17.12.2017 TERVENDAMISTEENISTUS ´JESUS IS LORD´- RAADIO VAHENDUSEL – PROHVET DR. OWUOR


 Keenia, 16.12.2017. Koguduse Konverents, kus ühiselt kuulatakse 
'Jesus is Lord'- Raadiost Sõnumit Issanda Prohvet Dr.Owuorilt.


 


Ning saabus 17.12.2017. Globaalse Tervendamisteenistuse Päev


 


REPORTAAŽ GLOBAALSELT TERVENDAMISTEENISTUSELT 17.12.2017
Noormees tõuseb üles ratastoolist ja läheb kõndima! Nakuru, Keenia

​Wucliffe. Autoõnnetuses purunenud luud on tervenenud!

WYCLIFFE ATANCHA NYABAYO, 35-aastane​. Tal oli murdumisi reieluus, vasakus käes ja küljeluudes sellel aastal juhtunud autoõnnetuse tõttu. Nüüd on Jumal tema tervendanud. Tänu Jumalale Jeesuse nimes!


Tänu-Jumalateenistus Nakuru Altaril

Keenia on kogu inimkonna Äratuse Juhtriik, kogu inimkonna õppeklass

JEESUS ON TULEMAS! VALMISTAGEM TEE!

 


Ghana. Margaret on tervenenud Parkinsoni tõvest!
Angoola. Halvatul on taastunud kõnevõime! Õde Fatima Ricardo Pinto 
oli halvatuse tagajärjel kaotanud kõnevõime. See taastus täna. 
Tänu Issandale!

Nakuru Altaril on just läinud halvatu kõndima!

Inimesed võtsid vastu JEESUSE enda Päästjaks! Halleluuja!

See india mees otsustas täna hüljata hinduismi ja võtta vastu JEESUSE. Seejärel tulid paljud lavale tegemaks meeleparandust ja võtmaks vastu JEESUSE elu ISSANDAKS. Pääste on tähtsaim. Tänu Jumalale Jeesuse nimes!

Austraalia. Naise selg on tervenenud! 

See naine ei saanud varem kummardada, kuid nüüd saab. Tänu, Jeesus!

Keenia. Judith Anyango. Väga mädased ja haisevad haavad kuivasid. Tänu Issandale! 
Täiesti pime naine on tervenenud! Kabernet, Keenia. Tänu Jumalale!

 

Keenia riigi juhtkond on kaasatud sellesse suurde Äratusse!

Kericho, Keenia. 60-aastane liikumisinvaliid naine hülgab kargud!


Prohvet Dr. Owuor ütles: Tooge kõik haiged Tervendamisteenistusele!

Margaret oli täiesti pime ja Jumal avas tema silmad. Kiitus Piibli Jumalale!

ISSAND on tervendanud ühest ja samast perest 3 liikumisinvaliidi!

Kõik kolm inimest Nyaboto perest olid liikumisvõimetud. Tollal 9- ja 12-aastased noored poisid pidid hoolitsema ema, vanema õe ja venna eest. Jennifer ei suutnud seista, vaid kukkus kohe kokku. Tema venna olukord oli veelgi halvem. Venna jalad olid ülinõrgad, kogu alakeha puusadest allapoole oli tervenisti surnud, ta ei suutnud kõndida.

Neid kanti Haigete Väravale nr.1. Sellel hetkel, kui ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET P 17.12.2017 enda Nairobi kodust kuulutas raadio otse-eetris välja Tervendamise, siis Nyaboto pere ema uskus, et just nagu ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET oleks seisnud tema kõrval Tervenemise väljakuulutamise ajal. Ta tahtis üles tõusta tervitamaks ISSANDA VÄGEVAIMAT PROHVETIT, sest ta arvas, et Prohvet on tulemas kogudusse. Kuid kui ta oli üles tõusmas, et teda vastu võtta, märkas ta, et ta kõnnib ja kõnnib! Ning kõndides ette Altarile, märkas ta, et ka tema tütar ja poeg kõnnivad! Halleluuja!


Pimedad silmad avanesid! Tänu Piibli Jumalale!

Pastor Innocenti 14 aastat kestnud seljavalu tervenes 
Washingtoni osariigi Altaril USA-s! 

KIRKUS JA ÜLISTUS JUMALALE!

Oman. Vaimuhaige mees on tervenenud! Tänu Jumalale!

 

Liikumisinvaliid poiss hülgab ratastooli ja läheb kõndima!

12-aastane liikumisinvaliid Peter toodi kogudusse pühapäeval Globaalse Tervendamisteenistuse ajal. Kui Issanda Prohvet Dr. Owuor kuulutas välja Tervenemise, siis Peter tõusis üles ja läks kõndima. Kiitus ja Ülistus Kõigeväelisele Jumalale!

Mombasa, Keenia. Francise vasak puus tervenes!
P 17.12.2017 Globaalne Tervendamisteenistus - Prohvet Dr.Owuor

LIIKUMISVÕIMETU POISS TERVENEB JA KÕNNIB. TÄNU JUMALALE JEESUSE NIMES!

Nairobi, Keenia. MASTAAPSED IMETERVENEMISED PLAHVATASID KÕIKJAL KEENIAS JA SELLEST VÄLJASPOOL, KUI ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET KUULUTAS VÄLJA TERVENEMISE ‘JESUS IS LORD’- RAADIOS

TÕSINE LIIGESEPÕLETIK TERVENES TÄIELIKULT JA MURDUNUD LUUD TAASTUSID

 

Nairobi, Keenia
LIIKUMISINVALIID POISS HÜLGAB KARGUD JA KÕNNIB! TÄNU JUMALALE!

Bungoma, Keenia 17.12.2017
10 AASTAT KESTNUD RASKE HALVATUS TERVENES KOHESELT! TÄNU ISSANDALE!

ISSAND vabastas šokeerivalt Penina halvatud käe ja nüüd võib ta seda 
tõsta ning täielikult sirgendada.
Nairobi, Keenia

Liikumisinvaliid mees hülgab kargud ja läheb kõndima. Kiitus Jumalale!

ÜLE AASTA HALVATUNA VOODIS OLNUD MEES TÕUSEB ÜLES JA LÄHEB KÕNDIMA


 


17.12.2017 GLOBAALNE TERVENDAMISTEENISTUS. TERVENEMISTUNNISTUSI
RUTHI TÄIESTI PIMEDAD SILMAD AVANESID!

43-aastane RUTH KANARIO jäi aastal 2005 täiesti pimedaks ravimata jäänud kae tulemusena. Ta on elanud täielikus pimeduses 12 aastat. Teda viidi Nairobi haiglasse, kuid nägemist ei saadud tagasi. Ta vajas igasse paikka saatjat. Pastor Mberia ja Ruthi naaber talutasid teda 17.12 kogudusse Vägevale Tervendamiskoosolekule.

Ta viidi läbi värav 1 ning arsti- ja meediatiim dokumenteerisid teda seal. Ruth tunnistati täielikult pimedaks. Ta ei näinud mitte midagi. Ta saadeti kogudusse ja asetati istuma. Ta ütles, et kui ta kuulas raadiost ja koguduses JUMALA Imedest, mis toimuvad siin ja seal, siis ta küsis: ISSAND, kas võiksid mind täna tervendada? Ta kuulis häält ütlemas: Sa tervened täna.

ISSANDA VÄGEV PROHVET helistas ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetrisse ja kuulutas, et on just tulnud tagasi JUMALA TROONISAALIST, kus ISSAND OLI ANDNUD TALLE ELUPUU LEHTI. Tema kuulutas välja Tervenemise JEESUSE VÄGEVAS NIMES. Ruth rääkis, kuidas tundis sügelemist silmades. Ta tundis igal pool Tuld ja ta higistas. Ta ütles, et tundis just nagu kardinat silmade peal ja ta võttis taskurätiku ning pühkis silmi, et seda ära saada. Siis toimus temaga midagi väga võimsat: ta hakkas nägema valgust! Ta ütles naabrile: Suudan näha!

Ning ta tõusis toolist üles ja kõndis ilma saatjata otse Altarile. Seal rääkis ta koguduse teenijatele, et suudab näha. Piiskop asetas limonaadipudeli põrandale ja ta suutis seda näha ning võtta üles! Ta suutis identifitseerida isegi värve nagu näiteks punast vaipa. Ta suutis näha inimesi ümbruses. Tema pilt asetati TV-ekraanile ja ta nägi iseend seal.

Pime inimene tuli kogudusse koos kahe saatjaga ja pöördus tagasi koju iseseisvalt nägijana! Ruth räägib nüüd, kuidas ta suudab lugeda juba suurt teksti. Ruth rõõmutseb, et saab nüüd ise valida riietust, missugusesse ja mis värvi riietuda. Ta ütleb, et kui keegi andis talle varem raha, siis ta ei teadnud, kui suur see summa oli. Nüüd ta suudab näha: See on 100 šillingit, see on 200 šillingit ja nii edasi.

Kujutlege ette elamist üks päev või kogu nädal täielikus pimeduses. Ruth elas täielikus pimeduses 12 aastat! Kuid ISSANDA VÄGEVAIMA PROHVETI JUMAL, IISRAELI JUMAL, MEIE JUMAL PIDAS MEELES RUTHI KINDLAS ARMASTUSES JA ARMUS! Halleluuja!


