P 31.12.2017  TERVENDAMISTEENISTUS

´JESUS IS LORD´- RAADIO VAHENDUSEL – PROHVET DR. OWUOR

 


KIITUS MAA JA TAEVA LOOJALE SELLE IMELISE AJA EEST, MILLES ELAMISE VÕIMALUSEGA MEID ON ÕNNISTATUD! TÄNU ISSANDALE NENDE IMEDE EEST!


 "Keset linna tänavat ja mõlemal pool jõge on elupuu, 
mis kannab vilja kaksteist korda, andes iga kuu oma vilja, 
ning puu lehed annavad tervist rahvastele."

(Ilmutuse 22:2)

OLI IMELINE PÄEV, KUI ISSAND TERVENDAS ÜLEMAAILMSES ULATUSES

SADU JA SADU INIMESI. KIITUS ISSANDALE! TÄNU PROHVET DR. OWUORILE!


31.12.2017 õhtul kella 22 paiku oli registreeritud:
 * 152 liikumisvõimetut invaliidi, kes läksid kõndima;
 * 46 pimedat, kes tulid nägema;
 * 87 kurti, kes tulid kuulma;
 * 35 halvatut, kes tõusid üles ja läksid kõndima;
 * 5 vaimuhaiget, kes tervenesid.

Tervenes ka palju muid haiguseid. Uusi tervenemistunnistusi aina voogab. Kokku loetud on vähem kui pooled piirkonnad. Hinnanguliselt arvatakse, et ehk vaid veerand tervenenutest on registreeritud. Osad ei saagi kohe aru, et on tervenenud. Või peab hoopiski arsti juures testima, nagu AIDS/HIV. Kuid tegelikku arvu praegu keegi ei tea.

NATUKE MÄRKMEID 'JESUS IS LORD'- RAADIO REPORTAAŽI ALGUSEST JA LÕPUST

….. / Nanyuki, täiesti pimeda naise silmad avanesid nägema / Kericho, halvatu läks kõndima / Kericho, täiesti kurdid kõrvad avanesid / Kisumu, halvatu läks kõndima / Sotik, halvatu läks kõndima / Usenge, karkudega naine viskas kargud minema ja kõnnib ilma / 3 halvatut läksid kõndima / 6 kurti kõrva avanenud / Kitale, voodihaige naine läks kõndima /Bomet, halvatu läks kõndima / 4 halvatut läks kõndima / 6 kurti tulid kuulma / Naivasha, halvatu tõusis üles / Naivasha, artriit tervenes / Naivasha, vaimuhaige tervenes / Abidjan, Ivory Coast, halvatu läks kõndima / …….. / Londiani, tervenesid artriit, liikumisraskus, kurtus / Põhja-Uganda, 36-a. täiesti pime nai tuli nägema / Kisumu, 40 a. kurt tervenes / Kapchorwa, Uganda, täiesti kurt tervenes / Tororo, Uganda, kurt tervenes / Soroti, Uganda, 32 a. täiesti pimedad silmad avanesid / Sigulu saared, liikumisvõimetu naine läks kõndima / Nakuru, halvatud mees läks kõndima / Transmara, 5 kurti tervenesid / 9 a. halvatud naine läks kõndima / Kerugoya, 35 a. täiesti pimedad silmad avanesid / Maputu, halvatu läks kõndima / Kericho, halvatu läks kõndima / Nakuru, halvatu läks kõndima / Rongai, 4 kurti kõrva avanes / Kilimani, Nairobi, pimedad silmad avanesid / Kericho, halvatu läks kõndima / Naivasha, rinnavähk lahustunud / täiesti kurttumm tervenenud / Siaya, 5 halvatut kõnnivad / ……. / Taita Taveta, täiesti pimedad silmad avanesid / Mbita, voodihaige on tervenenud / Kiambu, kurdid kõrvad tervenenud / Kilifi, suur maokasvaja sulanud / Maputo, Mosambiik, karkudega mees on hüljanud kargud ja kõnnib / Mbita, halvatu kõnnib / Nanyuki, 49 a. kurttumm tervenenud / Mombasa, veritsustõbi tervenenud / Mombasa, voodihaige tüdruk läks kõndima / Uuendus: Kericos kõnnib 22 liikumisvõüimetut invaliidi / Eldamaravine, kurdid kõrvad tervenenud /


TAGASISIDE HIINAST

Feidongi maakond / Arkki kogudus / Hefei linn / Anhui provints

Nimi: Shuxia

Shuxia oli kannatanud üle 30 aasta peavalu käes. Ta käis haiglas, kus arstid teda ametlikult ravisid. Arst oli diagnoosinud tema olukorra närvivaluks, mida ei saa ravida. Kuid nüüd on ta täielikult tervenenud.

Nimi: Xu

Xu oli kannatanud 20 aastat igemeveritsuse ja igemehaiguse all, mis koormas teada alati, kui ta harjas hambaid ja igemeid. Kuid 1.1.2018 hommikul, kui ta igemeid ja hambaid harjas, ei olnud enam veritsemist ja sealt alates tema igemed on olnud korras. Nüüd on ta täielikult tervenenud. Halleluuja!

Nimi: Wang Chaoqin

Ta kannatas aastakümneid reumaatiliste valude käes ega saanud magada. Ravimist, mille arst talle kirjutas, ei olnud abi. Kuid 31.12.2018 järgneval ööl ta magas hästi ja valu on täielikult kadunud. Wang Chaoqin on nüüd täielikult tervenenud. Halleluuja!

Nimi: Zhang Jia-Zhen

Ta on 81-aastane ja on olnud aastakümneid vaimselt haige. Nüüd ta on täielikult tervenenud ja on normaalne. Halleluuja!

Nimi: Wang Fengying

83-aastane. Ta on kannatanud kõrgest vererõhust tingitud käte vereringe puudulikkust rohkem kui kolm aastat. Vererõhk on nüüd normaalne ja käed ei ole enam verepuuduses. Ta on nüüd täiesti tervenenud!

Nimi: Shi Zuofeng

Tema silmades oli “vanaeanägemine” (presbyopia), mis tähendab, et tema lähedale nägemine oli nõrgenenud ning mille tõttu ta pidi aastakümneid kasutama prille. Pühapäeval, kui ta ‘Jesus is Lord’- Raadiot kuulates koges ISSANDA puudutust, siis samas ta tundis nagu silmad oleksid olnud tules. Ning nüüd on ta tervenenud!

Nimi: Huang Guixiang

Kui Huang Guixiangi kõrva 12-aastaselt kirurgiliselt opereeriti, siis jäi ta operatsiooni järel pimedaks. Rohkem kui 20 aastat ei saanud ta näha ei päevavalgust ega ööd. Kui kui ta kuulas pühapäeval, 31.12.2017 ‘Jesus is Lord’- Raadiot, ta tundis end ihusse, alates peast, tulemas tuult ning tema silmad avanesid ja ta suudab nüüd näha. Halleluuja!

Nimi: Zhang Ju

Ta tundis, et tema ihu oli nagu tules, kui ta kuulas 31.12.2017 Tervendamiskoosolekut. Ta kannatas aastakümneid õlgade liigesepõletikku (periarthritis). Kuid kui teda pühapäeval, 31.12.2017 puudutati, tema nina hakkas voolama. Valu ja põletik on möödas. Ta on nüüd tervenisti paranenud. Halleluuja!

Nimi: Xu Xian-Ian

Ta kannatas aastakümneid liigesepõletikku õlgades (periarthritis). Nüüd on ta täielikult tervenenud!

Nimi: He Shouyu

Ta ei kuulnud vasaku kõrvaga, see oli kurt. Kõrv avanes ja nüüd on ta täielikult tervenenud. Halleluuja!

Nimi: Huang Xuequn

Ta tundis jahedat tuult tulemas tervesse tema kehasse. Nüüd ta tunneb täieliku rahu!

Nimi: Liang Zhengying

Ta tundis just nagu külma vett voolaks tema peale, kui ta kuulas 31.12.2017 ‘JESUS IS LORD’- RAADIOT.

ISSANDA VISIIT HIINAS YUNNA PROVINTSIS

Kunmingi linn / Yunna provints

Kodaniku nimi: Xu Changxiu
Vanus: 70-aastane

Kui Xu Changxiu võeti aastal 2017 haiglasse, siis tema arstitõendi peal on nimetatud murdunud luud, luukillud ja põlvekedra vigastus. Diagnoosiks: vasaku põlvekedra murdumine ja raske osteoporoos. Ta oli haiglas 15 päeva ja talle tehti 18.5.2017 operatsioon.

Abinõu ebaõnnestus ja sealt alates ta vajas karke nii üles tõusmiseks kui ka muuks liikumiseks.

Kuid 2 tundi peale seda, kui 31.12.2017 ‘Jesus is Lord’- Raadios oli alganud Tänuteenistus, siis just sellel päeval ta tõusis üles ja hülgas kargud ning hakkas kõndima ilma nendeta. ISSANDA Võimas Visiit on täielikult Tervendanud Xu Changxiuni. Nüüd kõnnib ta normaalselt ja Kirgastab VÄGEVAIMA PROHVETI JUMALA Nime.

Kolm muud isikut, kes olid kogunenud kuulama raadiot koos Xu Changxiun’iga, said samuti väga Vägevalt puudutatud. Üks nendest tervenes peapööritusest, mis oli tal olnud juba 30 aastat.

Ning need ülal olevad näited tervenemistest on ainult ühe Hiina provintsi piirkonnast.

ISSAND on imeliselt Visiteerinud Hiinas. Ülevalpool ainult väike osa tervenenutest.

HALLELUUJA! MESSIAS ON TULEMAS!

Korrespondent
Pastor Paula Lewis / Hiina


TERVENEMINE SOOMES. KLAHVPILLIMÄNGIJA JÄIK JA VALUS 
ESISÕRM ON TERVENENUD HELSINGI ALTARIL!

31-aastane klahvpillimängija Tero Helsingist märkas, et tema parema käe esisõrm muutus reede öösel väga jäigaks ja valusaks. Tal oli raske seda liigutada ja see oli valus. Ta töötab autopesijana, tehes käsitsi füüsilist tööd, seega oli probleem võinud tulla tööst, kuid jätkudes oleks see raskendanud tema töötamist.

Tero saabus Helsingi Altarile täna hommikul, et osaleda 31.12.2017 Võimsal Ajaloolisel ISSANDA TERVENDAMISTEENISTUSEL. Usus lootes, et ta saab võtta vastu esisõrme Tervenemise.

Ta ütles, et istus vaid rahulikult paigal, kui kuulasime otse-ülekannet ‘Jesus is Lord’- Raadiost. Vägevad Imed olid puhkenud KRISTUSE Koguduses seoses ISSANDA Vägevaima Prohveti kaudu edastatud Issanda Vägevate prohveteeringutega, mis olid antud Suure TERVENDAMISKOOSOLEKU kohta. Tasapisi sõrm hakkas painduma ja liikuma, kui ta püüdis seda painutada ning siis ühel hetkel ta märkas, et sõrm liigub täielikult ja valu oli nüüd tervenisti kadunud!

Ta tänab väga ISSANDAT ja ISSANDA Vägevaimat Prohvetit! Rõõmutseme nüüd Helsingi Altaril!SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE

 


TÄIELIK LIIKUMISINVALIID KHADIJAH 
TÕUSEB ÜLES JA KÕNNIB ESIMEST KORDA 

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:12 Täielikult liikumisinvaliid Khadijah enne tervenemist / Malindi, Keenia
0:57 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
1:06 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
1:10 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
1:18 Ning siis nägin ma imelisi vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
1:23 Neid imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:30 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:34 Tõstan nüüd käe, ISSANDA käe, vasaku prohvetliku käe,
1:39 ISSANDA kardetava käe ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:46 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:52 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
1:54 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
1:59 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
2:12 Selle võimsa kuulutuse järel Khadijah tõusis koheselt üles ja hakkas kõndima
2:31 Üks nädal peale tervenemist Khadijah kõndis kaunisti kogudusse
2:51 Ning ta tantsis ja kummardas ISSANDAT
3:40 Üks nädal peale tervenemist Khadijah kõndis kaunisti kogudusse
4:48 Khadijah kõnnib nüüd juba pikki distantse
5:25 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
5:54 SUUR TÄNU JEESUSE IMESID TEGEVALE VERELE!

 


LIIKUMISINVALIID PATRICIA AKINYI KÕNNIB ESIMEST KORDA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:10 Täielikult liikumisinvaliid Particia Akinyi enne tervenemist / Kisumu, Keenia
0:57 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
0:59 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
1:05 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
1:12 Ning siis nägin ma imelisi vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
1:18 Neid imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:25 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:31 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
1:33 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:40 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:46 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
1:49 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
1:53 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
2:07 See täpne ajahetk, kui Patricia hülgas kõndimise abivahendi & hakkas esimest korda kõndima
2:26 Ning Patricia kõndis esimest korda kogudusse
3:39 Kogu kogudus rõõmutses Patricia üle, kui ta iseseisvalt kõndis kogudusse
4:14 AUSTUS VÄGEVAIMA PROHVETI JUMALALE!

 


LIIKUMISVÕIMETU POISS JOHN LOHINTAI (TURKANAST) TÕUSEB ÜLES & KÕNNIB

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:08 JOHN LOHITAI, kes on olnud 7 aastat sünnist alates liikumisvõimetu / Turkana, Keenia
0:14 John kas roomas põlvedel või teda kanti ringi
0:29 John Lohintai, sünnist alates liikumisvõimetu
0:33 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
0:35 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
0:40 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
0:49 Ning siis nägin ma imetlusväärseid vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
0:55 Imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:01 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:06 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
1:09 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:14 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:21 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
1:24 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
1:28 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
1:43 See täpne ajahetk, kui ISSAND tõstis Johni üles maa pinnalt
2:20 Ning kogudus valgus tänavatele suures tänupidustuses
2:25 Kui John tõusis üles ja läks kõndima
2:45 Üks nädal peale tema vägevat tervenemist jätkab John kõndimist palju kindlamalt
3:26 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
3:38 “Kõik on hästi, kõik on hästi.
3:40 Meie JUMAL,
3:41 Prohveti JUMAL,
3:42 JEHOOVA
3:44 on tõstnud üles Johni
3:48 ning nüüd John kõnnib.
3:50 Kõik on hästi, kõik on hästi.
3:55 Meie JUMAL,
3:56 Prohveti JUMAL,
3:57 JEHOOVA
3:58 on tõstnud üles Johni
4:02 ning nüüd John kõnnib.”
4:08 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
6:05 KIRKUS KUNINGALE!

 


TÄIELIK LIIKUMISINVALIID ONYANCHA KÕNNIB ESIMEST KORDA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:14 Täielik liikumisinvaliid Onyancha enne tervenemist / Kisii, Keenia
1:54 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
1:58 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
2:03 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
2:10 Ning siis nägin ma imetlusväärseid vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
2:17 Imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
2:22 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
2:27 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
2:32 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
2:38 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
2:42 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
2:47 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
2:50 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
3:05 See täpne ajahetk, kui liikumisinvaliid Onyancha tõusis üles ja hakkas
kõndima.
5:35 NING TÄIELIK LIIKUMISINVALIID ONYANCHA LÄKS KÕNDIMA ESIMEST KORDA SÜNDIMISEST ALATES
5:55 Ning Onyancha kõnnib jätkuvalt kuni tänase päevani / Kisii, Keenia
7:44 KIRKUS KUNINGALE!

 


TÄIESTI LIIKUMISVÕIMETU POISS CALVERT KIPLANGAT KÕNNIB ESIMEST KORDA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:12 Sündimisest alates 7 aastat liikumisinvaliid olnud Calvert Kiplangat enne tervenemist / Eldoret, Keenia
0:37 Ta oli sõltuv jalatoest ja kõndimiskepist, mis toetasid jalga
0:45 Sündimisest alates 7 aastat liikumisinvaliid olnud Calvert Kiplangat enne tervenemist / Eldoret, Keenia
2:07 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
2:10 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
2:14 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
2:22 Ning siis nägin ma imelisi vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
2:27 Neid imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
2:33 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
2:39 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
2:45 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
2:50 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
2:57 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
3:01 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
3:03 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
3:14 Calvert Kiplangat / See täpne ajahetk, kui ISSAND tõstis tema üles maapinnalt
3:38 Üks päev peale seda, kui ISSAND tõstis üles täieliku liikumisinvaliidI Calvert Kiplangati
4:33 Calvert Kiplangat mõned päevad peale tervenemist
6:42 Calvert Kiplangat 2 nädalat hiljem / SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
7:23 “Vaadake, ta kõnnib üha! Vaadake, ta kõnnib veel ka nüüd!”
7:36 Ning täna kannab ta kaasas väikest Piiblit
7:41 Tulles kogudusse! Kõndides koos väikese Piibliga!
7:45 “Vaadake! Vaadake!”
8:18 CALVERT KIPLANGAT ENNE TERVENEMIST / CALVERT KIPLANGAT TERVENEMISE JÄRGSELT
8:32 Samuti uriini ja väljaheidete pidamatus peatus ISSANDA Vägevaima Prohveti käskude tulemusena
8:44 AUSTUS JUMALALE!

 


10 AASTAT TÄIELIK LIIKUMISINVALIID PHILEMON RONO KÕNNIB

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:08 10 aastat täielik liikumisinvaliid olnud Philemon Rono ENNE TERVENEMIST / Keiyo, Keenia
0:36 Ka tema käed olid invaliidistunud ja isa pidi teda söötma
0:46 ning pesema enne tervenemist.
1:10 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
1:11 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
1:17 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
1:24 Ning siis nägin ma imelisi vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
1:30 Neid imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:36 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:41 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
1:47 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:51 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:57 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
2:01 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
2:05 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
2:15 See täpne ajahetk, kui ISSAND tõstis täiesti liikumisvõimetu Rono maapinnalt üles.
2:52 Ning Philemon kõndis esimest korda 10 aasta jooksul.
3:21 See täpne ajahetk, kui ISSAND tõstis täiesti liikumisvõimetu Rono maapinnalt üles.
3:33 1 nädal hiljem Philemon Rono kõnnib üha sitkemalt.
4:24 10 aastat liikumisvõimetuna elanud Philemon Rono kõnnib nüüd.
4:48 KIRKUS KUNINGATE KUNINGALE!

 


MERUST PÄRINEV DAVID KÕNNIB ESIMEST KORDA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:17 David oli liikumisinvaliid 17 aastat enne tervenemist / Meru, Keenia
0:59 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
1:03 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
1:08 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
1:14 Ning siis nägin ma imelisi vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
1:20 Neid imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:27 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:31 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
1:36 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:40 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:46 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
1:51 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
1:56 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
2:11 See täpne ajahetk, kui ISSAND tõstis Davidi maapinnalt üles.
2:52 David kõnnib nüüd, olles elanud 17 aastat liikumisvõimetu invaliidina.
3:23 David kõnnib nüüd tõhusamalt, peale seda, kui ta oli 17 aastat olnud liikumisvõimetu.
4:12 DAVID / SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
4:30 KIRKUS KUNINGALE!

