26.8.2017 PROHVETEERING. METSALISEST, KES RÜVETAB KRISTUSE LAMBAID – PROHVET DR. OWUOR


ISSAND JEHOOVA on Rääkinud minule. ISSAND JEHOOVA Rääkis minule täna, eelmisel ööl. Möödunud ööl, mitte nüüdsel ööl. Ning ISSAND näitas minule KRISTUSE lambaid. Ning ma näen KRISTUSE lambaid. Need minu poolt nähtud konkreetsed lambad olid valged lambad. Ma nägin valgeid KRISTUSE lambaid. Ning nende juures oli teine olend. Metsaline. Oluliselt suurem. Peaaegu kümme korda suurem kui nemad.

Ning ISSAND näitas minule, et see metsaline oli lisaks maskeerunud, paistes välja nagu oleks see valge. Maskeerunud valgeks, valkjaks. Et see võiks olla osa neist, seguneda nendega, olemaks osa neist. ISSAND lubas siis näha minul seda metsalist, kellel on pikad hambad nagu koeral ning pikk saba. Tõeliselt pikk saba, mis reaalselt läheb allapoole. Kui ta liigutab seda saba, siis see liigub mööda maapinda.

Valkjas kaitsemaskeering. ISSAND andis mulle teada, et see ei olnud valge. See on lihtsalt maskeerunud. Ning sellel on pikk suu. Nii nagu hundil, kellel on teravad hambad. Ning ma näen, et kui ma vaatasin seda hunti, seda metsalist, siis see hunt koheselt jooksis. See jooksis lammaste juurde, väikeste lammaste juurde. See on kümme korda suurem. Ning see proovis hakata, see hakkas neid rüvetama. Rüvetades neid nagu seksuaalse rüvetamisega. Ning ISSAND JEHOOVA andis mulle midagi kätte. Relva. Ning ma tabasin seda. Ning tapsin selle.

Niisiis, ma näen metsalist, kes püüab end varjata. See on suur juhataja või pastor. Juhtkond. Suur ja seespool, tähendades juhtivat positsiooni nende suhtes. Kuid tegelikult kavatseb see neid rüvetada. Kuid ISSAND on teinud siin teatavaks, et Tema annab Temale, kes teiega siin Räägib, volitused ja võimu lüüa see maha.

Seega, kes iganes ta ka on, pastor või piiskop, kes iganes ta ka on. Kes iganes ta ka on, kes on rüvetanud lambaid või kavatseb rüvetada lambaid, arvan, et teie aeg on möödas.

MESSIAS on tulemas! Valmistage tee!

Shalom


Allikad: www.repentandpreparetheway.org     www.jesusislordradio.info