JUMALAMEES PROHVET DR. OWUOR ON 3.6.2017 kell 20 ´JESUS IS LORD´ – RAADIOS PALVETAMAS HAIGETE  EEST!


 

ISSANDA poolt Armastatud inimesed!

Te olete teadlikud nendest üle kogu maailma toimuvatest ISSANDA Visiitidest. ISSAND JAHVE Vägev Prohvet saabus just Namiibiast ja on reisimas Soome. Praegusel hetkel ei ole ISSANDA Kalendris broneeritud mitte ühtegi koosolekut Keeniasse enne detsembrit. Õnnistatud inimesed! ISSAND on avanud väga erilise õnnistatud akna tänasel õhtul.

ISSANDA Vägevaim Prohvet on võtnud viimastel kuudel vastu tuhandete ja tuhandete eestpalve soovide laviini. Tuhandetelt ja tuhandetelt inimestelt, kes on tõeliselt haiged ning vajavad seda JUMALA Puudutust ja abi. Paljudel juhtudel haiglad on loobunud aitamast ja öelnud, et ei ole enam lootust.

Just nüüd näeb Tema Kõikvõimast JUMALAT ja Taevast planeerimas ja rääkimas suurimast Tervendavast Võidmisest, mis toimub teisel maal, kuhu KÕIKVÕIMAS JUMAL on läkitamas Kirkaimat Prohvetit. Kui vaadata interneti pealehel olevat ISSANDA Kalendrit, siis näed, et paljud rahvad on kalendris, kuid mitte Keenia. Sest ISSAND soovib keskenduda samuti teistele rahvastele ja anda neile samaväärse võimaluse võtta vastu see Lõpuaja Sõnum ja kõige kirkam Äratus, mis valmistab ette teed MESSIA suursugusele Tulemisele.

Õnnistatud inimesed! Tulge kõik kuulama ja kutsuge kuulama haiged haiglates, naabrid, armastatud inimesed, pere, helistage neile ja veenduge, et nad teaksid olla kell 20 internetis kuulamas. Et ka nemad saaksid osaleda selles vägevas ISSANDA Õnnistuses.

(Piiskop Joani raport ´Jesus is Lord´- Raadios 3.6.2017: www.jesusislordradio.info)


3.6.2017  TOIMUB MASSIIVNE TERVENDAMISKOOSOLEK – PROHVET DR. OWUOR  

Sõnum enne raadiosaadet ….

Palju inimesi tervenevad tänaõhtusel ISSANDA Tervendamiskoosolekul, kuulates  ´Jesus is Lord´- Raadiot! JUMALAMEES andis just teada, et inimesed tervenevad juba enne Tervendamiskoosoleku algust! See on see raport, mille oleme äsja vastu võtnud. Tulge kuulama hiljemalt Tervendamiskoosoleku alguses kell 20.


UUDISEID
REPORTAAŽ 

3.-4.6.2017 õhtul ja öösel ´Jesus is Lord´- Raadio vahendusel toimunud PROHVET DR. OWUORI TERVENDAMISTEENISTUSELT, kus Prohvet palvetas raadioülekande ajal haigete eest. Seda kanti edasi üle kogu maailma. Plahvatas massiivne Tervenemine kõiksugustest haigustest. Tänu Jumalale Jeesuse nimes!

TERVENEMISE TUNNISTUSED TULVAVAD ´Jesus is Lord´- Raadiosse!
Kui ISSAND JEHOOVA JAHVE PROHVET OLI PALVETANUD HAIGETE EEST!

Paljud inimesed on tervenenud! 

Florence oli voodihaige. Kui ülistus algas, siis suutis ta istuda ja kanda väikest last. Ta on tervenenud ja tänab nüüd ISSANDAT.
Teine voodihaige patsient, kes ei suutnud isegi mitte teetassi hoida. Nüüd tõusis ta üles ja ta suudab kanda ka reisikohvrit!
Rosellal oli tugev seljavalu, ta ei suutnud kummardada ega normaalselt kõndida. Nüüd kõnnib ta sirgelt!
Pastor Ruthil oli vähkkasvaja paremas rinnas ning see kasvaja kadus nüüd! Ta ei tunne seda enam!
Gladysil oli nii valus ja jäik kael, et ei suutnud pöörata pead. Nüüd on valu kadunud ja ta saab pöörata pead.
Liikumisinvaliid on läinud Turkanas kõndima!

MASTAAPNE RÕÕMUPIDI ON PLAHVATANUD KOGU KEENIAS!
Mastaapne Äratus on plahvatanud terves koguduses!
Vägev Prohvet Räägib jalast. Ning ISSAND on just venitanud seda jalga! Ta ei olnud kõndinud 3 aastat! Kõik on nüüd kontrolli alt väljas!

UUEMAD UUDISED! 

Kurt kõrv on just avanenud!
Kallid kuulajad! Olen just saanud vägeva raporti.
Laps nimega Daron sai väiksena tuulerõuged ja tal oli paindunud kael, tema silmad olid halvad, ta ei näinud hästi ega suutnud korralikult kõndida. Kuid kui ISSANDA Vägev Prohvet palvetas, siis Daron suudab nüüd korralikult kõndida ja näha ning tema kael on nüüd tervenenud! Halleluuja! Tänu Kõrgeimale JUMALALE!

Oleme üllatunud. Just nüüd! Uus! Turkanas, Keenias.

TÄIESTI LIIKUMISVÕIMETU TÕUSIS ÜLES JA LÄKS KÕNDIMA, kui ISSANDA Vägev prohvet oli palvetanud!!!
NEERUD ON TERVENENUD, DIALÜÜSIHAIGE KEENIA RAHVUSLIKUS HAIGLAS!

Peter oli väga haige. Tal oli kõhus suur valu. Kui ta kuulas Somaalias telefoni kaudu Tervendamiskoosolekut, siis tema kõhu haavandid kadusid. Valud kadusid täielikult!
KÕIK ON NÜÜD PLAHVATANUD! ISSAND JAHVE VÄGEVAIM PROHVET KUULUTAS, ET TEMA VENITAB KÄTT HAIGLATE SUUNAS! NING KENYATTA RAHVUSLIKUS HAIGLAS PIMEDAD SILMAD AVANESID. KEEGI, KELLEL OLID NEERUPROBLEEMID, TUNDIS VÄGE JA TA SUUTIS KÕNDIDA ISESEISVALT WC-sse. ESIMEST KORDA. NEERUHAIGUSTERVENES KENYATTA HAIGLAS!

PIMEDAD SILMAD ON AVANENUD Kenyatta rahvuslikus haiglas!
Neeruhaigus on tervenenud Kenyatta rahvuslikus haiglas!
Naine, keda kanti kanderaamil, kõnnib nüüd!!! ISSAND on tema taastanud!

SUUR VÄHKKASVAJA ON KADUNUD BUSIA LINNAS! SUUR VÄHKKASVAJA ON PURSANUD LAHTI JA TULNUD VÄLJA BUSIAS!

NAKURU. FLORENCE KASVAJA, MIS ON OLNUD TEMAS JUBA AASTA JAGU, ON HÄVINENUD!
HALVATUD KÕNNIVAD, VÄHID ON HÄVINENUD, PIMEDAD SILMAD ON AVANENUD!!!
VÄGEV VÄGEV!
JEESUS JEESUS JEESUS!!!
ÄRATUS ÄRATUS ÄRATUS!!!
TERVENDAMISKOOSOLEK ON ALLES ALGAMAS JA JUBA 7 HALVATUT ON LÄINUD KÕNDIMA!

ISSAND ON PUUDUTANUD LAST, KES EI OLE SUUTNUD MIDAGI TEHA. EI LIIKUDA, EI KÕNDIDA, KUID NÜÜD TA KÕNNIB!

Just nüüd uus! Mombasa lennujaama altaril on KURDID KÕRVAD avanenud!!
JEESUS! JEESUS! JEESUS!

VÄHEM KUI 5-MINUTILISE PALVE JÄREL RAADIOS:
7 HALVATUT KÕNNIVAD
2 PIMEDAT SILMA ON AVANENUD NÄGEMA
PALJU KURTE KÕRVU ON AVANENUD
PALJU VÄHKKASVAJAID ON HÄVINENUD
VOODIHAIGED ON TÕUSNUD ÜLES
TERVENDAMISKOOSOLEK ON JUST ALGANUD NING SEE KÕIK ON TOIMUNUD JA JÄTKUB VEELGI! TUNNISTUSI TULVAB KOGU AJA LISAKS.
MASSIIVNE RÕÕMUTSEMINE ON PLAHVATANUD KEENIAS.

9-aastasel Brantoni nimelisel poisil Nakurust oli parem pool halvatud. Ta ei saanud kasutada paremat jalga ning ta pidi seda vedama järel. Kuid nüüd on teda taastatud! Ta suudab nüüd parema jalaga normaalselt kõndida ning ei vea jalga enam järel!!!
VÕIMAS VÕIMAS VÕIMAS!
Need on need vägevad imed, mis toimuvad tänasel õhtul! Teda on taastatud!
JUMALAMEES, ISSANDA Vägev prohvet kirjeldas sellist kasvajat kaelas. Ja naist, kellel oli valge ihu ja lühikesed juuksed! Kardetavaim, Kigastatud Prohvet Rääkis sellest naisest ja kasvajast. Järsku, kui ISSANDA Prohvet kuulutas käskides, et kasvajad hävinegu siis kasvaja hävis! See on võimas.

Eunice Makoha Kenyatta rahvuslikust haiglast ootas operatsiooni, sest kasvaja oli sidruni suurune. Kuid nüüd on see tervenisti kadunud! ISSANDA Vägevaim ja kardetavaim Prohvet tõepoolest nägi teda tema kodus. Tema kirjeldas suurt kasvajat kaelas. ISSANDA silmad, kui kardetav!

Ainus Prohvet, keda on kunagi Kirgastatud! Ning Tema kõnnib meie keskel! Kui aukartust äratav ja kartust tekitav.

Ning Eunice Makoha on nüüd juba söönud! Ta ei olnud suutnud süüa 2 kuud, sest kasvaja oli nii suur. Need Sõnad, mis tulevad ISSANDA Suust!

Uudiseid just NÜÜD! Ugandas, piiri taga, samuti on KASVAJA KADUNUD! Samuti Ugandas kasvajad kuulasid ja allusid! See oli suur kasvaja ja hästi nähtav. Kasvaja kuuletus ISSANDA Vägeva Prohveti Sõnadele, ning kukkus ägedalt võideldes maha. Kasvaja hävines tervenisti!!!

Jne. … /Siin on vaid veidi toimunust/

SOOME

 

NAIROBIST (KEENIAST) EDASTATUD TERVENDAMISKOOSOLEK ON IMELISELT PUUDUTANUD KA SOOMET

Prohvet Dr. Owuori esmaspäeva-õhtune (3.6.2017) Tervendamiskoosolek toimus Nairobis (Keenias). 6930 km kaugusel Porvoost (Soome), kuid Issanda väljasirutatud käsivars ulatus Eemini ja Eemi kõnnib nüüd! Väga paljud inimesed tervenesid selle palve ajal. Mitte keegi ei ole kunagi varem pidanud ülemaailmset Tervendamiskoosolekut raadios ning mille ajal paljud liikumisinvaliidid on tõusnud kõndima. See on kardetav visiit koguduses. Me ei ole kunagi varem olnud sellel teel.

Lõpuaja suur Äratus on plahvatanud.  Soome rõõmutseb. Rahvad rõõmutsevad. Mitte ainult Keenia.

 


EEMI TUNNISTUS

Kogu esmaspäevase päeva ja öö tuleb saade Eemi imelisest tervenemisest. Täname ja oleme rõõmsad ISSAND JEESUSES, et Tema on helduses pidanud meeles väikest Eemi.

Olen tänulik, õnnelik, hämmastunud. Tulvil kõigest sellest, mis teeb inimese õnnelikuks. Minul on palveid kuulev Jeesus Kristus, kes ka vastab palvetele. Soovin jagada vastust, mille eest oleme palvetanud. Vastus on viibinud, kuid kõigel on oma aeg. Isal on vastus, kui ootame.

Minu Kallis lapselaps Eemi on 3 aastat ja 6 kuud vana ingel. Ta ei ole siiamaani kõndinud. Eile õhtul kuulasin (´Jesus is Lord´- Raadiost) Tervendamiskoosoleku lühikest palvet, kui Prohvet Dr. Owuor palvetas kogu maailma inimeste eest, et Jeesus Kristus puudutaks ja tervendaks neid. Sealsamas viisin minagi palves ja mõtetes väikese Eemi Jeesuse ette. Ei midagi muud. Läksin rõõmsal meelel magama.

Päev on vahetunud rõõmupisaratega, kui sain kuulda, et kallis inglikene on läinud täna kõndima! Rõõmupisarad ei saa lõppeda, kui sügav tänulikkus on täitnud sisemuse. Selline on minu Isa Taevas ja Tema vastab palvetele. Tema vastab ka sinule. Otsi kaitset üksnes temas ja usalda üksnes teda. Kõigel on aeg ka sinu elus. Tema ei vasta mitte meie ajas vaid Tema ajas. JUST SINA OLED JEESUSELE KALLIS.

Ritva Koljonen, Porvoo


 

Allikas: www.jesusislordradio.info   www.repentandpreparetheway.org   www.repentfinlad.fi