 


TÄIELIKULT LIIKUMISVÕIMETU MZEE PHILIP KIPSANG TÕUSEB ÜLES & LÄHEB KÕNDIMA

Subtiitrite tõlge:

0:10 Täiesti liikumisvõimetu MZEE PHILIP KIPSANG enne tervenemist.
2:30 ISSANDA Vägevaim Prohvet andis 31.12.2017 liikumisinvaliididele KÄSU
tõusta üles ja kõndida!
2:32 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti, Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
2:45 Ning siis nägin ma imelisi vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
2:51 Neid imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
2:58 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
3:03 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
3:08 ISSANDA kardetava käe ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
3:13 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
3:20 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
3:22 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
3:27 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
3:37 See täpne ajahetk, kui ISSAND tõstis üles liikumisvõimetu David Kipsangi.
3:57 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
4:31 See päev, kui liikumisinvaliidid kõndisid kogudusse / ENNE TERVENEMIST

 


TÄIELIK LIIKUMISINVALIID BABY NJOKI TÕUSEB ÜLES JA LÄHEB KÕNDIMA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:06 Baby Njoki on olnud sündimisest alates täielik liikumisinvaliid.
0:21 2,5-aasta vanuselt suutis ta vaid vedada ennast mööda maad edasi.
0:33 Ta ei suutnud isegi mitte seisma tõusta.
0:43 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
0:44 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
0:53 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
0:56 Ning siis nägin ma imelisi vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
1:04 Neid imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:09 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:14 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
1:18 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:24 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:31 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
1:35 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
1:37 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
1:51 See täpne ajahetk, kui Baby Njoki tõusis üles ja läks kõndima.
2:39 Täielikult liikumisvõimetu Baby Njoki kõnnib nüüd.
3:22 Baby Njoki / SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
4:08 Halleluuja! Halleluuja!
4:15 “Kõik on hästi! Kõik on hästi!
4:18 Prohveti JUMAL,
4:20 JEHOOVA,
4:23 on tõstnud üles Baby Njoki
4:25 ning nüüd Baby Njoki kõnnib.”
5:11 SUUR TÄNU IMESID TEGEVA JEESUSE VERE EEST!

 


TÄIELIKULT LIIKUMISVÕIMETU POISS DENNIS KIBET KÕNNIB ESIMEST KORDA

Subtiitrite tõlge:

0:02 LIIKUMISVÕIMETU DENNIS KIBET ENNE TERVENEMIST / NANDI MAAKOND, KEENIA
0:23 Vöökohast allapoole täielikult halvatud.
0:29 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
0:35 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
0:40 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
0:47 Ning siis nägin ma imetlusväärseid vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
0:52 Neid imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
0:58 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:04 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
1:10 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:16 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:20 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
1:24 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
1:28 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
1:39 See täpne ajahetk, kui ISSAND tõstis selle poisi üles maa tolmust.
2:05 Kibeti hüljatud ratastool.
2:21 Täiesti liikumisvõimetu Dennis Kibet kõnnib nüüd.
3:22 Kui liikumisvõimetu poiss tõusis üles & läks kõndima, siis terve kogudus liikus koos temaga tänavatele.
3:52 Ning ta kõndis 2 kilomeetrit vahetpidamata!
4.17 Dennis Kibet kõnnib väljakul kohe nende maja vastas.
6:05 Liikumisvõimetu Dennis Kibet enne tervenemist / Dennis kõnnib nüüd peale tervenemist.
6:35 KIRKUS KUNINGATE KUNINGALE!

 


 TÄIESTI LIIKUMISVÕIMETU POISS ANDREW OLEWE KÕNNIB ESIMEST KORDA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:09 ANDREW OLEWE oli invaliid 18 aastat / ENNE TERVENEMIST
0:36 Andrew Olewe ei suutnud isegi mitte iseseisvalt üles tõusta.
1:09 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
1:16 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
1:19 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
1:22 Ning siis nägin ma imetlusväärseid vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
1:28 Imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:35 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:40 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
1:46 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:50 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:57 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
2:02 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
2:04 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
2:17 Andrew Olewe oli invaliid 18 aastat.
2:53 See ajahetk, kui ISSAND tõstis tema üles maa tolmust.
3:24 Andrew Olewe hakkas kõndima esimest korda 18 eluaasta jooksul.
3:41 See matt, millel Andrew magas 18 aastat.
3:56 See koht, kus Andrew magas öösel.
4:10 5 päeva peale tervenemist kõndis Andrew juba palju kindlamalt.
4:58 Esimest korda 18 aasta jooksul kõndis Andrew mööda teed.
5:37 ANDREW MOLEWE / SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
6:10 ANDREW MOLEWE: SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE / ENNE TERVENEMIST
6:42 AUSTUS JUMALALE!

 


LIIKUMISINVALIID TÜDRUK BRITNEY KERUBO TÕUSEB ÜLES JA KÕNNIB ESIMEST KORDA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:07 Enne tervenemist.
0:18 Britney Kerubo sündis täieliku invaliidina, ka tema käed olid invaliidistunud.
1:41 Enne tervenemist.
1:48 Britney Kerubo sündis liikumisinvaliidina ja ka tema käed olid sandistunud.
2:07 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
2:11 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
2:17 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
2:20 Ning siis nägin ma imetlusväärseid vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
2:28 Imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
2:32 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
2:39 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
2:42 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
2:47 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
2:55 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
3:00 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
3:03 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
3:15 See ajahetk, kui ISSAND tõstis invaliid Kerubo maast üles ja ta hakkas kõndima.
6:11 Täielikult liikumimisinvaliid Kerubo kõnnib nüüd.
7:02 ISSAND sirgendas tema tervenisti, ka kägardunud käed & ta tunneb end nüüd hästi.
7:11 Palksuta ja võta kinni asjadest.
7:32 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
8:23 ENNE TERVENEMIST / SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE

 


LIIKUMISINVALIID MZEE FRANCIS TANUI TÕUSEB ÜLES & LÄHEB KÕNDIMA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:10 Enne tervenemist / Francis Tanui oli liikumisinvaliid alates aastast 1976.
1:27 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
1:31 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
1:32 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
1:41 Ning siis nägin ma imetlusväärseid vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
1:48 Imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:51 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:58 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
2:05 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
2:08 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
2:15 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
2:18 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
2:21 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
2:34 See täpne ajahetk, kui Mzee Francis Kitur tõusis üles & läks kõndima.
3:35 Mzee Francis, liikumisvõimetu aastast 1976, kõnnib nüüd.
3:57 “Meie JUMAL,
3:58 Prohveti JUMAL,
4:00 JEHOOVA
4:02 on tõstnud üles Mzee Francisi
4:07 ja nüüd Mzee Francis kõnnib.”
5:11 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE / ENNE TERVENEMIST
5:41 AUSTUS JUMALALE!

 


TÄIELIKULT LIIKUMISINVALIID MOLLY OCHIENG KÕNNIB ESIMEST KORDA

Subtiitrite tõlge:

0:01 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
0:13 ENNE TERVENEMIST / MOLLY OCHIENG oli täielikult liikumisinvaliid 13 aastat / Rabour, Kisumu
0:48 31.12.2017 ISSANDA Vägevaim Prohvet käskis liikumisinvaliididel tõusta üles ja kõndida.
0:53 “Ning ISSAND JEHOOVA, Tema lõikas enda Käega,Tema lõikas lehti,
1:00 Tema katkestas Elupuu lehti ja asetas need minu vasakusse prohvetlikku kätte.
1:03 Ning siis nägin ma imetlusväärseid vilju, hämmastavaid Elupuu vilju.
1:12 Imelisi vilju, mis tulid nendest Elupuu lehtedest, mille Tema asetas minu vasakule poolele.
1:17 Ning siis käskis Tema tulla minul Tema juurde ja deklareerida prohvetliku keelega.
1:20 Tõstan nüüd käe. ISSANDA käe. Vasaku prohvetliku käe.
1:26 ISSANDA kardetava käe. Ning deklareerin, et nüüd vabastatakse Tervendav Võidmine, Tervendav Vägi,
1:32 Kõikvõimsa JUMALA, IISRAELI Vägeva JUMALA Tervendamisautoriteet.
1:39 Suurimad hulgad liikumisinvaliide kõnnivad nüüd.
1:43 Olen nüüd deklareerinud Tervenemist JEESUSE Vägevas Nimes.”
1:48 ‘JESUS IS LORD’- Raadio otse-eetris.
2:00 “Kõik on hästi, kõik on hästi!
2:01 Meie JUMAL,
2:03 Prohveti JUMAL,
2:05 JEHOOVA
2:07 on tõstnud üles Molly
2:09 ning nüüd Molly kõnnib.
2.12 Kõik on hästi, kõik on hästi!
2:14 Meie JUMAL,
2:17 Prohveti JUMAL,
2:18 JEHOOVA
2:21 on tõstnud üles Molly
2:24 ja nüüd Molly kõnnib.”
2:26 See täpne ajahetk, kui ISSAND puudutas Mollyt ning ta hakkas 13 aasta sees esimest korda kõndima.
2:51 Terve kogudus muutus meeletuks, nähes Mollyt üles tõusmas ja kõndimas.
3:14 Ning ta kõndis ja kõndis vahetpidamata.
3:52 Liikumisinvaliid MOLLY OCHIENG tõuseb üles ja hakkab kõndima.
4:13 Üks nädal peale tervenemist hakkab Molly palju kindlamalt kõndima.
4:28 Molly jätkab kõndimist palju kindlamalt.
4:46 Molly kõnnib nüüd kooli palju kindlamalt.
4:51 “Sealt tuleb Molly,
4:53 invaliid tüdruk, kelle ISSAND tõstis üles maapinnalt.
4:59 ISSANDA Vägevaima Prohveti kuulutuse tulemusena.
5:03 Ning see on see vastuvõtt, mis talle sai osaks.
5:07 Molly uued klassikaaslased tulid välja teda tervitama.
5:31 Molly kõnnib nüüd iseseisvalt kooli.
5:45 Ning Molly uued klassikaaslased tulid välja teda tervitama.
6:15 “Oleme väga rõõmsad Molly üle. Oleme väga tänulikud ISSANDALE!
6:26 Ta liitus kooliga viimasel neljapäeval.
6:32 Seejärel, kui ISSAND oli teda tervendanud
6:33 ning tõstnud ta maast üles ja võtnud ära invaliidsusese.
6:35 Oleme väga rõõmsad ja tahame talle öelda: Tere tulemast!
6:40 Täname ISSANDAT, sest see on Vägeva Prohveti ISSANDA Tegu.
6:44 Ei ole kedagi teist Jumalat, kes võiks teha sellist.
6:47 Täname ainuüksi ISSANDA Prohveti JUMALAT!
6:51 Ning austame teda, et Tema on seda teinud!
6:53 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
7:25 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE / ENNE TERVENEMIST
7:45 SEE PÄEV, KUI LIIKUMISINVALIIDID KÕNDISID KOGUDUSSE
8:03 SUUR TÄNU IMESID TEGEVA JEESUSE VERE EEST!

 


VALMISTAGE TEE, MESSIAS ON TULEMAS!

Allikas: www.repentandpreparetheway.org        www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi