAN. 2021   DETS. 2020   NOV. 2020   OKT. 2020   SEPT. 2020  AUG. 2020   MÄRTS-JUULI 2020


ÜLEMAAILMSETE ÕHTUTEENISTUSTE OTSEEDASTUSED JÄRGMISTELT LINKIDELT:

Inglise keeles:  ⇒  YouTube⇒ ´Jesus is Lord´- Raadio  / ⇒  Facebook

TEISTES KEELTES: Soome: ⇒ YouTube,  ⇒ 1 ; ⇒ 2)  / ⇒  `Messisas on tulossa`- raadio / ⇒ Twich  / ⇒  Facebook 

 (Märkus: Otseedastuse jälgimiseks soomekeelse tõlkega soovitame vaadata ingliskeelset videod ja kuulata soome raadiost tõlget (veidi nihkes) või ⇒ Twich-lingilt . YouTube ja Facebook on ebakindlad, vahel kaob ära.) ⇓

ITAALIA ⇔ / HISPAANIA ⇔  / PORTUGALI ⇔ / SAKSA ⇔  / SLOVAKI ⇔   / KOREA ⇔   / PRANTSUSE ⇔ / HIINA ⇔  / SOOME ⇔⇒ 1) ja ⇒ 2)  / INGLISE ⇔ /  VENE ⇔  / NORRA ⇔ / NORRA, uus⇔HOLLAND ⇔ / …

Lisainfo: www.repentandpreparetheway.org ja www.JesusisLordradio.info ; www.repentfinland.fi ; sotsiaalses meedias: https://www.facebook.com/JeesusOnTulemas/ ja https://www.facebook.com/jesusiscomingofficial/

Juhendeid ´Jeesus is Lord´- Raadio kuulamiseks leiab kaardi – ´Kontaktid´ – alt.

1.9.2021 Tervendamisdeklaratsioon

1.9.2021 ISSANDA VÄGEVAIMATE PROHVETITE MITMEOSALINE AJALOOLINE TERVENDAMISDEKLARATSIOON


ISSANDA VÄGEVAIMAD PROHVETID edastasid täna hommikul mitmeosalise TERVENDAMISDEKLARATSIOONI.

Väga erinevate haiguste kohale, s.h. Hiv, Aids, kasvajad, vähid, voodihaiged, kõik siseorganid, ajuprobleemid, jm. Täna edastati ka – noorenemine, nii et ka 80-aastane võib tunda end kui 20-aastane; Issand tuleb taastama, tervendama teie nooruseaegse tervise ja võimekuse. See on esmakordne, seda pole varem antud; see on ajalooline. See on see, mida Issand on Rääkinud tänasel hommikul.

Te saate näha massiivseid tervendamisimesid nii siin Keenias kui mujal maades, kes on kuuldel ja siinse ISSANDA Hääle all, kus tahes ka olete; teile saab osaks abi Jeesuse Vere voogamise kaudu.

Kõikidel on võimalik saata oma palvesoov ´JESUS IS LORD´- Raadiosse (kirjuta inglise keeles), e-mailile: jesusislord.fmradio@gmail.com või sõnumina ´Jesus is Lord´- Raadio palveliinile, numbrile (kirjuta inglise keeles): +254 727 503 030.

1.9.2021 TERVENDAMISDEKLARATSIOON, 1.OSA

1.9.2021  TERVENDAMISDEKLARATSIOON, 2.OSA

1.9.2021 õhtul Globaalne Äratusteenistus.

Mis on erinevus Keenia ja muu maailma vahel? See on: uhkus.

Kui Keenias keegi terveneb, siis nad tulevad tänavatele, avalikkuse ette, riietudes pühasti, pidutsevad, rõõmutsevad, tänades Issandat, avalikult, et Issand on kellegi neist tervendanud. Kuid mujal riikides nad mitte alati ei tule välja; näiteks Soomes on Issand tervendanud nii palju liikumisinvaliide, kuid nad ei tule tänavatele kiitma ja ülistama Issandat, kogu rahva ette.

Keenias nad on alandlikud, tänulikud, kuulavad aina ´Jesus is Lord´- Raadiot. Kui Issand teeb nende seas imetegusid, siis nad on koheselt avalikkuse ees, rõõmutsemas ja pidutsemas.

3.osa, kuulatav inglise keeles (kõik klipid salvestatud 1.9.2021 hommikul ´Jesus is Lord´- Raadiost)

3.osa, soomekeelse tõlkega:

~~~ Kui Issand Tervendab sind, siis palun anna sellest teada ka Repent Estoniale: repentestonia@gmail.com, tel. +372 5458 5478. Aitäh!

Afganistani sõda

ETTEKUULUTUSED SÕJAST AFGANISTANIS


26.8.2021 PROHVETEERING TÕSISEST RELVAVÕITLUSEST KABULIS, AFGANISTANIS 


26.8.2021 hommikul ´Jesus is Lord´- Raadiost edastatud Issanda Prohveteering tõsisest relvavõitlusest Kabulis, Afganistanis, hakkas täituma 5 tundi hiljem, sama päeva õhtul; me nägime seda uudistest. Messias on tulemas! 

Praegu veel kahjuks pole eesti keeles loetav. Originaalsõnum (ingl.k.) kuulatav ⇒ 26.8.2021 PROPHECY ON A SERIOUS GUNFIRE TO HAPPEN IN KABUL AFGHANISTANloetav soome keeles ⇒


30.8.2021 PROHVETEERING PRAEGUSEST HIRMUVALITSUSEST JA HUKKAMISTEST AFGANISTANIS    


Praegu veel kahjuks pole eesti keeles. Siit kuulatav originaalsõnum (ingl.k.) ⇒ AUGUST 30, 2021 – PROPHECY OF THE CURRENT REIGN OF TERROR & EXECUTIONS IN AFGHANISTAN  ;  …

(Veidi sisust, lühiülevaates:  Issand viis Tema Kardetavaimad Prohvetid Afganistani. Issand näitas neile sealset metsikut ja õudsat olukorda. Inimesi võetakse kinni ja hukatakse; tulistatakse, tapetakse. Inimesed jooksevad hirmust. Mošeest on saanud suur institutsioon. Neid, kes on teinud 20 a. koostööd Usa ja Läänega, aetakse taga, võetakse kinni ja tulistatakse (pähe). Ohus on ka teisi. Kohutav diktatuur ja hirmuvalitsus. Äärmuslik islamiriik. See on kiirpilk Ahistuse aega, mis algab seejärel, kui pühad kristlased on üles tõmmatud. Seetõttu, valmistuge Jeesuse Pühal Eluteel, et võiksite olla siit evakueeritute seas. See, mis tuleb, pole talutav. Ärge jääge siia maha!)


25.8.2021 SOS-Hoiatus Issandalt: Issand teeb teile lõpu, kui te sugupõlvena ei paranda meelt homoseksualismist!

25.8.2021 

EKSISTENTSIAALNE  SOS – HOIATUS  ISSANDALT :


 Kokkuvõtlikult:

ISSAND TEEB TEILE LÕPU HOMOSEKSUALISMI TÕTTU, NAGU SEE SAI OSAKS SOODOMALE JA GOMORRALE, KUI TE SUGUPÕLVENA EI TEE KAHETSEVAT MEELEPARANDUST HOMOSEKSUALISMIST!


Terviklikult:

25.8.2021 PROHVETEERING HOIATUS.  MAAILMA OOTAB EES HOMOSEKSUALISMIST TINGITUD KARM JUMALA KOHTUMÕISTMINE

Õnnistatud inimesed, ISSAND JEHOOVA on Rääkinud minuga. ISSAND JEHOOVA Rääkis minuga möödunud ööl väga-väga karmis vestluses, õnnistatud inimesed.

Ma näen KÕIGEVÄELISE JUMALA Kohtumõistmist tulemas maailma. ISSAND viis mind; Tema viis mind möödunud ööl maailma riikidesse ja ISSAND hakkas mulle näitama, kuidas homoseksualism on söönud selle sugupõlve südameid. ISSAND viis mind paljudesse kohtadesse ja näitas mulle hulgaliselt inimesi, kellest osad olid prominentsed inimesed; nad olid kaasatud homoseksualismi jälestusväärseimasse tegevusse.

ISSAND viis mind läbi riikide ja Tema näitas mulle, kuidas homoseksualism on saanud ülemaailmseks pandeemiaks; spirituaalne pandeemia, mis pühib üle kogu maakera.

Tema näitas mulle homoseksualismi siin, Keenias, aga ka JUMALA Kohtumõistmist, mis ootab Keeniat ees homoseksualismi tõttu.

Tema viis mind paljudesse maadesse üle maailma: Aafrikasse, Aasiasse, Euroopasse, arenenud maadesse. Tema näitas mulle isegi prominentseid isikuid, kes on kaasatud homoseksualismi; samuti restorane, neil on ka spetsiaalsed restoranid. Neid ujutati üle rohke rahaga; neil on finantsfondid, homoseksuaalidel on rahastusfondid.

Homoseksualismist on saanud selle ajajärgu suurim vähkkasvaja. See on väga šokeeriv. See on väga kohutav. See on väga kardetav, mida ISSAND on mulle näidanud.

Tema viis mind kõikjale üle maailma ja näitas mulle, kuidas homoseksualism on söönud seda põlvkonda, läbi erinevate ühiskonnakihtide. Nad olid kaasatud kõige rüvedamatesse tegudesse üksteisega. See on täiesti uskumatu.

Ning Tema Ütles mulle, et astu esile ja löö maailma JUMALA vihaga, JUMAL JAHVE Kohtumõistmisega.

Homoseksualismi üle mõisteti kohut Soodomas ja Gomorras. Te nägite seda viha, millega ISSAND mõistis maailmas kohut, kui nad olid kaasatud homoseksualismi. ISSAND mõistis kohut Soodoma ja Gomorra üle, kus nad osalesid selles uskumatus, uskumatus vähkkasvajas, selles laastustöös; nad olid kaasatud homoseksualismi jälestusväärsetesse tegudesse ning taevast langes nende peale tuli.

Tema Ütleb 3. Moosese raamatus 18:22 :

ÄRA MAGA MEESTERAHVA JUURES, NAGU MAGATAKSE NAISE JUURES: SEE ON JÄLEDUS!”  [a]

Seesama Piibel; kui sa loed samast Piiblist, 3. Moosese raamatust, 20. peatükki, siis – ISSAND on väga selge homoseksualismi küsimuses ja Tema seisukohas homoseksualismist.

Kuidas siis, et ISSAND viib mind üle kogu maakera ja näitab mulle, kuidas homoseksualism on söönud seda sugupõlve.

3. Moosese raamat 20:13, Tema Ütleb järgmiselt:

” KUI MEES MAGAB MEHEGA, NAGU MAGATAKSE NAISE JUURES, SIIS ON NAD MÕLEMAD TEINUD JÄLEDUST; NEID KARISTATAGU SURMAGA, NENDE PEAL ON VERESÜÜ. ”  [b]

ISSAND on Piiblis väga selge selle patu suhtes, mida nimetatakse homoseksualismiks. Kohtumõistmine, mille kohaldamist see nõuab ISSANDALT, on uskumatu.

Kuidas see sugupõlv võib olla täidetud sellise vähkkasvajaga, mille nimi on homoseksualism? Sa tead, et homoseksualism on kurat ise. Homoseksualism on kurat ise.

1. Kirjas korintlastele 6:9 Tema Ütleb:

” VÕI KAS TE EI TEA, ET ÜLEKOHTUSED EI PÄRI JUMALA RIIKI? ÄRGE EKSIGE: HOORAJAD JA EBAJUMALA KUMMARDAJAD JA ABIELURIKKUJAD JA SALAJASED ROPUD JA POISIPILASTAJAD”  [c]

Mis on sellel põlvkonnal viga!

ISSAND viis mind üle maailma, alustades siit Keeniast. Homoseksualism on söönud selle põlvkonna südamed. Kõikjal homoseksualism, homoseksualism, mees mehega, mees mehega. Ent ometi JUMAL Ütleb, et te ei saa näha JUMALA Kuningriiki.

Ma olen näinud JUMALA viha tulemas. Kui te põlvkonnana ei paranda meelt, läänest itta, põhjast lõunasse, kõik rahvad; kui te ei tee kahetsevat meeleparandust homoseksualismist, kui te ei paranda meelt homoseksualismist, JUMAL tõi selle nüüd minu teadlikkusesse, siis JUMALA viha tuleb. TEMA tuleb ja lööb praegust sugupõlve.

Ning ometi – MESSIAS on tulemas. Te peate olema pühad!

Mis on teie probleem! Mis on sellel sugupõlvel viga! Kuidas te ei karda JUMALAT! JUMAL tuleb teie üle kohut mõistma! TEMA teeb teile lõpu! Tema heidab teid Tulejärve!

KAS ISSAND POLE TEID MITTE HOIATANUD?


Märkused (toodud Piibli kirjakohad nii nagu need on Prohveteeringu originaaltekstis):

 [a] “Do not have sex, sexual relationship, do not have sexual relations with a man as one does with a woman. That is an abomination. That is detestable.” (3.Mo.18:22) 

[b] “If a man has sexual relations with a man as one does with a woman both of them have done what is abominable, what is detestable. They are to be put to death. Their blood will be on their own head.” (3.Mo.20:13) 

[c] “Or do you not know that wrongdoers will not inherit the Kingdom of GOD? Do not be deceived, neither the sexually immoral, nor idolaters, nor adulterers, nor men who have sex with men, they will not see the Kingdom of GOD.” (1.Kor.6:9)


25.8.2021 Prohveteering. ISSANDA Vägevaimad Prohvetid, www.JesusisLordradio.info

Originaaldokument: 25.8.2021 PROPHECY.  THE SEVERE JUDGEMENT OF GOD COMING TO THE EARTH BECAUSE OF HOMOSEXUALITY

 


(Märkus: Kõik edastused, s.h. Prohveteeringud, Issanda Vägevaimatelt Prohvetitelt, on otseedastused Jumal Isa Taevaselt Troonilt; need on samaväärsed Jumal Isa sõnadega; ingliskeelses originaalis; need täituvad detailides.)


VALMISTAGE  ETTE  TEE,  MESSIAS  ON  TULEMAS !


Allikas: www.JesusisLordradio.info   www.repentandpreparetheway.org   www.repentfinlad.fi 


Täiendavat teavet:

Soovitav lugeda samalt lehelt: > Issanda Vägevaimate Prohvetite Õpetus >> SEKSUAALPATU VÕITMINE

13.8.2021 Teenige Issandat kuniks võimalik!

13.8.2021 NÄGEMUS ÜLESTÕMBAMISE JÄRGSEST AJAST

TEENIGE ISSANDAT KUNIKS VEEL VÕIMALIK! 


“…  see, mis hakkab olema siin meie ees, on kohutav. Kui toimub ülestõmbamine, siis sellele järgnev on talumatu. Ning igaüks võib näha, et me istume igaviku künnisel, koguduse ülestõmbamise künnisel. Niisiis, teenige ISSANDAT, kuniks Teda on võimalik veel teenida, kuniks te võite Teda leida, kuniks see on aktsepteeritav. Ees ootab vaenulikkus, julmus, brutaalsus, selle kõige halvemas mõõtkavas. Ning kõik sisenesid sinna, kus olid moslemid. … Olge kompromissitult ranged oma laste suhtes! …  / Jätka lugemist järgmiselt lingilt:  ⇒ 13.8.2021 Teenige Issandat kuniks võimalik! 

 NB!  OLGE  KOMPROMISSITULT  RANGED  OMA  LASTE  SUHTES !

17.8.21 ja 18.8.21 Tervendamine

 17.8.2021 TERVENDAMISDEKLARATSIOON ISSANDA VÄGEVAIMATELT PROHVETITELT

 Issanda Vägevaimad Prohvetid kuulutasid täna (17.8.2021) keskpäeval  ´Jesus is Lord´- Raadio otse-eetris välja tervenemise paljudele erinevatele haigustele päikese all, nii Keenias kui ülemaailmselt: pimedad, kurdid, halvatud, diabeet, selgroohaigused, leukeemia, vähkkasvajad, vererõhk, südame- ja maksahaigused, veresuhkur jm.  Võtkem vastu Tervenemine Jeesuse Vägevas Nimes! Kiitus ja ülistus Issandale! Tänu Jeesusele! 

17.8.2021 TERVENDAMISDEKLARATSIOON (inglise keeles)

17.8.2021 TERVENDAMISDEKLARATSIOON (soomekeelse tõlkega)

 ´Jesus is Lord´- Raadio on Lõpuaja raadiokanal, mis valmistab ette Kristuse püha mõrsjat Messias Jeesus Kristuse Auväärseks Tulemiseks. Kuulatav: www.JesusisLordradio.info . Keenias tõusis koheselt üles halvatud ja liikumisvõimetu naine. Varasemalt ta polnud võimeline kõndima ega midagi kätega kandma, vaid magas.

ÜHELEAINSALE NAIROBIST EDASTATUD TERVENDAMISDEKLARATSIOONILE ALLUNULT 26 AAASTAT VAIMSELT HAIGENA ELANUD LOICE NAMAROME BUNGOMAST TAASTUB JA TERVENEB KOHESELT NORMAALSESSE ELLU

26 aastat vaimselt haigena, külahulluna elanud haige on hetkega tervenenud! Tal oli kombeks kodust ära põgeneda, hulkuda ja karjuda mööda tänavaid, ta põmmis inimeste ustele ja magas õues; oli vägivaldne ja lõi inimesi. Issanda Vägevaimate Prohvetite kuulutuse toel, JEESUSE Vere maksimumväe kaudu on ta nüüd täielikult taastunud ja tervenenud! Ülistus Issandale!

Video: Ülistus Issanda Vägevaimate Prohvetite poolt juhitava Ülemaailmse Kahetseva Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistöö Peaaltaril Nairobis.

Issanda Vägevaimad Prohvetid, tulles just Jumal Isa Taevaselt Troonilt, olles saanud kaasa Elupuu Lehed, kuulutasid 18.8.2021 Globaalses Äratusteenistuses välja Tervenemise ja 9831 km kaugusel Nairobist (kust edastatakse Globaalsed Äratusteenistused), Brasiilias tõusis ratastoolis olnud liikumisvõimetu naine üles ja läks kõndima. Ülistus Issandale!

…  Nairobist pärinev 9-aastane Samuel Juma elas 8 aastat liikumisvõimetuna. Kuid nüüd tõusis ta Issanda Vägevaimate Prohvetite Tervendamisdeklaratsiooniga kaasnevalt üles ja läks kõndima. Ülistus Issandale! Tänu Jeesusele!

22.8.2021 Keenia. Rõõmipidustused Issanda imetervenemiste tänuks ja ülistuseks. Ülistus Issandale!


…   /jätkub/ …

7.8.2021

ET ÜLIKRIITILISE SÕNUMIGA GLOBAALNE REEDENE ÄRATUSTEENISTUS JÄTKUS

LAUPÄEVA KESKPÄEVANI, SIIS ON VASTAV ÜRITUS TÜHISTATUD L 7.8.2021


Issanda Vägevaimate Prohvetite Ülemaailmne Kahetseva Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistöö

L 7.8.2021 ÜLEMAAILMSE KAHETSEVA MEELEPARANDUSE PÄEV 

Täielikus kuivpaastus ja palves; soovitavalt kotiriietes.  Kõik on teretulnud osalema!

Niinive patukahetsus
“1 Ja Joonale tuli teist korda Jehoova sõna; ta ütles:
2 “Võta kätte, mine Niinivesse, sinna suurde linna ja pea sellele jutlus, nagu ma sind käsin!”
3 Siis Joona võttis kätte ja läks Jehoova sõna peale Niinivesse; Niinive oli suur linn isegi Jumala ees: kolm päevateekonda!
4 Ja Joona hakkas linna läbi käima; käies esimese päeva teed, ta hüüdis ja ütles: “Veel nelikümmend päeva ja Niinive hävitatakse!”
5 Ja Niinive mehed uskusid temasse, kuulutasid paastu ja riietusid kotiriidesse, nii suured kui väikesed.
6 Ja kui sõna sellest jõudis Niinive kuningale, tõusis ta oma aujärjelt ja võttis mantli seljast, kattis ennast kotiriidega ja istus tuha peale!
7 Siis ta laskis Niinives kuulutada ja öelda: “Kuninga ja tema ülikute käsul öeldakse: inimesed ja loomad, veised ja pudulojused ärgu söögu midagi, ärgu käigu karjas ja ärgu joogu vett,
8 vaid nad katku endid kotiriidega, inimesed ja loomad, ja hüüdku võimsasti Jumala poole ja igaüks pöördugu oma kurjalt teelt ja vägivallast, mis nende käte küljes on!
9 Kes teab, vahest Jumal pöördub ja kahetseb, pöördub oma tulisest vihast ja me ei hukku!”
10 Kui Jumal nägi nende tegusid, et nad pöördusid oma kurjalt teelt, siis Jumal kahetses kurja, mis ta oli lubanud neile teha, ega teinud seda mitte” ( Joona 3.ptk)

29.7.2021 PROHVETEERING VÄGA SUUREST SÕJAST

29.7.2021  PROHVETEERING – HOIATUS.  VÄGA SUUR JA RASKE SÕDA ON  PEATSELT LASKUMAS MAAILMA PEALE. MESSIAS ON TULEMAS!

(inglise k. helisalvestis `Jesus is Lord´- Raadiost): 

Kahetsegem patte (hüljates need) ja parandagem meelt, võtkem vastu Jeesus, sündigem uuesti üleni vee alla uputamise ristimises ja tulgem jäädavalt (tagasipöördumatult!) Jeesuse Pühale Eluteele; olgem absoluutselt õiged ja pühad Issanda, meie Looja ees! 

Hoiatus edastatud Jumal Isa Taevasest Trooniruumist Tema Vägevaimate Prohvetite, Tema Kohtumõistmise Prohvetite, Tema Erisaadikute, Piibli Ilmutusraamatu 11.ptk. Kahe Tunnistaja, Taevase Armee poolt 29.7.2021 õhtul  `Jesus is Lord´- Raadio kanalilt.

Vaata lisaks: 

√ 2.4.2021  PROHVETEERING KÕIGE AJALOOLISEMAST MAAILMA PEALE LASKUVAST SÕJAST

√ 31.7.2021  PROHVETEERING MAAILMA TABAVAST AJALOOLISEST SÕJAST (soomek.tõlkega) ⇒

√ 31.8.2021  PROHVETEERING MAAILMALE OSAKS SAAVAST AJALOOLISEST SÕJAST (soomek.tõlkega) ⇒ 

√ 8.9.2021  PROHVETEERING PEATSEST IRAANI TUUMASÕJAST ⇒ / (soome tõlge)

√ 8.9.2021  PROHVETEERING PÄRSIA LAHE REGIOONI LASKUVAST TÕSISEST SÕJAST ⇒

Tervendav võidmine


ŠOKEERIV TERVENDAV VÕIDMINE


11. ja 14.juuli Globaalse Teenistuse sees Issanda Vägevaimate Prohvetite poolt edastatud Tervendamisdeklaratsioonide toel on möödunud 11 päeva jooksul läinud kõndima 26 halvatut ja liikumisvõimetut. Ülistus Issandale!

TERVENEB RASKEKUJULINE SKOLIOOS.

New York´is (Nairobist rohkem kui 11.000 km kaugusel) elava lõunakorealase väga raske skolioos on tervenenud Issanda Vägevaimate Prohvetite Tervendamisdeklaratsiooni ajal. Nende pere oli kuulamas Globaalset Teenistust, kui Issanda Vägevaimad Prohvetid kuulutasid välja tervenemise Jeesuse Vägevas Nimes. Anette tundis, kuidas tema selgroog oli sirgestunud Tervendamisdeklaratsiooni kaudu ja ta läks arstile. Videos arst tõdeb selge erinevus röntgenpiltides ning tunnistab üleloomulike toimunud olevat. Väga suur ime! Ta kandis varem seljatuge.

Ülistus Issandale Jeesusele!

ASTSIIT EHK VESIKÕHT KAOB HETKEGA. Tänu Jeesusele! 

JEESUSE VERE VÄGI VOOGAB KOGUDUSES. Halleluuja!

Kerubo oli täiesti liikumisvõimetu, täielikult pime, täiesti kurt, täiesti tumm, tema suust voolas sülge; ta ei suutnud seista ega kõndida; ta ei suutnud kontrollida uriini ega väljaheiteid; ta oli vaimselt alaarenenud.
Kuid kui Issanda Vägevaimad Prohvetid kuulutasid välja tervenemise Jeesuse Vägevas Nimes, siis ta tõusis täna üles! Tema pimedad silmad avanesid, kurdid kõrvad avanesid kuulma ja tumm keel vabanes rääkimiseks! Tal ei voola enam suust sülge ja ta suudab kontrollida uriini, väljaheiteid ja ta on tervenisti tervenenud!

Täielikult liikumisvõimetu Zakayo Koech tõusis üles & läks kõndima. Ülistus Issandale!

Täielikult liikumisvõimetu Lilian Omusula tõusis üles & läks kõndima. Ülistus Issandale!

Täiesti liikumisvõimetu Emily Mutsembi tõuseb maapinnalt üles & läheb kõndima. 

Sünnist saadik täielikult liikumisvõimetu Amina Kaingu tõuseb koheselt üles & läheb kõndima. 

Ülistus Issandale! Suured rõõmupidustused Keenias, kogu inimkonna Lõpuaja Äratuse õpperuumis, kui Issand tervendas liikumisinvaliid Lydia Chebeti, Issanda Vägevaimate Prohvetite Tervendamisdeklaratsiooniga kaasnevalt.

Täiesti liikumisvõimetu Mirjam Chepchumba tõuseb üles ja läheb kõndima. Ülistus Issandale!

Vaata lisanäiteid Globaalsetest Teenistustest, aga ka ⇒ Facebookist.

17.6.2021 ja 10.6.2018 Kutsed Eestimaale!

17.6.2021 ÜLIKRIITILINE AVALIK AVALDUS EESTI VABARIIGI JUHTSTRUKTUURIDELE JA EESTI RAHVALE. KUTSE KOHESELE ÜLDRIIKLIKULE KAHETSEVALE MEELEPARANDUSELE JEESUS KRISTUSES, MIS VÕIB OLLA MEIE VIIMANE VÕIMALUS / Loetav parooliga: LASKE@lapsukesed@TULLA2021

10.6.2018 AVALIK PÖÖRDUMINE EESTI RIIGI JA RAHVA POOLE! / Loetav parooliga: LASKE@lapsukesed@TULLA 

30.8.2021 SOS-Hoiatus Eestimaale / Loetav parooliga: SOS-2021 

1.7.2021 ISSANDA SÕNUM: MESSIAS ON TULEMAS

1.7.2021 ISSANDA SÕNUM: MESSIAS ON TULEMAS

Õnnistatud inimesed. On olnud ääretult erakordne öö ja kõik, mida ma võin öelda kõige tänasel ööl toimunu kohta, on – Messias on tulemas! Messias on tulemas! Kõik peavad valmistuma! Taas. Messias on tulemas! Ning pidage meeles, et ilma Jumala ees püha olemata mitte keegi ei saa Issandat näha. Aitäh!


Edastatud Issanda Vägevaimate ja Kardetavaimate Prohvetite kaudu 1.7.2021, kanalilt: ´Jesus is Lord´- Raadio.

30.6.2021 Monumentaalne JUMALA IME maailma rahvaste ees

MONUMENTAALNE JA ŠOKEERIV JUMALA IME TOIMUS 30.6.2021 ÜLEMAAILMSE KESKNÄDALATEENISTUSE SEES. NEED ON EELIJA PÄEVAD! 

 
Prohvet Eelija, ISSANDA kohutavaim ja kardetavaim Prohvet, käskis Globaalse Kesknädalateenistuse ajal taeval avaneda ja vabastada vihma Keeniamaa kohal. Koheselt taevas kuuletus ning vihma hakkas samas üle kogu Keeniamaa. Keenias oli olnud suur põud, taimed ja loomad olid kuivumas, kaevud kuivad; riiki ähvardas nälg. Oli kuiv periood ega ilmajaam polnud mingeid sademeid lubanud, taevas oli sel öösel pilvitu. Kuid Issand andis sel ööl ime. Ning ülemaailmse otseülekande kaudu nägid kõik maailma rahvad, kuidas Issand vabastas koheselt Keenia kohale sademe, päästes looduse ja põllud, saagid, kaevud, looduse.

Globaalse Teenistuse alguses nägid Issanda Vägevaimad Prohvetid (olles otse-eetris) nägemuse, et põud lõppeks ja hakkaks sademeid tulema. Ja nüüd hetke pärast varasemast selgest taevast sajab üle kogu Keeniamaa. 
Suur monumentaalne ime, mille Issand on teinud 30.6.2021 ööl maailma rahvaste ees!

LÜHIVIDEO:  ENNE JA PÄRAST SADEME DEKLARATSIOONI ESITAMIST, KEENIAS

Väga kardetav! Messias Jeesus Kristus on tulemas! Halleluuja! Ülistus Issandale!


“Vaata, ma läkitan teile prohvet Eelija, enne kui tuleb Issanda päev, suur ja kardetav.” (Malaki 3:23)11.6.2021 Prohveteering. Messias tuleb, aeg on möödas.

11.6.2021 ISSANDA PROHVETEERING MESSIA TULEMISEST NING ISSANDA KAHE PROHVETI TULEVASEST TEISEST MISSIOONIST

 Lühidalt ja kokkuvõtlikult sisust: Issand on rääkinud väga pikalt, kogu viimase öö, väga tõsiselt, Häälega, Tema Vägevaimate Prohvetitega. Paganakoguduste jaoks aeg on möödas, Messias tuleb. Ülestõmbamine võib toimuda nüüd mistahes hetkel. Paganakogudused peavad valmistuma igavikku sisenemiseks. Sõnum on väga selge; kahetsev meeleparandus ja patust ärapöördumine, pöördumine absoluutsesse pühadusse ja õigsusesse Jumala ees; hüljates kõik patu oma elus, hüljates seksuaalse ebamoraalsuse, valed, perverssused; hüljates kogu maailmaliku kurjuse, jumalakartmatuse; liikudes kahetsevas meeleparanduses, siiralt, kogu südame põhjast; võttes vastu Jeesus Kristuse jäägitult  kogu oma elu osaks, lubades Temal teid muuta; et võiksid oma südamepõhjani uueneda ja saada Jeesuselt armu, pääste ja väe ja Püha Vaimu ülistuse, kui sind pestakse veega. Seega, olla valmis ja püha kogu aeg.

Seda Sõnumit on võimendatult kuulutatud maailma rahvastele, isegi mägedele, saartele, ookeanidele; nad on saanud kõik Jahve Juhendid. Jumal Isa Rääkis mulle kõik ja näitas kõik. Häälega vesteldes. Aeg on möödas ja Messias tuleb!  Taevas on otsustanud. Igaüks peab olema valmis mistahes hetkel toimuda võivaks Messia tulemiseks. Messias tuleb! Sõnum teile on, et aeg möödas, Messias tuleb. Kõik on selleks valmis!

Taevas on täielikult otsustanud, et Issanda Kahe Prohveti Missioon jätkub teises kohas, kõik on selleks valmis.  See algab.  Sõnum kogudusele on, et aeg on möödas, Messias tuleb. Kasutage armu nüüd, kui arm on veel siin. Sündmused Iisraelis peaksid teid informeerima sellest, millest rääkis 2.4.2004 Prohveteering. Messias tuleb.  Valmistage tee Messiale!


“Sest nõnda nagu Noa päevad olid, nõnda peab olema Inimese Poja tulemine. Sest nõnda nagu inimesed olid neil päevil enne veeuputust: sõid ja jõid, võtsid naisi ja läksid mehele selle päevani, mil Noa läks laeva, ega saanud aru, enne kui tuli veeuputus ja võttis nad puha ära; nõnda on ka Inimese Poja tulemine.” (Mat. 24:37-39)


27.3.2020 Evakueerimiskäsk

27.3.2020 EVAKUEERUMISKÄSK27.3.2020 EDASTATUD EVAKUEERUMISKÄSK: IGAÜKS PEAB VALMISTUMA EVAKUEERUMISEKS!ISSANDA VÄGEVAIMAD PROHVETID DEKLAREERISID 27.3.2020 ´JESUS IS LORD´- RAADIO OTSE-EETRIS EVAKUEERIMISKÄSU. IGAÜKS INDIVIDUAALSELT PEAB VALMISTUMA EVAKUEERUMISEKS.

SEE MAAILM EI OLE SINU KODU. JUMAL ISA KUTSUB KÕIKI KOJU – TAEVASSE, KUID SINNA EI PÄÄSE MITTE KEDAGI EBAPÜHA EGA MITTE MIDAGI, MIS ON EBAPÜHA ISSAND JUMALA EES. IGAÜKS PEAB PUHASTUMA, HÜLGAMA MISTAHES PATU JA KURJUSE, VÕTMA VASTU JEESUSE, SÜNDIMA UUESTI JEESUSES, LASKMA END RISTIDA ÜLENI VEE ALLA UPUTAMISE RISTIMISES JEESUSE NIMESSE NING SEEJÄREL KÄIMA ÜKSNES PÜHA JA ÕIGENA ISSAND JUMALA EES. GLOBAALSED TEENISTUSED AITAVAD LEIDA TEED. ILMA PÜHA VAIMU JUHTIMISETA POLE VÕIMALIK OLLA SIIT IGAVESSE ELLU EVAKUEERITUTE SEAS. KOOS PÜHADE EVAKUEERIMISEGA LAHKUB KA PÜHA VAIM. PRAEGU ON PÜHA VAIM SIIN JA LEITAV. PALU JEESUSELT PÜHA VAIMU, ET VÕIKSID OLLA JUHENDATUD ÜLESTÕMBAMISEKS VALMISTUDES. 

KOGU UNIVERSUMI LOOJA ON TAASTAMAS TEMA OMANDIÕIGUST PLANEET MAA ÜLE, KUS PRAEGU VALITSEB SAATAN,  SELLE MAAILMA VÜRST, KUID TEMA AEG LÕPEB.


8.6.2021 ISSANDA SÕNUM: PÕRGUSSE MINEK ON IGAÜHE ISIKLIK VALIK

8.6.2021 Issanda Sõnum kuulatav inglise keeles:

Jumal Isa ei sunni kedagi põrgusse; Tema toob alati esmalt Päästesõnumi ja Kutse Kahetsevale Meeleparandusele. Kui inimene keeldub kuuletumast, keeldub hülgamast pattu ja kurjust, keeldub tulemast jäädavalt Jeesuse Pühale Eluteele, siis Issandal pole teist valikut, kui et määrata inimene igaveseks põrgusse.

"JA KEDA EI LEITUD KIRJUTATUD OLEVAT ELURAAMATUSSE, HEIDETI TULEJÄRVE." (Ilm.20:15)

Videolõik 4.6.21 Globaalsest Teenistusest: pilguheit põrgusse; põrguleekide kuumus on 1700°C.

Hiirte nuhtlus Austraalias

KOHUTAV PROHVETEERING HIIRTE NUHTLUSEST ON TÄITUNUD AUSTRAALIAS

HIRMUS ON LANGEDA ELAVA JUMALA VIHA ALLA

"Me tunneme ju seda, kes ütleb: "Minu käes on kättemaks, mina tasun kätte!" 
ja taas: "Issand mõistab kohut oma rahvale!"
Hirmus on elava Jumala kätte langeda!" (Heebr.10:30-31)

18.12.2013 PROHVETEERING ON AUSTRAALIAS KARDETAVALT TÄITUNUD 2021 – HIIRTE NUHTLUS

2013.a. kuulutasid Issanda Kardetavaimad Prohvetid Austraalia kohale välja hiirte nuhtluse. Nemad on tõepoolest JUMALA Viha kandjad. Prohveteeringus öeldi:
1) Austraaliale saab osaks väga suur Kohtumõistmine.
2) ISSANDA Kaks Iidset Prohvetit, Kohtumõistmise Inglid, kõndisid mööda Austraaliat ja käisid inimeste kodudest sisse ning välja.
3) Nemad on näinud palju hiiri suurimate hulkadena jooksmas Austraalias ja tulemas inimeste kodudesse.
4) Hiired hammustasid inimesi.
5) Väga suur Kohtumõistmine on laskumas Austraalia peale.

“Neil on meelevald sulgeda taevas, et nende prohvetliku kuulutamise päevil ei sajaks vihma, ja neil on meelevald vete üle muuta neid vereks ja lüüa maad igasuguse nuhtlusega nii sageli kui nad vaid tahavad.” (Ilm.11:6)

“Ligidal on Issanda suur päev, see on ligidal ja ruttab väga. Issanda päeva hääl – seal kisendab kangelanegi kibedasti.” (Sef.1:14)

 "sest Issand, su Jumal, on püha vihaga Jumal sinu keskel, et Issanda,

su Jumala viha ei süttiks põlema su vastu ega hävitaks sind maa pealt!" (5Ms 6:15)