19.11.2017 GLOBAALNE TERVENDAMISTEENISTUS

´JESUS IS LORD´- RAADIO KAUDU – PROHVET DR.OWUOR


 

19.11.2017 ERITEADE 
ISSANDA VÄGEVAIMA PROHVET DR. OWUORI MEELEPARANDUSE JA PÜHADUSE TEENIMISTÖÖLT

ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET ON ‘JESUS IS LORD’- RAADIO OTSE-EETRIS TÄNA, P 19.11.2017, KELL 12.15.
KÕIKVÕIMAS ISSAND JUMAL ON JUHENDANUD TEMA TEENIJAT KUULUTAMA VÄLJA TERVENEMINE SELLE KOGUDUSE KOHAL NII SIIN MAAL (Keenias) KUI KÕIKIDEL ISSANDA ALTARITEL. NII ET PALJUD HAIGED JA KANNATUSTES OLIJAD TERVENDATAKSE NING VABASTATAKSE.
Soovitame kuulata: www.jesusislordradio.info


Peale selle teadaande väljakuulutamist on Keenias koheselt tervenenud üks vaimuhaige naine. Halleluuja!

Ülistus JEHOOVA JAHVELE, VÄGEVAIMA PROHVETI JUMALALE! RÕÕMUTSEGEM ISSAND JEESUS KRISTUSE NIMES!


Lühikokkuvõte Tervendava Võidmise väljakuulutamisest (inglise keeles)

THE RESUME OF THE DECREE OF THE MAN OF GOD RIGHT NOE:
HE TOOK THE LEAVES FROM THE TREE OF LIFE& BRAKE THEM ON MY LEFT PROPHETIC HAND: HE GAVE ME THEM, SO MUCH POWER LEFT, FROM MY HAND ALL THOSE WHO HAVE HEARD THIS VOICE, REPENTED & PREPARED THE WAY, WILL BE HEALED!
LORD IS SAYING THAT THE MESSIAH IS COMING!! LORD WILL DO A MIRACLE OF CREATION AND ADD A COLUMN TO A SHORT LEG. I DECREE YOUR HEALING NOW, THE MESSIAH IS COMING!!!!!! THIS IS THE HOUR OF ENDREVIVAL & MUST SWEEP ALL THE CONTINENTS


 

“1 Ta näitas mulle eluvee jõge, säravat nagu mägikristall. See saab alguse Jumala ja Talle troonist.
2 Keset linna tänavat ja mõlemal pool jõge on elupuu, mis kannab vilja kaksteist korda, andes iga kuu oma vilja, ning puu lehed annavad tervist rahvastele.”

(Piibel, Johannese Ilmutusraamat 22:1-2)

 


VÄGEV ŠOKEERIV TERVENEMINE SOOMES

Kui ISSANDA VÄGEV PROHVET DR. OWUOR Kuulutas pühapäeval välja tervenemise üle kogu koguduse, olles ise oma kodus Keenias, siis 54-aastane Anne-Maarit oli kuulamas Soomes, Tamperes, 12 300 km kaugusel. Ta oli kogu elu põdenud lugemishäiret, düsleksiat. Ta ei suutnud normaalselt lugeda, lugemine läks sõlme ja ta mõistis halvasti loetava sisu. Kuid kui ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET läks raadi otse-eetrisse, siis Tema Ütles: KUI TEMA TÕSTAB ÜLES VASAKU PROHVETLIKU KÄE, JUMALA KIRKA KOHUTAVA KÄE, SIIS EI OLE ENAM PIIRE! NING ET KÕIK RAHVAD VÕIVAD OLLA SELLES OSALISED. TEMA NIMETAS KA VAIMSEID HÄIREID JA AJUSID.
ISSANDA VÄGEV PROHVET ÜTLES, ET MA OLEN TULNUD JUST JUMALA TROONISAALIST. JUMAL-ISA ON VIINUD TEDA ELUPUULE JUMALA TROONIL TAEVAS. JUMAL-ISA ASETAS ELUPUU LEHTI TEMA VASAKUSSE PROHVETLIKKU KÄTTE, JUMAL JAHVE KARDETAVASSE KÄTTE. NEED LEHED ON RAHVASTE TERVENEMINE.

Ning kui ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET tõstis üles vasaku prohvetliku käe eelmise pühapäeva Tervendamiskoosolekul ja Kuulutas välja Tervenemise, siis Soomes Tamperel elav Anne-Maarit tervenes imeliselt.
ISSAND JEHOOVA LÕI TEMALE TÄIESTI UUED AJUD!

Anne-Maarit suudab nüüd esimest korda lugeda Piiblit ja seda väga sujuvalt! Ning ta mõistab loetut!
SOOMELE ON ANTUD ŠOKEERIV TUNNISTUS SELLEST ÕITSEVAST ELUPUUST, MIS PAIKNEB JUMALA TROONISAALI TAGA JA MIS TÄHENDAB IGAVEST ELU!
ÜLISTUS JA KIITUS KÕRGEIMALE JUMALALE, IISRAELI PÜHALE JUMALALE! AITÄH, ISSANDA VÄGEV PROHVET!


AMETLIK DOKUMENTAALFILM 

DÜSLEKSIA TERVENEMISEST SOOMES, TAMPEREL (soome keeles): 

DOKUMENTTI: LUKIHÄIRIÖ (DYSLEKSIA) PARANEE TAMPEREELLA KUN JUMALAN MIES RUKOILEE

Sama dokumentaalfilm inglise keeles ⇐⇔⇒


PRESSIUUDIS SOOMEST

 

19.11.2017. LAIAHAARDELINE TERVENDAV VÕIDMINE LASKUS NII KEENIA KUI TEISTE RAHVASTE PEALE, KUI ISSANDA VÄGEV PROHVET KUULUTAS VÄLJA TERVENEMISE ‘JESUS IS LORD’- RAADIO KAUDU. 54 aastat kestnud düsleksia Tervenes Tamperel, Soomes. Ligi 12.000km kaugusel Nairobist. Kohast, kus Vägev Prohvet Dr.Owuor kuulutas ‘Jesus is Lord’- Raadio kaudu välja vaimsete probleemide Tervenemise. ŠOKK JA HÄMMASTUS, KUI ISSAND LÕI UUED AJUD. Jumal näitas Prohvetile, kuidas Tema lõi Annele uue aju. ISSAND taastas tema aju vasaku poole, mis oli deformeerunud. Ning esimest korda oma elus oli Anne võimeline ladusalt Piiblit lugema.

 


22.11.2017 PROHVETEERING. PROHVET DR. OWUOR

SELLEST, KUIDAS ISSAND LÕI ANNE-MAARITILE UUED AJUD. Prohveteering (soome keeles) lingil:

 22.11.2017 PROFETIA: LUKIHÄIRIÖN PARANTUMINEN SUOMESSA – PROFEETTA DR. OWUOR


PROHVET DR. OWUOR

“NING LÕPUKS, KALLID INIMESED! LÕPUKS TEMA VÕTTIS PALJU LEHTI. OSAD NENDEST TEMA VÕTTIS KOOS OKSTEGA, NING LÕPUKS TEMA PANI NEED MINU KÄTTE. SEEKORD VÕTTIS TEMA NEED KOOS OKSTEGA JA NEIS OLI PALJU LEHTI. NING SIIS TEMA ÜTLES: SEE ON RAHVA TERVENDAMISEKS. PALJUD TEIST, KUI OLETE NÜÜD MINEMAS KOGUDUSTEST KOJU, KUHU TAHES TE KA LÄHETE, KOJU, KUHU TAHES TE KA REISITE, TE MÄRKATE, ET TE OLETE TERVENENUD. TEIE, KES TE VEELGI TUNNETE ENDID OLEVAT SAMAS OLUKORRAS NAGU KOGUDUSSE TULLES, TE TERVENETE. PEA MEELES, ET ISSAND ON SINU TERVENDAJA. EI OLE TEIST TERVENDAJAT KUI ISSAND JEHOOVA ELOHIM, JEHOOVA EL GIBBOR, JEHOOVA RAPHA, SINU TERVENDAJA. KUI SA LAHKUD NÜÜD JA LÄHED KOJU, SIIS PALJUD TEIST MÄRKAVAD KODUS, ET HAIGUSED ON TERVENENUD. OSAD TEIST MÄRKAVAD, ET SEE VÄHKKASVAJA ON HÄVINENUD, KUI TE ASTUTE AUTOSSE VÕI KOJU VÕI ÜHISTRANSPORDIVAHENDISSE, KUID SEE ON RAHVA TERVENEMISE AEG. MESSIAS ON TULEMAS. SEE ON KOGUDUSE AJALOO OLULISIM AEG. SHALOM. SHALOM. ISSAND ÕNNISTAGU TEID, KES TE OLETE VÕTNUD OSA SELLEST TERVENDAMISKOOSOLEKUST.” –

NII KUULUTAS JUMALAMEES PROHVET DR.OWUOR TÄNASE ‘JESUS IS LORD’- RAADIO VAHENDUSEL EDASTATUD ÜLEMAAILMSE AJALOOLISE TERVENDAMISKOOSOLEKU LÕPPEDES


 

HALLELUUJA!

 'JESUS IS LORD'- RAADIO TEADAANNE 

ROHKEM KUI 200 TERVENEMISTUNNISTUST ON KIRJA PANDUD SEALT ALATES KUI IISRAELI VÄGEV PROHVET EELMISEL PÜHAPÄEVAL (19.11.2017) KUULUTAS RAADIO KAUDU 16 KORRAL VÄLJA TERVENEMISE! TÄNU JUMALALE JEESUSE NIMES!

Selle Ajaloolise Sündmusega kaasnes sadu ja sadu imetervenemisi. Halvatud kõnnivad, kurdid kuulevad, kasvajad on kadunud, haavandid tervenenud, murdunud luud taastunud, kargud on heidetud kõrvale, suured valud on kadunud, jne. Jne. Kuid sellele eelnes rahva laiaulatuslik meeleparandus. Tänu Jeesusele!

 


NÄITEID TERVENEMISTEST 19.11.2017 TERVENDAMISTEENISTUSEL

 


Issand Tervendas 19.11.2017 Globaalsel Tervendamisteenistusel lapse silmad.

Tänu Issandale!

 

 

 

 


 

Väike laps põdes rasket haigust, kus tema pea arenes, kuid keha mitte. Olles juba 3-aastane ta ei rääkinud. Isa hülgas lapse ja lapse ema selle raske haiguse tõttu. Neid visati välja kodust, sest nad ei suutnud maksta üüri. Nad elasid väga rasket elu. Jumal Tervendas lapse pühapäeval (19.11.2017), kui Prohvet Dr. Owuor kuulutas ‘JESUS IS LORD’- Raadios välja Tervenemise. Tema keha hakkas kasvama. Laps hakkas rääkima ja naerma. Tänu Jumalale!


ŠOKEERIVAID UUDISEID MOSAMBIIGIST!

KURTTUMM NEIU TERVENES

NIMI: GILDA
VANUS: 16

SEISUND:

Gilda sündis kurttummana. Sünnist alates ei olnud ta kunagi öelnud sõnagi ega olnud ka midagi kuulnud. Ta käis kurtide erikoolis.

ELEKTRILINE HETK

Gilda toodi kogudusse esimest korda 19.11.2017. Tema ema ei olnud nõus kaasa tulema. Kui JUMALAMEES, ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET Kuulutas välja Tervenemise Keenia Nairobi kodust ‘JESUS IS LORD’- Raadio kaudu, siis ka Mosambiigi kogudus oli kuuldel. Ning ISSANDA Hääl liikus Keeniast Mosambiigini ja avas Gilda tummad kõrvad!

Tervenemise väljakuulutamise järel hakkas Pastor Camillo rääkima ja Gilda pööras koheselt näo Pastor Camillo suunas ning inimesed mõistsid sellest, et Gilda kuuleb nüüd! Pastor testis kuulmist ja pandi tähele, et ta reageerib nüüd häälele ja suudab kuulda esimest korda elus ning samuti öelda sõnu! Kogudus süttis Tulle ning Tänuteenistus Jumalale plahvatas Mosambiigis.

AUSTUS JA KIRKUS JUMALALE KÕRGES!

Vanempastor Ricardo Mavie

CC: Peapiiskop Dr. Maquengo


ELEVANDILUURANNIKUL TERVENES VAIMUHAIGE MEES

NIMI: HERMANI NIANI
VANUS: 23

SEISUND:

Hermani oli olnud 8 aastat vaimuhaige. Ta on söönud prügikastidest ning ta leiti tänavalt väga rahutust seisundist. Teda tunti külahulluna. 8 aasta jooksul on ta kisendanud ja karjunud linnas liikudes.

Teda toodi 19.11.2017 Elevandiluuranniku Abidjani linna koguduse Tänu- ja Tervendamiskoosolekule.

ELEKTRILINE HETK

Kui JUMALAMEES, ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET Kuulutas välja Tervenemise ‘JESUS IS LORD’- Raadio kaudu enda Keenia kodust, siis ka Elevandiluuranniku kogudus oli kuulamas. ISSAND puudutas seal Hermanni ja ta rahunes koheselt ning istus maha. Kui tänurõõm jätkus, siis ta liitus nendega, olles täielikult tervenenud. Nüüd käib ta esimest korda 8 aasta jooksul duši all ja on ka sööb korralikult. Ta on rahulik ja väga keskendumisvõimeline ning käitub täiesti normaalselt. ISSAND on Tervendanud Hermani.

AUSTUS VÄGEVALE JUMALALE!

TÄNU, ISA!

Peapiiskop Doktor Maquengo


ISSAND ÕNNISTAB MEELEPARANDUSES LIIKUVAT KEENIAT. TÄNU ISSANDALE!
Murdunud vasak jalg taastus. Tänu Jeesusele!
Tõsine selja- ja liigesevalu tervenes. Tänu Jeesusele!
Tõsine luupõletiku valu tervenes. Tänu Jeesusele!
Tõsine hemofiilia (veritsustõbi) tervenes. Keenia. Tänu Jeesusele!
Beebi murdunud käsi on taastunud. Keenia. Tänu Jeesusele!
Murdunud parem jalg on taastunud. Keenia. Tänu Jeesusele!
Kroonilised haavandid tervenesid koheselt. Keenia. Tänu Jeesusele!
Täiesti kurdid kõrvad avanesid kuulma & tumm keel lõdvenes. Keenia. Tänu Jeesusele!
Halvatud tõusis üles ja läks kõndima. Tänu Jeesusele!
Toimus laiaulatuslik Püha Vaimu Visiit. Keenia. Tänu Jeesusele!
Toimus laiaulatuslik Püha Vaimu Visiit. Keenia. Tänu Jeesusele!
Toimus laiaulatuslik Püha Vaimu Visiit. Keenia. Tänu Jeesusele!
Vaimuhaigus Tervenes. Keenia. Tänu Jeesusele!
Hullumeelsus Tervenes. Keenia. Tänu Jeesusele!
Purunenud jalg Tervenes. Keenia. Tänu Jeesusele!

 

Tervenes raseduse häire
Taastus vasaku kehapoole halvatus
Halvatud naine tõuseb üles ja läheb kõndima
Krooniline infektsioon silmades, mis põhjustas silmade punetust ja mädavoolu, tervenes koheselt
Täiesti kurt parem kõrv avanes koheselt
Piinarikas kasvaja vasaku käe peal lahustus & kadus
Murdunud vasak jalg taastus
2 aastat kestnud tõsine artriit tervenes
Tõsine artriit tervenes
Tõsine artriit tervenes täielikult
Raske selja seisund tervees
Tõsine seljavalu tervenes
Tõsine seljavalu tervenes
Tõsine verejooksu haigus tervenes
Tõsine rindkere valu tervenes
Tõsine valu käes tervenes
Tõsine alajäsemete valu kadus
Tõsine nahahaigus tervenes
Tõsine nahahaigus tervenes
Tõsine lühinägelikkus tervenes
Raske lühinägelikkus tervenes täiesti
Täiesti liikumisvõimetu mees hülgab kargud ja läheb kõndima
Selgroo vigastus terveneb täielikult
Selgroo vigastus tervenes täielikult
Raske selgroovigastus, uriinipidamatus & hingamisraskused tervenesid täielikult
Keele ja suu turse kadusid täielikult
Põlve turse ja valu kadusid
Suur emakakasvaja lahustus ja kadus
Kõrikasvaja lahustus ja kadus koheselt
Täielikult kurdid kõrvad avanesid ja tumm keel vabanes
Nihestatud pahkluu taastus koheselt
Täiesti kurdid kõrvad avanesid
Kusejuha infektsioon tervenes täielikult
Söömishäirega vaimuhaige tervenes täielikult
4 aastat vaevanud kroonilised haavandid tervenesid
Täiesti kurt naine tervenes
Vasaku jala neuropaatia tervenes
Ajuhalvatusega liikumisvõimetu noormees tõuseb üles ja läheb kõndima
Täiesti kurdid kõrvad avanesid
Täiesti kurdid kõrvad avanesid
Halvatu tõuseb üles ja läheb kõndima
Tugev kaela turse terveneb koheselt
Purunenud põlv taastub koheselt
3 aastat kestnud raske struuma terveneb
Likumisvõimetu mees hülgab kargud ja läheb kõndima
Vaimuhaige terveneb
Raske artriit terveneb koheselt

 


RAPORT SOOMELE PASTOR ANNALT. ´JESUS IS LORD´- RAADIO. KEENIA 

RAPORT LÕPUAJA LAIAHAARDELISE ÄRATUSE KESKELT! 🔥

VÕIMAS JA LAIAHAARDELINE TULI, ÄRATUSE TULI, PÜHA VAIMU TULI süttis P 3.12.2017 linnast linna ja külast külla! Me saime tunnistada tohutu võimsaid Tervenemisi, kui Kristuse Ihu rõõmutses tänulikkuses ja kiituses nende rohkem kui 400 TERVENEMISIME üle, mis toimusid, kui ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET kuulutas 19.11 ‘JESUS IS LORD’- Raadio kaudu välja VÕIMSA JA LAIAHAARDELISE TERVENDAVA VÕIDMISE!
Ning 3.dets. Tänu-jumalateenistuste ajal ISSAND JUMAL andis meile lisa! Sellel pühapäeval, 3.dets.2017 on avanenud pimedad silmad ja kurdid kõrvad, halvatud on läinud kõndima, jne.! Jne. JEESUSE VERI ON VOOLANUD KRISTUSE KOGUDUSES. Kell on nüüd 21 siin Keenias ja kogudused on veelgi täitunud rahvaga, inimeste rõõmutsedes nende tohutute JUMALA IMEDE üle! Teenistused algasid hommikul kell 7.

JEHOOVA JAHVE VÄGEVAIM PROHVET vaid kuulutas välja tervendava Võidmise ‘Jesus is Lord’- Raadio kaudu ja ENNEOLEMATU AJALOOLINE TERVENDAV VÕIDMINE voogas üle Keenia ja teiste rahvaste!

Tema, Taeva Sõnumitooja, on rääkinud täna, et MESSIAS on Tulemas! Ning Tema on täna tõepoolest valmistanud teed ISSANDALE. Täna on ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET ülendanud PÜHA MAANTEED, kes on ISSAND JEESUS KRISTUS. Ning on täna öelnud kõva häälega, et PARANDAGE MEELT JEESUS KRISTUSES, sest MESSIAS on Tulemas!

Sõnum on selge: Pöörduge ära patust! Parandades meelt! Pöörduge tagasi Jumala ees õigena olemisse ja pühadusse JEESUS KRISTUSES!
ÄRGU SOOME LASKU MÖÖDA SEDA ÄRATUST, MIS VALMISTAB TEE MESSIALE!
SEE ON SEE ÄRATUS, MILLE EEST ME OLEME PALVETANUD JA MIDA OLEME OODANUD!
SEE ON SEE HILINE KIRKUS JA EI OLE TULEMAS MIDAGI TEIST!

“16 Aga kõiki haaras kartus ja nad ülistasid Jumalat ja ütlesid: „Meie seas on tõusnud suur prohvet!” ja „Jumal on tulnud hoolitsema oma rahva eest!”
(Luuka 7:16)

 

VALMISTAGE TEE, MESSIAS ON TULEMAS!

Pildil on 12-aastane PETRO ACHUKA Kokwa saartelt, Kamool Altarilt. Petro on üks paljudest, kelle ISSAND Tervendas P 3.12.2017, kui Tänu-Jumalateenistuse ajal korrati ‘Jesus is Lord’- Raadios ISSANDA Vägevaima Prohveti Tervendamiskuulutust. Pastori juhendamise kohaselt asetas Petro kuulutuse ajal raadio kõrva peale ja tõstis teise käe üles. Tänu ISSANDALE, kes Tervendas kurttumma Petro! Sellist asja ei tee mitte keegi muu kui Iisraeli Kõikvõimas Püha JUMAL!

 


 

 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org        www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi