25.3.2018. 1) PROHVETEERING ISSANDALT – PROHVET DR. OWUOR

 


‘Jesus is Lord’- Raadio otse-eetris 25.3.2018. / “Kiitus Issandale! Palun, Issanda Vägevaim Prohvet.” / “Aamen.”


 

ISSAND JEHOOVA Rääkis minule sellel ööl, kallid inimesed. Viimasel ööl. Ööl, mis on saanud minevikuks. Ööl enne praegust. ISSAND Rääkis minule öösel enne praegust ööd. Ning ISSAND näitas minule Taevast ja selle vestluse ajal Taevas avaneb.

Seega näen ma ISSANDA Kirkust Taeval. Just täpselt samamoodi nagu siis, kui Tema Rääkis minule Kohtumisest, Nakurus aset leidnud Konverentsist, kus Tema ilmutas Trepid. Samasugusel viisl olen näinud ma nüüd Taevaid avanemas ja ma näen ISSANDA Kirkust Tulemas. Seega sellest, kus ISSAND on tulemas Visiidile, on taas saamas väga-väga oluline aeg.

Taas. Ma näen Taevaid avanemas ning ISSAND näitab minule siis ISSANDA Kirkust. JAHVE Kirkust. TAEVA Kirkust. Ning kallid inimesed, samamoodi, samal viisil nagu Tema näitas minule Kirkust, mida tegelikkuses nähti enne Konverentsi, enne Mosambiiki ISSANDA Missioonile siirdumist; kui ISSAND langetas alla Suursugused Taevatrepid. Pilvedes, ülal Taevas. Taevas, maa kohal olevates Pilvedes. Need tõelised suursugused Trepid.

Niisiis olen ma näinud Taevast avanemas ja ISSANDA Kirkust liikumas. Ma nägin Kirkust liikumas.

MESSIAS on tulemas, kallid inimesed!
Olgu igaüks teist valmis!

Shalom

 

MESSIAS ON TULEMAS, VALMISTAGE TEE!

 

(Tõlge eesti keelde. 25.3.2018; 1) Prohveteering – Prohvet Dr. Owuor)

Allikas: www.jesusislordradio.info   www.repentandpreparetheway.org   www.repentfinlad.fi