P 10.12.2017  TÄNUPÜHA TERVENDAMISTEENISTUS ´JESUS IS LORD´- RAADIO VAHENDUSEL – PROHVET DR. OWUOR

 


Täiesti liikumisvõimetu jätab kargud ja tõuseb kõndima

Täielikult liikumisvõimetu mees läheb kõndima!

 


Võimas ülistus Nakuru Altaril

Tänupüha Jumalateenistus Nakuru Peaaltaril

 

HÄMMASTAVAID UUDISEID! KIITUS JUMALALE!

VIHIGA RINGKOND RÕÕMUTSEB VÄGEVAIMA PROHVETI ISSAND JUMALA ÜLE, KUI TEMA TERVENDAS MARGARET OCHANDO. MARGARET ON P.A.G. KOGUDUSEST.

NIMI: MARGARET OCHANO
VANUS: 75-aastane
SUGU: Naine
ELUKOHTt: Bunyore, Kima, VIHIGA ringkond. Keenia

SEISUND

Halvatusest põhjustatud üldine kehaline nõrkus. Vererõhu probleem ja üks silm pime. Margaret oli kannatanud 10 aastat.

TAUST

Margaret Ochando vaevad algasid aastal 2007, kui tal tekkis äkitselt kõrge vererõhk, mis hiljem põhjustas halvatuse ning ta kaotas silmanägemise paremast silmast.

Tema olukorra tõttu P.A.G. kogudus jättis ta hooletusse, sest ta ei toonud kogudusse kümnist. Märkides siinkohal, et ta on lesk. Ta oli lootusetus olukorras, sest nendes eluraskustes mitte keegi P.A.G. koguduse liikmetest ega pastor ei külastanud teda, hoolimata tema raskest olukorrast. Tütar, kelle abielu oli Busias, pidi tulema koju, et aidata ema kodutöödes, kui ema ise enam ei suutnud seda.

MIDA TA EI SUUTNUD TEHA

Ihulise nõrkuse tõttu Margaret ei saanud kõndida omal jõul, ilma kõndimistoeta.

Enamuse ajast ta magas.
Tema parem silm oli täiesti pime.
Ta ei saanud seista ilma abikepita.
Ta ei suutnud keeta ega teha argiaskeldusi.

ARSTITEADUSLIK ABI

Margareti tütar ütles, et Margaret on olnud Sadami haiglas, Luandas. Ning paljudes teistes haiglates. Ta on püüdnud saada abi ravimitest, kuid see pole aidanud.

Laupäeval, 9.12.2017, tulid Pastorid Kima Altarilt Margareta koju, kui nad olid organiseerimas ühist Tänuteenistust VIHIGA Peaaltaril. Nad kutsusid Margareta ISSANDA Teenistusele.

Margaret oli väga nõrk, kui ta üksi astus haigete väravale sellel pühapäevasel hommikul ning teda toetati kõndimisel. Arstid salvestasid tema olukorra. Nad märkasid, et tema silm oli pime, ta rääkis halvasti ega saanud ilma abita kõndida.

ELEKTRILINE MOMENT

Pühapäeval, 10.12.2017, umbes kell 1 peale lõunat Ida-Aafrika aja järgi, peale seda, kui JUMALA VÄGEVAIM PROHVET OLI KUULUTANUD VÄLJA TERVENEMISE, LANGES JUMALA VÄGI MARGARETI PEALE JA TÕSTIS TEMA JALGADELE NING TA MÄRKAS, ET TA VÕIB SEISTA ILMA ABITA. NING TA HAKKAS VÕTMA BEEBI SAMME.

Ta hakkas kõndima mõõdukas tempos ja tal ei olnud enam valu. Ning esmaspäeval märkas ta, et ta näeb parema silmaga.

MIDA MARGARET SAAB NÜÜD TEHA:

1. Margaret näeb nüüd selgelt parema silmaga, mis varem oli pime.

2. Ta saab nüüd keeta ja teha argitoimetusi.

3. Jalasäärtes ei ole enam valu.

4. Ta võib kõndida väga jõudsalt ning ta saab hüpata.

VIHIGA ringkonna Õnnistatud Piiskopi Mama Glady Naomi alluvatena me ütleme: TÄNU ISSANDA VÄGEVAIMALE PROHVETILE, SEST PIMEDAD SAAVAD NÜÜD NÄHA JA HALVATUD SAAVAD TERVENEDA.

Ringkonna korrespondent: Pastor Bernard


 

UUEMAD UUDISED! UUEMAD UUDISED!

BOMETI PIIRKOND RÕÕMUTSEB PIMEDATE SILMADE AVANEMISE ÜLE!
________________________________
NIMI: SIMEON KIRUI
VANUS: 45
ELUKOHT: Busoreto Konoin Bomet. Keenia

SEISUND:

Simeon Kirui tundis end hästi ja tema tervis oli hea kuni aastani 1986. Ta töötas Kimare farmi puiduosakonnas. Ükskord kukkus puu talle pea peale, siis, kui nad olid lõikamas raiepuid. Teda viidi kiiresti Uniliveri keskhaiglasse, kuid tema olukord halvenes. Teda viidi edasi Nakuru Ajutisse Üldhaiglasse, kus ta oli 2 kuud.

Kui teda haiglast tagasi koju lubati, oli ta endiselt halvas seisundis. Ta käis Tenweki haiglas järelkontrollis, sest ta silmades oli palju valu. Aastal 2007 tema parem silm lõpuks pimenes täielikult. Ta suutis vasaku silmaga näha ainult osaliselt. Tema silmades diagnoositi mitteravitav närvikahjustus. Arstid olid öelnud, et “Me võime hoolitseda, kuid Jumal Tervendab.” Aastal 2012 tema vasak silm samuti pimenes. Temale anti pimeda valge kepp.

* Ta ei suutnud minna üksi kodust mitte kusagile.
* Teda toodi kogudusse.
* Ta oli täielikult pime.

Pühapäeval, 10.12.2017, viidi ta rahvuslikule Tänupühale, Bometi valla koguduse koosolekule. Teda viidi VÄRAVA NR.1 kaudu, mis oli mõeldud kõigile haigetele. Teda pildistati seal koos valge kepiga.

ELEKTRILINE HETK

Simeon istus haigete telgis, kui ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET ootamatult helistas ‘Jesus is Lord’- Raadio otse-eetrisse ja KUULUTAS VÄLJA TERVENEMISE. Seejärel koheselt toimus Simeoniga midagi šokeerivat. TA TUNDIS MIDAGI KÜLMA VALGUMAS TEMA PEAST SILMADESSE JA TA KUULIS HÄÄLT ÜTLEMAS: “MINE JA TUNNISTA, ET SA OLED TERVENENUD!” NING JÄRSKU HAKKAS TA NÄGEMA VALGUST JA INIMESI. Tema nägemist testiti, asetades tema ette esemeid. Oli šokeeriv, et ta haaras neist kinni ning ta suutis eristada ja nimetada isegi värve!

BOMETI VALD TÄNAB KÕIKVÕIMSAT IISRAELI JUMALAT JA TEMA VÄGEVAT TEENIJAT PIMEDATE SILMADE AVAMISE EEST!

TÄNU! TÄNU!

Pastor Dominic
Bometi piirkonna korrespondent

CC Piiskop Wesley Ngerechi


HÄMMASTAVAID UUDISEID!
NAIROBIS TERVENES KURTTUMM ÜHE SILMAPILGUGA
10. DETSEMBER 2017

NIMI: MACKLINE ADHIAMBO
ELUKOHT: KIBERA, KEENIA
SEISUND: KURTTUMM
VANUS: 13

Mackline Adhiambo sündis täieliku kurdi ja tummana. Üks kuu peale Mackline’i sündimist märkas ema, et Mackline ei reageerinud ühelegi häälele ega melule. Ema rääkis asjast Mackline’i vanaemale, kes ütles, et ehk on ta veel liiga noor reageerimaks häältele.

Ema viis siis teda kõrgendikule traditsioonilise ravi jaoks, kuid see ei toonud paranemist. Järgnevalt viis ema ta Kiberis paiknevasse Little Rocki integreeritud kooli. Seejärel viis ta Mackline’i Merus paiknevasse Kurtide Kaaga kooli, tavalisse 1.klassi. Ta õppis seal 5 aastat, kuniks ta saadeti tagasi eelmisesse üksusesse tema madala õppimisvõime tõttu.

Järgnevalt suunati ta Meru Kurtide Kaaga Koolist edasi Woodley talus asuvasse Joseph Kangheteni Ühendatud Kooli, tavalisse 4.klassi. Tehti nii, sest polnud vahendeid Mackline’i eest maksmiseks Kurtide Kaaga Koolis.

Haiglad, milles oldi:

1. Kenyatta Rahvushaigla, kus talle paigutati kuulmisseadmed.
2. Thogoto Haigla.

Ema märkas, et Macline suutis reageerida mingile häälele, kuid väga õrnalt.

ELEKTRILINE HETK

Oldi Vägeval Tänu- ja Tervendamisteenistusel Yayas, Kilimani Algkoolis.

KUI RÕÕMUTSETI JA OODATI VÄGEVAIMA PROHVETI TULEMIST ‘JESUS IS LORD’- RAADIO OTSE-EETRISSE, SIIS ISSAND AVAS OOTAMATULT MACKLINE’I KÕRVAD. TA HAKKAS REAGEERIMA HÄÄLELE, MIS OLI TALLE TALUMATU. NII, ET TA PIDI KASUTAMA KÕRVADE KAITSMISEKS KÄSI. KÕRVAD SAID HÄÄLE SUHTES LIIGA ERKSAKS!

Nüüd saab ta kergesti vastata häälele. Samuti reageerib ta, kui teda kutsutakse nimepidi. Ta saab hääldada mistahes sõnu, tunnistusena sellest, et tema “keelepaelad” on šokeerivalt avanenud! MACKLINE’I KEEL ON NÜÜD VABASTATUD. NING TA VÕIB VÄLJENDADA SÕNU!!! HALLELUUJA!!!

Nairobi Metropol
Korrespondentide Osakond


KURTTUMMA POISI KÕRVAD AVANESID!

NIMI: EVANS KEMOI
VANUS: 5
ELUKOHT: ORTUM, KEENIA

Evans Kemoi sündis kurttummana. Ta ei olnud kunagi kuulnud ega rääkinud. Pühapäeval, 10.dets., Evansi eest hoolitsenud naaber tõi poisi kogudusse. Makutano piirkonna Altarile. Naaber on hoolitsenud lapse eest, sest tema ema on prostituut ja alkohoolik. Nad saabusid kogudusse juba laupäeva õhtul, et valmistuda koosolekuks. Pühapäeva hommikul algas koosolek sügava meeleparanduse ja ülistusega.

ELEKTRILINE HETK

Kui ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET KUULUTAS VÄLJA TERVENEMISE, siis ISSAND AVAS EVANSI KÕRVAD KUULMA! Inimesed märkasid, et midagi oli toimunud, sest poiss jooksis järsku peitu ülistusrühma taha, hoides kinni oma kõrvadest. Ta paistis olevat täielikus hämmingus. Kui Piiskop Jackson testis poisi kuulmist, siis Evans reageeris plaksutamistele tema taga!

KALLIHINNALINE VÄIKE EVANS KEMOI ON NÜÜD TERVENENUD. TEMA KÕRVAD ON AVANENUD KUULMA.

KIRKUS!! KIRKUS!! AUSTUS JUMALALE!!

Pastor Fanus Moi
Lääne-Pokoti korrespondent


VÄRSKEIMAD UUDISED!

NYAMIRA PIIRKOND RÕÕMUTSEB LIIKUMISINVALIID BRITNEY’I TERVENEMISE ÜLE

NIMI: Britney Kerubo
VANUS: 6
ELUKOHT: Ikonge, Keenia

TAUST

Beebi Britney sündis normaalselt. Tema ema oli saanud Britney abieluväisest suhtest, mistõttu ta häbenes teda sedavõrd, et peitis last kodus. See võib olla mõjutanud asjaolu, et tüdruk pole kunagi tõusnud seisma ega kõndinud. Ema viis siiski last erinevatesse haiglatesse ja arstid määrasid lapsele füsioteraapia, kuid ema ei viinud last füsioterapeudile.

Tervenemine:

Nyamira Peaaltaril toimunud Tänujumalateenistuse ajal kanti Baby Britney kogudusse.

ELEKTRILINE HETK

Kui ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET KUULUTAS VÄLJA TERVENEMISE, siis Baby Britney tundis jalgades väge ja TÕUSIS SEISMA NING LÄKS KÕNDIMA!!! Esimest korda elus!!

Ning rõõmutsemine plahvatas!

Halleluuja!

11.12.2017. Järgmisel päeval Pastor külastas teda ja tüdruk kõnnib endiselt! Nüüd on ema saanud julguse tulla kogudusse ning lõpetada lapse peitmine. JEESUSE KALLIS VERI on vabastanud tema pere.

Pastor Alex
Nyamira piirkonna korrespondent

Cc. Piiskop Nyanyuki


Vägivaldne vaimuhaige taastus ja tervenes. Kiitus Jumalale!


Osaliselt halvatud jalad tervenesid. Keenia. Halleluuja!

Vägivaldne vaimuhaige mees taastus ja tervenes. Keenia. Tänu Jumalale!


VALMISTAGE TEE, MESSIAS ON TULEMAS!

 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org        www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi