VÄGEV TUNNISTUS. SURNU TÕUSEB SURNUIST ÜLES


 

Tunnistus antud Vägeval Pastorite Konverentsil Mombasas. Keenia, 11.3.2017
GRACE´i TUNNISTUS

Grace´il oli väga kuum, ta higistas ning tal oli kohutav peavalu. Ta rääkis sellest emale ning magas öösel samas ruumis kus emagi. Tema ema ütles: “ISSAND kaitseb sind. Ta tuleb sind tervendama.” Kuid hommikul, kui ema ärkas ja hommikusööki valmista, imestas ta, miks tütar ei ärka, et minna kooli. Kui ta läks asja uurima, siis tundis ta, et tema tütre käed ja jalad olid külmad ning tütar ei ärganud enam. Ta mõistis, et tütar on surnud. Ta hakkas nutma ja hõikuma ning naabrid jooksid kohale ja testisid tüdruku kliinilisi näitajaid. Ei pulssi, ei mingit elu. Nad raputasid teda ja testisid hingamist. Ta ei hinganud, ega olnud mingeid elumärke. Tüdruku nägu oli muutunud, ta oli lahkunud. Kõik hakkasid hõikuma ja kaeblema nuttes taga surnud Grace´i. Ema helistas abikaasale, lapse isale. Isa oli reisinud kaugemale. Isa on tuntud politseiülem nimega Obhiambo.

Tema mees kuulis uudist naiselt, kes ütles talle: “Meil ei ole enam tütart. Ta on surnud.” Kuid isale meenus, et siin maal on ISSANDA Vägev Prohvet, ning ta rääkis asjast Vägevaimale Prohvetile. ISSANDA Prohvet käskis neid viia tütar haiglasse ja ta ütles “It is well”. (KÕIK ON HÄSTI!) Külaelanikud aga olid vastu tüdruku haiglasse viimisele, sest teda oli juba tunnistatud surnuks, kuid ema oli kuulekas ISSANDALE. Mitmeid Piiskoppe helistati kohale, ning nad astusid sellesse kurbuse majja, ning üheskoos viisid nad surnud tüdruku haiglasse, just nii nagu ISSANDA Vägev Prohvet oli telefoni teel käskinud neil teha.

Aga kui nad olid kuulekad ja saabusid haiglasse, siis tüdruku kliinilised näitajad hakkasid taastuma! Arst tuli kohale ja testis tüdruku pulssi, ning, jah, temal oli nüüd pulss! Arst testis tema palavikku ja vererõhku, ning need olid taastunud täiesti normaalseteks. Tüdruk oli elus! Arst testis, et kas tal on märke ajukelmepõletikust ning ta leidis neid, kuid tema kael oli pehme, mitte kange. Seejärel arst asetas nüüd elus oleva tüdruku tilguti alla. Ta oli veel just nagu kooma-taolises seisundis.

Just siis, kui arst oli asetanud tüdruku tilguti alla, sai ta teate, et tüdruk peab reisima Keenia pealinna Nairobisse. Seesugune olukord ei ole lubatud arsti vastuvõtul. Ent lõpuks arst vabastas tüdruku, et minna, ning tema vanemad ja Piiskopid viisid ta ISSANDA Vägeva Prohveti majja.

Kui nad saabusid ISSANDA Vägeva Prohveti majja, siis ISSANDA Prohvet käskis langetada neil tüdruk kõnniteele ning kõigil teistel, peale tema vanemate ja õdede-vendade, käskis lahkuda maja piirkonnast, ning nad tegid seda. ISSANDA Vägev Prohvet saatis siis Pastor Macharia tooma võidmiseõli ning asetada see värava ette, sest “Maja piirkonnas on nii palju Tuld!” Isegi mitte Pastor Macharia ei saanud minna sisse. Poole tunni pärast saabus õli.

Isa Obhiambo, tema poeg, abikaasa ja tema tütar jäeti nüüd üksi koos ISSANDA Vägeva Prohvetiga. Kui ISSANDA Vägev Prohvet palvetas, siis JEHOOVA Pilv ilmus ning varjas Teda koheselt. Siis Prohvet ütles: “Ole sa neetud, surm!” Ning surm väljus, ja koheselt tõusis tüdruk istuma. Kui tüdruk tõusis istuma, ütles Tema: “Nüüd tõuse üles ja ela!”

Ning Jumalamees tõstis ta üles ja andis tema emale ning ütles emale: “Ta jääb elama.” Ning ta on elus tänase päevani. Kui võidmisõli saabus, siis Jumalamees läks väravast välja ja tõi selle sisse. Ta ütles: “Mitte keegi ei saa tulla sisse, sest siin on nii palju Tuld.” Kas mäletate JEESUST? Kui Mooses ja Eelija ilmusid mäel, siis Teda kirgastati. Kui Ta palvetas, siis ISSANDA Auhiilgus tuli Tema juurde ja varjas Teda.

Nad lasksid tüdruku seal maa peale, nende pere. Ning et surm on tulnud, siis ta ei liigu. Ent Jumalamees ütles, et ei taha võtta vastu nende raportit. Kui ma võtan vastu nende raporti, siis me oleme tema kaotanud. Ei taha kuulda neid sellel hetkel. Ma pean tegema vaid seda, mida ISSAND on mind koolitanud tegema. Ning Tema ütles: “Ole sa neetud, surm.” Ning tüdruk tõusis üles. Oli hämmastav näha seda! Ta tõusis nüüd üles ja hingas ja vaatas üles. Ning ulatas siis käe, “Tõuse üles, mu tütar, ja ela.” Ning ta elab tänase päevani. Kuid, kus on usk?

 

GRACE´i INTERVJUU

ISSANDA Vägev Prohvet: Sina oled kasvanud, mu tütar. Sa oled elus. Kui sa läksid ära, mida sa nägid?
Grace: Kui ma läksin välja, nägin, et olin koos kellegagi. Ma ei näinud Teda, kuid kuulsin Tema häält, ning see oli mehe hääl. Oli just nagu oleksime liikunud pilvise paiga lähedale. Mida lähemale me liikusime, ei näinud, et me oleksime kõndinud, kuid me liikusime. Sel hetkel, kui me liikusime lähemale, pilved taganesid kõrvale. Ning kui need taganesid, siis seal oli mõningaid inimesi. Nad olid riietunud valgesse ja nad paiknesid ringikujuliselt. Nad tõstsid käed kõrgele üles ja nad olid kogunenud ringikujuliselt, just nii nagu nad oleksid ülistanud. Ning siis hääl ütles mulle: “Nii me teeme siin. See on see, kuidas me teenime ja ülistame siin. Kuid veel ei ole sinu aeg. Sind vajatakse seal tagasi.” Kuid selles protsessi sees tundsin just nii nagu ma oleksin liikunud. Olin minemas tagasi. Ning sel hetkel ärkasin ja nägin Piiskoppe seal haiglas.

ISSANDA Vägev Prohvet: Sa oled elus tänase päevani?
Grace: Ma olen elus tänaseni. Ning see kõik on tänu JEESUSELE, Tema imelisele armastusele. Sest Tema armastas mind, kuigi olin veel patu sees. Ning Ta andis mulle teise võimaluse. Armastan ainult ISSANDAT ning hakkan teenima ainult ISSANDAT”.

ISSANDA Vägev Prohvet: Tänan väga, mu tütar. Sa hakkad teenima ISSANDAT. Suur tänu, mu tütar. Sa hakkad teenima ISSANDAT. Ning meiegi ütleme: “Ka meie hakkame teenima ISSANDAT”.

 

 


TEINE VÕIMAS TUNNISTUS. SURNU ÄRKAB ELLU


Pildil: Prohvet Dr. Owuorist vasakul poolel on Piiskop Dr. Litunda ja paremal seisab Vanema Peapiiskopi kõrval Grace. Neid mõlemaid on JEESUS KRISTUS kaasajal ellu äratanud surnuist.

On olemas ka teine tunnistus, kuid mida Piiskopid ei ole jaganud. Keegi isik tuli hotellis mu juurde paludes palvet, kuid ta jõudis minu jalgade juurde ära surra. Piiskop Litunda ja Piiskop Onjoro olid seal. Te ju teate, et kui keegi sureb, siis see on politsei juhtum ja sa ei tohi puutuda sellesse. Olin näinud seda juba eelnevalt unes.

Siis see juhtus. Astudes hotelli see mees vajub surnuna põrandale kokku. Nägin seda just nii nagu inimesed oleksid öelnud: “Jumalamees, aita, keegi suri.” Ütlesin: “Ma ei lähe Argentiinasse. Ei lähe Argentiinasse.” JUMAL ütles: “Nii et sa siis ei lähe Argentiinasse? Olgu.” Ütlesin: “Ei lähe Argentiinasse, sest olen seda juba näinud. Seega väldin seda.” Piiskopid olid seal hotelli puhkeruumis ning me rääkisime.

Olukord muutus siis kiiresti halvaks, kui ta maha kukkus ja suri. Vaatasin siis piiskopide silmadesse ja nemad vaatasid taas minu silmadesse. Nad tahtsid näha, et “Kas ta väriseb ja kardab, või kuidas?” Sest see oli nüüd politsei juhtum. Nägin, et nad olid šokis. Kui vaatasin seda isikut, siis ta oli tõepoolest surnud.

Ütlesin siis: “Täna on see päev!” Ma püüdsin teda ümber keerata. Ta oli kuiv. Tema silmad olid läinud kinni. Nägu oli muutunud. Samuti nägu muutub; nägu muutub eriliseks. Kontrollisin südamelööke, need olid seiskunud. Tema käsi oli jäänud selja alla ja väändunud tahapoole. Mõistsin, et see inimene on nüüd surnud. Tema keha muutus külmaks. Siis meenus mulle uni. Halleluuja! Sest olin öelnud: “Ei lähe Argentiinasse, sest olin näinud, mis seal hakkab toimuma. Ning on arukas seda vältida.” Kuid nüüd see järgnes mulle siin.

Vaatame, kuidas sa nüüd põgened, kui see nüüd ei ole üldse mitte Argentiina. See on nüüd Keenias. Mäletan seda unenägu, sest tean, et ma pean tegema alati nii, kuidas ISSAND on mind koolitanud. Unes võtsin jaki pealt ära ja katsin sellega surnud keha. Ning see surnud keha tõusis üles selliselt (häält tehes), sellisel viisil. Mäletan seda unenägu. Nad nägid, et ma olin rahulik.

Ma proovisin. Ütlesin nüüd Piiskoppidele: “Pöörake ta ümber”. Nad kartsid teda pöörata. Nad vaatasid esmalt minu silmadesse. Nad pöörasid tema ümber selliselt, vaadates mind. Neil inimestel ei ole usku, kui tekib tõeline olukord.

Ta oli tegelikult langenud näoli. Me ei suutnud pöörata tema kätt, sest ta magas selili käe peal. Sel ajal oli palju inimesi ootamas, et ma nendega räägiksin. Samuti meedia oli seal õues. Kuidas see juhtub siin nüüd? Need inimesed läksid paanikasse, vaadates ise mind.

Võtsin jaki pealt ära ning katsin tema. Ning ütlesin: “Ole sa neetud, surm!” Seejärel jätkasin, öeldes: “ISSAND, anna tema elu talle tagasi”. Katsin teda jakiga, ning ta hakkas koheselt (häälekalt) nutma. Nägu oli veelgi surnud. Keel oli surnud. Ütlesin siis talle: “Nüüd ta elab.” Ütlesin talle: “Poeg, tõuse üles ja ela”. Halleluuja! Ütlesin: Istu siia”. Kuid temagi oli šokis. Temagi oli šokis selletõttu, et ta oli selle üle elanud, ning ta hakkas nutma. Seda nimetatakse ülestõusmise nutuks. Ta hakkas seal nutma.

Ütlesin: “Avage külmkapp ja andke talle juua”. Nad kallasid talle apelsinimahla. Ta jõi selle ära ning tema nägu hakkas järk-järgult normaliseeruma, ning ta on elus kuni tänase päevani. Miks Piiskopid ei ole seda jaganud? Ning selline juhtum, miks alles nüüd? Seetõttu, et MESSIAS on tulemas?

Nad ei ole jaganud isegi mitte Litunda tunnistust. Piiskop Litunda juhtumis istusin ja ootasin telefonikõnet. Ootasin, et tema abikaasa helistab mulle, sest teadsin, nägin tema abikaasat mulle helistamas. Näen alati unes ette. Isegi sellel päeval, kui Litunda suri ja ärkas ellu. Istusin, oodates kella 2-ni öösel, oodates, et tema abikaasa helistab minule. Kella 2-ni öösel, sest nägin unes, et ta helistab mulle. Päev varem ütlesin: “Miks Litunda ei vasta telefonile?” JEESUS ON ISSAND! Oleme sisenemas võimsasse aega. Kallid inimesed, miks nad ei ole jaganud? Kas te olete liiga uhked, et jagada?

Prohvet Dr. Owuor. 12.3.2017. Mombasa. Keenia

 


1,5 TUNDI SURNUD JA MÄDANEVA MAMA ROSA ELLUÄRKAMISEST

19. JUULI 2017 KEENIA


DOKUMENTAALNE VIDEO

AMETLIK PIKEM DOKUMENT (video) SELLEL LINGIL ⇐⇔⇒


 2.1.2018 TOIMUSID KEENIAS SUURED TÄNUPÜHA PIDUSTUSED SEOSES SELLEGA, ET MAMA ROSA SURNUIST ÜLESTÕUSMISEST MÖÖDUS POOL AASTAT2.1.2018 UUDISED KEENIAST

MAMA ROSA SURNUIST ÜLESTÕUSMISE PIDUSTUSED NAIROBIS

See rõõmus hetk, kui ISSANDA VÄGEV PROHVET ja surnuist üles tõusnud Mama Rosa kohtusid! Nad laulavad:

KÕIK ON HÄSTI!
KÕIK ON HÄSTI!
MEIE JUMAL! PROHVETI JUMAL!
JEHOOVA! ON TÕSTNUD SURNUIST ÜLES!
MAMA ROSA!

ISSAND ÄRATAB ELLU SURNUKEHA, 22.6.2017

Surnuist üles ärganud Mama Rosa elab veel tänaselgi päeval, 6 kuud peale suremist. Lõuna-Bokotis elav Rosa haigestus väga raskelt kolmapäeva, 21.6.2017 hilisõhtul. Ta muutus väga nõrgaks ja minestas. Peale keskööd olukord halvenes. Rosa ei suutnud enam kõndida ning tal olid suured hingamisraskused.

Tema abikaasa Samson helistas Vanempastorile ja palus tal läkitada eestpalvesoov ISSANDA VÄGEVAIMALE PROHVETILE. Pastor leidis lõpuks ühe kriipsu jagu levisignaali selles kauges Keenia Bokoti maakülas ning saatis sõnumi. Kuid paraku Rosa hingamine peatus, ta sirutas jalga ja tegi alla. Rosa suri.

Mama Rosa abikaasa kattis ta tekiga ja tema tütar püüdis sulgeda Rosa silmad, mis olid veelgi avatud. Ta märkas, et silmad ei sulgunud. Ema keha oli külm ja jäik ning süda oli lõpetanud pumpamise. Tütar jooksis koos õdedega välja ja hakkas nutma.

Nende kõva nutt äratas naabrid, kes jooksid vaatama, mis toimub. Kui nad võtsid teki Rosa pealt, et vaadata olukorda, siis said nad kinnituse, et Rosa oli tõepoolest surnud. Nad jooksid hirmunult õue ja hakkasid kõvahäälselt nutma.

Kell 12:51 saabus Jumalamehelt tekstisõnum: “KÕIK ON HÄSTI”. Samson kutsus kohe nende lapsed sisse & ütles neile: Ärge olge pöörased, ärge nutke. Rõõmutsegem nüüd selle üle, et teie ema tõuseb surnuist üles.” Sest JUMALA Teenija, Vägevaim Prohvet ütles: “KÕIK ON HÄSTI”.

Nende suureks hämmastuseks, poolteist tundi hiljem, Rosa järsku köhatas ja aevastas, avas silmad ning küsis neilt: “Kes on toonud mind tagasi?” Tema tütar rääkis talle: “ISSAND JEESUS on toonud sind tagasi.” Ning sealt alates külarahvas, kes olid kurvastanud, laskusid lõputusse rõõmutsemisse. Rosa ärkas ellu ja elab veelgi.

SEE USKUMATU SURNUIST ÜLESTÕUSMINE VAPUSTAS KEENIAT JA KOGU ÜLEMAAILMSET KRISTUSE IHU.

AUSTUS IISRAELI VÄGEVALE JUMALALE, EELIJA JUMALALE!

See kõik juhtus nädal peale seda, kui ISSANDA Vägevaim Prohvet Kirgastus Soomes, Helsingis! Teine Kirgastumise kord.

Tõepoolest

JEESUS ON VÕITNUD SURMA GOLGATA RISTIL
Need on märgid sellest, et aeg on lõpus ja MESSIAS on tulemas!

 

Voodi, kus Mama Rosa suri ja ärkas ca 1,5 tunni pärast ellu. Kui tema abikaasa oli võtnud Pastori kaudu ühendust Prohvet Dr.Owuoriga. Tegemist on taas mitme eelneva Prohveteeringu täitumisega. Seda kõike oli ette kuulutatud.

 

Allikas:  www.repentandpreparetheway.org        www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi