22.12.2017 PROHVETEERING JERUUSALEMMA TABAVAST SUUREST VÄGIVALLAST & VERESAUNAST – PROHVET DR.OWUOR


ISSAND JEHOOVA, JEHOOVA MAGEN, ISSAND meie Kilp, JEHOOVA GANAN, ISSAND meie Kaitsja, ISSAND JEHOOVA TSORI, ISSAND meie Tugevus. Tema on Rääkinud minule. ISSAND JEHOOVA MAGEN, ISSAND meie Kilp, ISSAND JEHOOVA GANAN, ISSAND meie Kaitsja, ISSAND JEHOOVA TSORI, ISSAND meie Tugevus. Tema on Rääkinud minule möödunud ööl. Ning ISSAND on Rääkinud minule Iisraelist, Iisraeli riigist, Iisraeli rahvast. Tema on Rääkinud Tema Teenijale Iisraelis paiknevale Jeruusalemmale lähenevatest sündmustest.

Ma näen kohutavat vägivalda tulemas Jeruusalemma. Ma näen palju jooksmist ja kivide viskamist, mida iganes. Ning Iisraeli IDF, Iisraeli sõdurid jooksmas ning kaitsmas Jeruusalemma. Nad püüavad minema ajada noorukeid ja neid inimesi. Ning on palju võitlust inimestega, kes on tulnud Gaza sektorist ja Jordani Läänekaldalt. Ning see on väga tõsine konflikt.

Taas. ISSAND JEHOOVA MAGEN, ISSAND meie Kilp, JEHOOVA GANAN, ISSAND meie Kaitsja, ISSAND JEHOOVA TSORI, ISSAND meie Tugevus. Tema on Rääkinud minule täna. Tema viis mind eelmisel ööl Jeruusalemma. Ma näen palju vägivalda ja näen, et IDF, Iisraeli politsei kaitseb, püüab kaitsta Jeruusalemma. Ning on palju kividega loopimist ja vägivalda. See on midagi sellist nagu on Intifada. Araablased ühel poolel ning siis palju rünnakuid ja vägivalda ja jooksmist.

Ma näen siis Iisraeli sõjaväelast, kes tõukab neid teatud viisil ja jookseb koos nendega. Ning siis üks nendest tuleb ja lööb ta maha. ISSAND näitab minule mahalöödud Iisraeli sõjaväelast. Tema pähe on löödud, ta on pähe lööduna maas. Ma ei tea, kas ta sureb, kuid ta lüüakse tema relvaga sinna maha. Nii et see on äärmiselt kohutav vägivald, mis on osaks saamas Jeruusalemmale.

ISSAND on näidanud minule kõike seda. Tema näitas minule suurt veresauna, mis tabab Jeruusalemma. Tema näitas minule verd. Jeruusalemma tuleb veri. Toimuv on seotud Ameerika Ühendriikide viimatise deklaratsiooniga Jeruusalemmast kui ühest ja jagamatust Igavesest Iisraeli riigi pealinnast.

See tähendab siis, et on tulemas suurem vägivald, mis peatselt tabab Jeruusalemma ja ISSAND on Rääkinud minule sellest. Ja ma edenesin selles vestluses ning palusin ISSANDAT kaitsta Jeruusalemma.

ISSAND rääkis minule sellest öösel toimunud vestluses. ISSAND JEHOOVA. Ning ma palusin ISSAND JEHOOVAT kaitsta Jeruusalemma, kaitsta Iisraeli, Iisraeli riiki.

Ning loen nüüd Jesaja raamatu 31.peatükist salmi 4. Ning Tema Ütleb:

“4 Sest Issand on mulle öelnud nõnda: Otsekui lõvi või noor lõvi, kes uriseb oma saagi kallal ja kelle vastu on kokku kutsutud karjaste jõuk, ei kohku nende hüüdeist ega lömita nende kisa pärast, nõnda astub alla vägede Issand sõdima Siioni mäel ja künkal.”

Jesaja raamatu lõikes 31:5 Tema Ütleb:

“5 Nagu linnud laotavad oma tiivad laiali, nõnda kaitseb vägede Issand Jeruusalemma, kaitseb ja päästab, säästab ja vabastab.”

ISSAND JEHOOVA – Tema on Rääkinud minuga sellest, mis hakkab toimuma Jeruusalemmas. Tema on tõstatanud minus suure mure selle pärast, mis on lähenemas Jeruusalemmale – väga suur vägivald ja veresaun. Siis Tema näitas minule palju verd, mida valatakse. Ma näen Iisraeli sõjaväelast lööduna ning ta kukub maha, temast voolab välja veri ja nii edasi. On palju jooksmist ja vägivalda, mis liitub Jeruusalemma kui Iisraeli Igavese ja jagamatu pealinna tunnustamise juurde.

Ning siis selles vestluses, kui ISSAND näitas minule Intifadat, jooksmist, vägivalda, siis ma pöörasin ümber ja rääkisin ISSANDAGA ning palusin ISSANDAT kaitsta Jeruusalemma, kaitsta Iisraeli riiki.

Ning loen nüüd taas Jesaja raamatu 31.peatükist salmid 4 ja 5. Tema Ütleb:

“4 Sest Issand on mulle öelnud nõnda: Otsekui lõvi või noor lõvi, kes uriseb oma saagi kallal ja kelle vastu on kokku kutsutud karjaste jõuk, ei kohku nende hüüdeist ega lömita nende kisa pärast, nõnda astub alla vägede Issand sõdima Siioni mäel ja künkal.”

Lõige 5:

“5 Nagu linnud laotavad oma tiivad laiali, nõnda kaitseb vägede Issand Jeruusalemma, kaitseb ja päästab, säästab ja vabastab.”

Kas ISSAND pole täna Rääkinud Jeruusalemmale? 

Shalom


(22.12.2017 Prohveteeringu tõlge eesti keelde – Prohvet Dr. Owuor)

PROPHECY ON TREMENDOUS VIOLENCE & BLOODSHED COMING TO JERUSALEM – PROPHET DR. OWUOR

Märkus: Intifada tähendab palestiinlaste ülestõusu. IDF on Iisraeli Kaitsevägi.

Allikas: http://www.jesusislordradio.info/   http://www.repentandpreparetheway.org/   http://www.jesusislordradio.caster.fm/