HALVATUD DENNISE TERVENEMISTUNNISTUS

Keenias Kapsabeti Kabonga külas elab täielikult liikumisvõimetu Dennis. Dennis toodi kogudusse. Dennis Kibet on nüüd 9-aastane. Laps sündis täiesti normaalsena, kuid 7-aastaselt hakkas Dennis kaebama valu rinnas ja ta viidi arsti juurde Kapsabeti Missiooni haiglasse, kus tal diagnoositi kopsupõletik. Sealt viidi ta Kapsabet Country Referral haiglasse ning edasi Eldoreti Refferal haiglasse. Kui Dennist uuriti, siis tema selgroost leiti vähkkasvaja. Tema olukord oli raske. Teda hoiti seal kuus nädalat. Ta sai ravimeid. Dennis viidi operatsioonile. Dennis hakkas kaotama kõndimisvõimet ega suutnud enam kõndida.

Ema pidi talutama ja kandma Dennist ühest kohast teise. Ta oli täielikult abitu. Ta tegi end märjaks, kui polnud kedagi teda tualetti viimas. Ta sai ratastooli, kuid teda pidi sinna aitama, sest tema käed olid nii nõrgad, et ta ei suutnud iseend seal edasi nihutada. Dennise jalad olid väändunud ja nõrgad. Ta ei suutnud isegi mitte iseseisvalt seista. Vöökohast allapoole oli ta tundetu ja halvatud. Ta ei suutnud kinni hoida ei väljaheiteid ega uriini. Ta ei tundnud, millal oli vaja minna tualetti. Kõik vaid voolas välja.

Kui ISSANDA Vägevaim Prohvet teatas, et Ta on läbi viimas Tervendamise Teenistust raadio vahendusel, siis Dennise naaber, Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistöö koguduse Pastor, mäletas Dennist. Ta kohtus perega ja kutsus neid 17.12.2017 koosolekule. Pere võttis kutse vastu ja ema tuli koos Dennisega koosolekule. Dennis viidi sinna haigetele mõeldud värava nr.1 kaudu. Teda tõsteti ja kanti autost välja. Ta saabus ratastoolis ning ta viidi haigete telki.

Veel enne kui ISSANDA Vägevaim Prohvet jõudis helistada raadiosse, siis ISSANDA agressiivne Tuli ja Võidmine, mis kulgeb Tema ees, puudutas poissi ja ta tundis suurt soovi tõusta üles. HALVATUD DENNIS TÕUSIS RATASTOOLIST ÜLES JA KÕNDIS PAAR SAMMU. Ta tõusis seisma, mis on suur ime. Ning siis astus mõne sammu ja kukkus maha. Ta tõusis uuesti üles ja astus taas mõne sammu. Tasakaal püsis ning kohe ta kõndis!

Koguduses hakkasid kõik rõõmutsema ja läksid Kapsabeti tänavatele pidutsedes tänulikkuses, ratastool üles tõstetud. Et kogu küla teaks, mida ISSAND on teinud. Inimesi on tulnud usku selle vapustava ime kaudu ja nad on võtnud vastu JEESUSE. See on šokeerinud kogu küla.

Ema oli sellel hetkel kaugemal. Järsku kuulis ta suurt pidustust ja nägi ratastooli üles tõstetuna. Ta läks lähemale vaatama ja mõistis, et see oli tema poja Dennise ratastool! Ta kirjeldas seda piiritut rõõmu ja üllatust, mis teda täitis! Ema hõiskles rõõmust ja hämmastusest. Nüüd Dennis kõnnib ja käib sõpradel külas.

Rääkisime Dennise endaga, arstiga, emaga ja pastorite ning naabritega. Dennis oli nii tänulik ISSANDALE. Ta suutis end pesta ja minna iseseisvalt tualetti. Paar päeva tagasi ta kõndis rohkem kui kilomeetri koos sõpradega poodi! Ta ütleb, et kiidab ISSANDA Vägevaima Prohveti JUMALAT. ISSANDA Vägevaim Prohvet õnnistas rohkelt Kibetit ja tema peret, kuuldes seda tunnistust.

Keenia võttis Tema vastu Vägevaima Prohvetina ja nad võtsid vastu Tema juhendamise ja Iisraeli JUMAL on toonud selle tulemusena kogudusse ajaloo vägevaima Äratuse. Nüüd Keenia naudib selle palka, sõnakuulelikkuse palka. Kui vapustav viis valmistada teed MESSIA tulemisele. Loodan, et ka Soome võiks kuulata Teda ja olla sõnakuulelik, et võiksime nautida sama Äratust ja palkka nagu Keenia.

Dennis on üks nendest sadadest liikumisvõimetutest invaliididest, kes on tõusnud üles ja läinud kõndima Jumalamehe kuulutuse kaudu. Ning seda lühikese aja jooksul. KÕIKVÕIMAS ISSAND JUMAL läkitas Teda meie juurde tegemaks kõik need suured imed ja märgid, et meiegi võiksime teada, et aeg on möödas. Ja et võiksime parandada meelt ja pöörduda ära patust ning valmistada tee MESSIA Suursuguse tulemise jaoks. Kuulates Tema juhendamist. Meie tarkus ärgu petku meid siin.

Oleme näinud arvukalt tohutuid imesid. ISSAND on avalikustanud meile Teda. Austagem Teda! Tema on tõstnud liikumisvõimetud invaliidid maast üles. Tema saab olla ainult ISSANDA läkitatud, Taevast. Kui me vaatame liikumisinvaliidide kõndimist, siis mäletagem, et Sõnumitooja ja Sõnum on siin. See kõik liitub MESSIA tulemiseks ettevalmistumise juurde. Kõik tänu, mida saame anda ISSANDALE, on valmistada iseend ette pühaduses ja Jumala ees õigena olemises ja pühendades iseend ISSAND JEESUSELE. See on see tänu, mida me saame anda ISSANDALE.


LIIKUMISVÕIMETU INVALIID PHILEMONI TERVENEMISTUNNISTUS

Sügavalt Aafrika Keenia maapiirkonast, Kibendo külast pärit olev Philemon Rono on nüüd 23-aastane. Ta sündis normaalsena. Kui ta käis 4. klassis, siis õde märkas, et Philemon oli klassis väga passiivne ega teinud koolitööd. Isa viis teda Eldoretti Moi Teaching and Refferal haiglasse. Seal tehti talle uuringud ja eriarstid leidsid probleemi ajudest. Ta saadeti koju lamama ja talle anti ravimeid. Ta sõi kolm kuud ravimeid. Kuid ravimitel polnud mingit mõju. Probleemid halvenesid veelgi. Ta pidi jääma koolist täiesti koju.

Ta värises, tema jalad ja käed värisesid ning ta hakkas tõmblema ja maha kukkuma. Ta kaotas täielikult tasakaalu. Vanemad ei lubanud teda olukorra tõttu kusagile, vaid ta pidi püsima kodus. Olukord ainult halvenes. Tema kõne muutus ebaselgeks. Isa viis poja füsioteraapiasse, kuid ka sellest polnud abi. Ta ei suutnud hoida teetassi käes, sest käsi värises nii palju, et tee rappus kruusist välja. Teda pidi värisemise tõttu jootma ja söötma. Vanemad pidid Philemoni kandma ja talutama isegi tualetti ja riietama teda nagu beebit. Ta oli täiesti liikumisvõimetu ja abitu ning sõltuv teistest. See oli nüüd pere argipäev.

Vanemad ei olnud usus, kuid nad lubasid tuua poja Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistöö kogudusse. Siis kuulsid nad seda vägevat kuulutust, et ISSANDA Vägev Prohvet on pidamas 17.12 Tervendamisteenistust. Philemon toodi mootorrattaga koosolekule. Kaks inimest talutasid teda kogudusse. Enne kui Jumalamees helistas raadio otse-eetrisse, oli juba 98 halvatut sellel hommikul läinud kõndima. Nii üle Keenia altarite kui üle kogu maailma. Ning Philemon oli üks nendest!

Ta rääkis, kuidas ta tundis ootamatult võimast JUMALA puudutust. Ta tundis Tuld. Ning ta tõusis üles ja tõusis jalgadele ning pidas veel kätega maast kinni! Mitte keegi ei olnud märganud Philemoni tõusmist jalgadele, sest nad olid keskendunud teiste tervenemistunnistustele. Vähe aja pärast märkasid nad Philemoni, kes tasakaalustas iseennast käte abiga, olles kükakil asendis. Inimesed keskendusid temale ja märkasid, et ta suutis end sirgendada jalgadele, saada tasakaalu. Ning ta kõndis ja kõndis pikalt läbi telgi. Kõik olid jahmunud.

Kuulsime, kuidas Philemon nüüd rääkis. Kõik said tema kõnest väga hästi aru. ISSAND oli taastanud ka tema kõnelemise. Ema oli täitunud rõõmuga, sest tema poeg saab nüüd kõndida ja iseseivalt süüa. Ta suudab hoida käes tassi ja lusikat. Värin on kadunud! Ning nad saavad tema kõnest aru. ISSAND on taastanud tema kõnevõime.

Philemon tänab ISSANDA Vägeva Prohveti JUMALAT. Seda tunnistust kuuldes ISSANDA Vägev Prohvet õnnistas Philemoni pere ja kogu kogudust, kes oli kogunenud tänuteenistusele Keyos. Tõde teeb nüüd koguduse vabaks ja valmistab teed MESSIA Suurejoonelisele Tulemisele.

KÕIKVÕIMAS ISSAND JUMAL läkitas Vägeva Teenija tõstmaks jalutud maakamaralt üles. Miks? Et me võiksime teada, et MESSIAS on tulemas ja et tema on see oodatud Teenija, keda Piibel tõotas ja kes oleks tulemas valmistama teed ISSANDALE.

 


PIMEDA VELOSTINE'I LYDIA MARWA TERVENEMISTUNNISTUS

18-aastane Velostine on olnud kogu elu täiesti pime. Kui ISSANDA Vägevaim Prohvet helistas raadiosse ja kuulutas välja tervenemise, tõstes üles vasaku prohvetliku käe ja vägi voogas sellest käest, ISSANDA Vägi, siis samas Velostine tundis just kui elektrišokki silmades ja temale tundus nagu tema silmades oleks paber. Talle tundus, et midagi tuli silmadest välja, kuid kui ta pühkis, siis ta ei leidnud midagi väljumas. Samal ajal kadus valu silmadest. Ta ütles, et rähma vool silmadest lõppes samal hetkel. Ta istus maha ja oli šokis, kui ta nägi vähesel määral valgust. Esimest korda 18 eluaasta jooksul. Hämmastunult tõusis ta üles seisma ja suutis näha veelgi enam valgust silmades! Silmades, mis olid täiesti surnud ja mädanesid ning olid märjad 18 aastat.

Ta oli elanud kogu elu täielikus pimeduses. Ta oli nüüd šokis. See on monumentaalne! See on ime, suurimast suurem ime, sest nüüd me mõistame, kuidas ISSAND avas tema pimedad silmad, ja näeme JUMALA loomust. Kui mõistev on JUMAL. Ta ei avanud silmi mitte ühekorraga, vaid Velostine nägi algul vaid veidi valgust ja seejärel suuremat valgust. Tema avas silmad vähehaaval, et ta võiks harjuda taluma valgust. See on hiilgav aeg koguduses. See on ISSANDA Kirkus.

Kui Velostine tõusis jahmunult üles, siis tema kõrval istuv Pastor küsis, et kas sa suudad näha? Ning ta vastas: Jah. Nad viisid ta ette. Kui ta nägi inimesi üles-alla hüpeldes rõõmutsemas, siis sellel hetkel suutis ta määrata inimeste ja puude vahelist erinevust. Ta teadis siis, et need on inimesed. See on suur ime ja klassikaline Piibellik ime! See on praeguse aja ime. Ta ei suutnud kirjeldada puude ja inimeste vahelist erinevust. Ta ei suutnud eraldada puude ja inimeste varjude erinevust. Kui nad aga hüppasid üles-alla, rõõmutsedes ja pidutsedes selle vapustava ime üle, siis ta mõistis, et need on inimesed!

Mark. 8:24 “24 Pime vaatas üles ja ütles: „Ma näen inimesi, sest ma märkan neid nagu puid kõndimas.”

See on šokeeriv hetk. Ta nägi veidi valgust ja hakkas nägema enam ja enam valgust. Ta ei suutnud rääkida puude ja inimeste vahelisest erinevusest enne, kui nad hakkasid hüplema ja siis ta suutis kirjeldada nende vahelist erinevust. See on šokeeriv monumentaalne ime! Piibli kordus! tõuskem kõik üles, et võiksime anda tänu ISSANDALE! Kiitus! OTSE PIIBLIST MEIE ELLU! ISSANDA Vägevaima Prohveti Teenimistöö kordab PIIBLIT SÕNAST SÕNASSE! Kui tohutu ja vägev Teenimistöö!

Jeesus tervendab pimeda Betsaidas. Mk 8:22 Ja nad tulid Betsaidasse ja Jeesuse juurde toodi pime ja paluti, et Jeesus teda puudutaks.

23 Ja Jeesus haaras kinni pimeda käest, viis ta külast välja ja sülitas ta silmadesse, pani käed ta peale ja küsis temalt: „Kas sa näed midagi?”
24 Pime vaatas üles ja ütles: „Ma näen inimesi, sest ma märkan neid nagu puid kõndimas.”
25 Seejärel pani Jeesus uuesti käed ta silmadele ja ta sai täiesti terveks ja nägi kõike selgesti.
26 Ja Jeesus saatis ta koju, öeldes: „Ära mine külasse!””

TERVENEMISE JÄREL: Mõõtmatu Äratus on süttinud ja plahvatanud üle kogu maailma. Piibel kordab iseennast. Velostine suutis kirjeldada, kes on naised ja kes mehed, sest ta nägi naisi pika kleidiga ja meestel jalas pükse. Ta suutis määratleda lehmad ja lambad. Ta teadis, et lehm on suur ja ja lambal on vill ja seega ta suutis rääkida erinevusest. Ta pesi kodus nõusid ja tegi süüa. Ta rääkis, kuidas ta nägi pesuvee värvuse järgi, millal pesu oli hästi loputatud. Kui värv oli kirgas. Ta läks maja taha õue ja nägi seal pesunööri ning riputas pesu sinna kuivama. Ta tänab väga-väga ISSANDA Vägevaima Prohveti JUMALAT.

Ema oli rõõmus, et inimesed tulevad nüüd külla ja söövad kodus. Varem nad ei saanud tulla selle haisu tõttu, mis eraldus märgadest mädanevatest silmadest. Vägev Prohvet on väga kardetav. ISSAND kasutab teda Piibli kordamiseks!

Õigsuse Kindral, ISSANDA Vägevaim Prohvet JUMALA Troonisaalist, kui Tema ilmus, siis Tema küsis: Kas mitte ISSAND JEESUS ei lõpetanudki kõiki neid kannatusi Golgata Ristil? Kas Tema kallis Veri ei voola? Ning siis Tema käskis, et nüüd tõstab Tema vasaku prohvetliku käe Taeva suunas ja käseb kõikidel pimedatel silmadel avaneda! Velostine’i silmad avanesid koheselt!

PIIBEL KORDAB NÜÜD ISEENNAST!

TÄNU JA KIITUS!

See poiss tervenes kui Jumal Jehoova Vägev Prohvet Dr. Owuor kuulutas välja Tervenemiste tsunamilaine pühapäevasel Tervendamisteenistusel. Tänu ja Ülistus Jeesus Kristusele! Aamen


 

HALVATUD HADIJA LÄHEB KÕNDIMA!

Kristuse kogudus peab teadma sellest suurest JUMALA Imest, mis toimus Aafrika maapiirkondade külas.

Keenias Malindis elab 14-aastane Hadija. Ta sündis normaalselt, kuid kui ta oli 4 kuud vana, tekkisid talle epilepsiahood. Vanemad viisid ta haiglasse ja seal tekkis talle halvatus. Tema vasak külg halvatus, k.a. vasak jalg ja vasak käsi. Teda toodi sellisena koju. Vanemad kujutlesid ülejäänud elu ette koos liikumisvõimetu lapsega. Nad kogesid lootusetust ja lõpuks see olukord viis vanemad lahku ja nad hülgasid lapse.

Vanaema võttis lapse enda juurde ja hakkas hoolitsema Hadija ja tema vanema õe eest. Õde pidi lõpuks jääma koolist ära, et hoida täielikult liikumisvõimetut Hadijat, kes ei suutnud ise kõndida. Püha Vaim juhatas vanaemale teadmise, et ISSAND JUMAL on läkitanud TEMA Vägevaima Prohveti, kes hoolib hüljatutest, vaestest ja allasurututest ning Tema kaudu terveneb ja vabaneb palju inimesi. ISSAND on läkitanud inimestele abi ning on pidanud meeles Kristuse kogudust. Vanaema sai lootust ja liitus Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistöö kogudusega ning võttis vastu JEESUSE elu ISSANDAKS.

Ta kuulis pühapäeval 17.12 toimuvast Globaalsest Tervendamiskoosolekust ja vanaema suundus sinna koos lapse ja lapse tädiga. JUMALAMEES helistas raadiosse ja kuulutas raadio kaudu välja Tervendava Võidmise. Vanaema märkas järsku, et tüdruk ei olnud enam tema juures põrandal teki peal. Ta läks otsima tüdrukut ja nägi tüdrukut kõndimas. Tüdruk kõndis nüüd innukalt igas suunas!! Ta kõndis ja kõndis ja kõndis ega võtnud aega isegi istumiseks. Ta nautis niivõrd kõndimist. See on ISSANDA klassikaline Ime Piiblist. Halleluuja!


HALVATUD MOLLY TERVENEMISTUNNISTUS

Keeniast Kisumu Rabouri külast pärinev Molly Achieng on nüüd 13-aastane. Juba 3 nädala vanuselt leidsid arstid tema selgroost turse. 1,5-kuuselt viidi teda Kisumus paikneva Vene haigla eriarsti juurde. Sealt viidi ta edasi Teaching and Refferral haiglasse, kus teda opereeriti. Tema pere oli vaene. Seega perel ei olnud alati rahalisi vahendeid haiglamaksudeks. Talle anti ka traditsioonilisi ravimeid.

Arstid ütlesid, et ta ei hakka kunagi kõndima. 4-aastasena opereeriti teda uuesti Kijabe Missiooni haiglas, kuid tema täielik halvatus jätkus. Teda on viidud haiglast haiglasse, kuid miski ei aidanud. Ta ei olnud oma elus seisnud ega astunud ainsatki sammu. Kui ta oli 5-aastane, siis tema eest hoolitsenud ema suri ja see oli väga kurb. Molly hakkas 5-aastaselt käima invaliidide koolis.

JUMALAMEES helistas ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetrisse ja kuulutas, et 17.12 toimub taas vägev Tervendamiskoosolek. Ning kui Rabouri küla orbudekodu lapsed ja töötajad sellest kuulsid, siis nad läksid välja külasse ja kutsusid inimesi kaasa kogudusse, kus nad kuulaksid raadio juures, just nii nagu ISSANDA VÄGEV PROHVET oli juhendanud. Orbudekodu lapsed kogusid 47 haiget inimest kogudusse ja Molly oli üks nendest. Kiitus ISSANDALE! Molly kanti kogudusse värav number 1 kaudu, kus arst ja meediarühm salvestasid ja dokumenteerisid kõik haiged.

Inimesed rõõmutsesid tohutute imede üle, mis süttisid koguduses P 17.12. Kui Molly oli saabunud kogudusse, siis tema jalad olid jõuetud ja nõrgad nagu lõngajupid. Teda toodi koos naabriga mootorratta peal kogudusse. Teda tõsteti ratta peale ja sealt maha. Ta suutis vaid maa peal istuda. Ta ei saanud istuda ka mitte tooli peal, sest oleks võinud sealt maha vajuda.

Kui ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET helistas ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetrisse ja ütles, et vägi väljuks Tema vasakust Prohvetlikust käest, ISSANDA kardetavast Käest ja puudutaks inimesi. Molly istus seal põrandal. Kuid siis ta kirjeldas, et tundis rasket survet jalgades ja siis see surve tõsteti üles. Naaber seal kõrval kirjeldas, kuidas ta oli kuulnud kõva häält “Puah!” ning siis järsku Molly oli tõusnud üles seisma ning ta võttis mõned oma elu esimesed sammud ning siis kukkus maha. Ta rääkis, kuidas tundis, et talle öeldi: Kõnni! Ning siis ta tõusis taas üles ja läks kõndima!

Küla inimesed kiirustasid koos tüdrukuga Molly koju, kus tema isa oli ootamas, tuues kaasa head uudised tema tütrest. Ning Molly kõndis ja kõndis isa ees ja isa oli täiesti jahmunud. Tema isa andis sealsamas oma elu ISSAND JEESUSELE! Ta ütles, et kõik lapsed kõnnivad nüüd, minul ei ole enam halvatut kodus! Ning Molly kõnnib veel ka tänasel päeval ja käib koos teiste lastega naabruses külas ja mängib koos teiste lastega.


HALVATUD ABIGAELI TERVENEMISTUNNISTUS

Kerichost pärit olev 12-aastane Abigael haigestus 2012.a. detsembris. Ühel hommikul, kui ta oli teel kooli, hakkas tema parema jala pahkluu piirkonnas valutama. Nad viisid ta Kericho County Referral haiglasse ning kui röntgen tehti, siis tuvastati pahkluude väärmoodustis. Talle määrati iganädalane füsioteraapia. Ta halvatus järk-järgult ja lõpuks ei suutnud isegi mitte enam kõndida. Ta ei suutnud enam iseseisvalt kooli minna ning ta oli täiesti abitu. Teda püüti aidata ka traditsioonilise hooldusega, kuid polnud abi.

Naaber kandis tema kogudusse. Värava nr.1 kaudu, kus arstide meeskond dokumenteeris tema olukorra. Kui ISSANDA VÄGEV PROHVET helistas ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetrisse ja tõstis üles vasaku prohvetliku käe, siis JUMALA Tuli laskus ka Kericho koguduse peale, kus inimesed rõõmutsesid ISSAND JEESUSE üle ja halvatud hakkasid tõusma üles ning läksid kõndima. Abigaeli kõrval oli teine halvatud tüdruk, kes tõusis üles ja läks kõndima.

Abigael ütles: Ka mina tahan minna sinna ja rõõmutseda koos teistega. Koheselt, kui ta oli seda öelnud, tundis ta pakilist vajadust kõndimiseks. Abigael kirjeldas, et ta tundis, kuidas ISSANDA Vägi läks tema pahkluudesse. Ta tõusis esimest korda üles ja läks kõndima! Ta ütles, et tundis nii võimast jõudu, mis voogas tema jalgadesse! Tänagi ta kõnnib ja saab nüüd mängida koos teiste lastega. Valu on täielikult kadunud. Ema rõõmutses kaasa raadio juures ja tänas nii väga ISSANDAT. ISSAND tõstis Abigaeli üles maapinnalt.


MAMA ISABELLA TERVENEMISTUNNISTUS

Mombasas (Keenias) elava Mama Isabella Gimati sattus aastal 2014 traagilisse autoõnnetusse. Teda viidi Coast Referral haiglasse, kus ta viibis 3 kuud. Arstid võtsid röntgeni ja pehmete kudede uurimuse ning leiti luumurrud. Arstid asetasid ta jala kipsi, et see aitaks luude kokkukasvamisel. Seejärel lubati ta koos kipsis jalaga koju, kuid kips ei aidanud ja luud ei kasvanud kokku. Olukord oli halb.

Teda viidi tagasi samasse haiglasse ja talle määrati operatsioon, kus ta jalgadesse asetatakse metalltugi. Metall siiski ei aidanud, vaid vastupidiselt, olukord halvenes ja tema jalad tursusid veel enam. Aastal 2016 läks ta tagasi haiglasse ja arstid määrasid taas teise operatsiooni, kus nad vahetasid metalltoe teise vastu. Mama Isabella sai kõndimisseadme ja juhendid, et ta ei tohiks üldse mitte selle jalaga astuda maa peale!

Ema olukord tõi nii palju kurbust ja lootusetust perekonda. Mombasa suurim haigla oli võtnud talt lootuse, et ta võiks selle jalaga kunagi ilma toeta kõndida. Tütar oli nii kurb, ema oli kurb. Ema oli olnud ärinaine ning nüüd pidi ta täielikult jääma eemale tööst ning olema kodus. See masendas teda. Tütar tegi kõike ema eest ja hoidis kodu korras, tegi süüa ja koristas. Ema istus või magas päevade viisi. Isegi mitte kõndimisseadme abil kõndimine ei õnnestunud mitte üldse.

Mama Isabella tütar kuulis Vägevast Tervendamiskoosolekust, mis pidi toimuma pühapäeval 17.12.2017. Ta ütles, et olen püüdnud kõike. Nüüd luba, et püüan ISSANDA VÄGEVA PROHVETI JUMALA, IISRAELI JUMALA abi. See ei maksa midagi. Ei pea maksma ka mitte maksu. Isabella tõsteti autost välja ja aidati värav number 1 kaudu koosolekule. Ta istus seal koos kõndimisseadmega, kui arstid teda intervjueerisid.

Ta rääkis raadios, et tundis nii palju väge, kui ISSANDA VÄGEV PROHVET tõstis üles vasaku prohvetliku käe ja kuulutas välja Tervenemise ‘JESUS IS LORD’- Raadio kaudu. Ning sellel hetkel Mama Isabella tõusis üles täiesti ise ilma igasuguse toeta! Ta ütles, et on kõrgem jõud, mis on tulnud ja ta astus sammu ning ütles. “Midagi on juhtunud! See on ebatavaline!” 4 aastat oli ta vangina voodis ja kõndimisseadmes, kuid nüüd ta võttis esimesed sammud ilma milletagi ja läks samm-sammult kõndima. Kõndimisseade jäi kogudusse ja nüüd kõnnib ta täiesti iseseisvalt uute jalgadega. Tänu ISSANDALE!


KIITUS KÕIKVÕIMSALE IISRAELI JUMALALE! TÄNU JEESUSE POOLT RISTIL VALATUD VERELE!
Ajuhalvatuse tõttu täiesti liikumisvõimetu tõuseb üles ja läheb kõndima!
Täielikult lombakas mees tõuseb üles, hülgab kargud ja kõnnib!
10 aastat kestnud halvatus tervenes koheselt!
Lombakas mees hülgab oma kargud ja kõnnib!
Krooniline maovähk terveneb koheselt!
13 aastat täielikult voodihaige olnud naine tõuseb üles!
Tõsine artriit terveneb ja purunenudluud taastuvad!
Lombakas poiss tõuseb, hülgab enda kargud ja kõnnib!
Lombakas naine tõuseb üles, hülgab enda kargud ja kõnnib!
Tõsine kopsu- ja ihu tuberkuloos terveneb täielikult!
Raskelt purunenud jalg taastub koheselt!
Täiesti kurdid kõrvad avanevad ja tumm keel vabaneb kõnelema!
8 aastat halvatud naine tõuseb üles ja kõnnib!
12 aastat kestnud tõsine seljaaju vigastus terveneb!
Üle aasta liikumisvõimetu ja voodihaige mees tõuseb üles ja kõnnib!
Sünnist saadik pimedad silmad avanevad
Täielikult liikumisvõimetu poiss tõuseb üles enda ratastoolist ja läheb kõndima
ISSAND tõstis täiesti liikumisvõimetu üles maapinnalt
ISSAND tõstis täielikult liikumisvõimetu üles maapinnalt
Täiesti liikumisvõimetu tõuseb üles ja läheb kõndima
Täielik liikumisinvaliid tõuseb üles, hülgab kargud ja läheb kõndima
Liikumisinvaliid tõuseb üles ja läheb kõndima
ISSAND tõstis täiesti liikumisvõimetu üles maa tolmust
Lapse nõrk kael muutub tugevaks
Murdunud reieluu taastub

 


VALMISTAGE TEE, MESSIAS ON TULEMAS!

Allikas: www.jesusislordradio.info   www.repentandpreparetheway.org   www.repentfinlad.fi