ISSANDA ORAAKEL: KÄSITSI KIRJUTATUD KIRI TAEVAST

11.5.2009 NÄGEMUS – PROHVET DR. OWUOR


 

KUI KÕIKVÕIMAS JUMAL tutvustas mulle 11.mai 2009.a. öises nägemuses Kirja, mille TA oli Oma Käega Kirjutanud, siis sellest tuli taaskord üks TEMA armastava suhtumise hetkedest tänapäeva Kristuse koguduse suhtes. Sellesarnane ennenägematu nägemus pöördub tahtmatult sõnumiks Lõpmatust Armastusest ja avatud armust inimkonna suhtes. See hämmastav nägemus JUMALA Enda Käega Kirjutatud Kirjast avab meile sügavamalt sõnumi, mis tuli ilmsiks siis, kui JEESUS ilmus pisikese beebina Petlemma sõime. Ning Päästjana, kes tervendas haigeid ja äratas ellu surnuid ja silitas TEMA armastuses inimeste eksimuste haavu. Selle JUMALA Käega Kirjutatud Kirja, armastusküllase nägemuse kaudu meenutatakse elavalt meile kaasajal JUMALA sügavamat ja uurimatut olemust.

Aastal, kui ISSAND Iisraeli JUMAL saatis mind Pariisi. Prantsusmaale. Kuulutamaks neile seda, et MESSIA tulemine on tulnud nüüd neile lähemale kui nende esimest korda usku tulemise ajal. Sealt alates on sellest saanud meie aja üllatavaim nägemus. Sest selles sisaldus asjaolu, et ISSAND KÕIKVÕIMAS JUMAL sõna otseses mõttes ulatas alla minule TEMA poolt Isiklikult Käsitsi Kirjutatud Kirja. See vahetu suhtlemine on see, mis mind kõige enam hämmastas. Puudutades seda, kui lähedale JUMAL-ISA võib läheneda inimesele. Sealt alates on see silma paistnud kui kõige olulisem visiit kogudusse, ühena suurte nägemuste seeriast, mille kaudu ISSAND on rääkinud kogudusega. See on sõnades kirjeldamatu, et kogu see järjepidev vestlus on olnud suunatud enim oodatud ülesvõtmise päevale.

Sellel ööl, 11.mail 2009, kell oli 2:50 öösel, kui ma nägin seda KÕIKVÕIMSA JUMALA nägemust avanemas otse enda silmade ees. Ning järsku nägin ma selles JUMALA erakordses nägemuses ennast kõndimas mööda kitsast teerada, mis oli ülevaltpoolt hästi valgustatud. Kui ma kõndisin edasi, siis ma mõistsin, et see valgus, mis valgustas teed, mida mööda ma liikusin, see tuli tõepoolest otse Taevast. Ülevalt Taevast kiirgava valguse eredus oli nii kirgas, et sõna otseses mõttes tundsin selle kiirte survet, kui need valgustasid teed. ISSANDA Vaim andis mulle mõista, et see oli pühim maa, millel ma liigun. Ülalt paistva kirka valguse valgustus aitas mul selgelt näha igat kivi ja kivirahnu sellel teel, mida mööda ma astusin sel ööl. Tõepoolest, see oli see kirgas valgus, mis juhtis mind turvaliselt sellel teel ja hoidis mind löömast end ühegi kivimügariku vastu, mis katsid seda teed. Seejärel. Äkitselt ja ilma ennetava hoiatuseta Rääkis võimas Hääl Taevast ning ütles:

“VAATA JA NÄE, MIS ON LANGENUD SU JALGADE KESKMESSE“

Kõige selgemalt mäletan seda, et kui ISSAND Rääkis selles šokeerivas nägemuses, siis selle asemel, et vaadata jalgade juurde ja näha jalgadele langenut, siis šoki tõttu vaatasin ma üles, otse üles taeva suunas, kust ISSANDA võimas Hääl oli kõlanud. ISSANDA Hääl oli nii ülivõimas, et mul oli praktiliselt võimatu seda vältida selles nägemuses. Oli kuidas oli, kuid püüdsin siiski vaadata kindlalt sinna üles, kust KÕIKVÕIMAS JUMAL oli rääkinud. Just sellel hetkel, kui vaatasin üles, püüdes näha, kust see hääl tuli, siis üllatuslikult kogesin enda elu suurimat šokki. Nägin midagi sellist. Tundus nagu väike paberileht oleks langenud Taevast alla ja otse minu suunas. See paberileht, mida ma nägin langemas Taevast alla maa poole, tuli otse minu suunas. Kui see paberileht langetati Taevast alla, siis liugles see allapoole just nagu tuulelohe. Tuule jõud hoidis seda õhus liuglemas, ent samal ajal jätkas see tükike paberit püsivat liikumist maa suunas. Paberileht, mida ma nägin taevas liuglemas, kui see langes alla Taevast, oli nii kirgas, et see valgustas isegi teed maa suunas.

Kui see kõik juhtus, siis tee peal kiirgas Taevast tulev JUMALA auhiilguse võimas valgus. Kõige enam üllatas mind see, et kui ma vaatasin hetkeks alla teele, olin šokeeritud sellest, et Taevast laskuv paberileht oli järsku langenud minu jalgadele. See oli tulnud üleloomuliku kiirusega, sest muidu poleks saanud  nii järsku minu jalgadele. Paberileht oli langenud parema jala peale. Tõstsin selle äsja minu jalgadele langenud kirka valge paberilehe üles. Kui ma selles nägemuses tõstsin üles äsja ülalt alla langenud paberilehe, siis märkasin koheselt, et see oli tõepoolest Taevane Kirjutatud Kiri.

Sellel hetkel mõistsin lõplikult selle asjaolu sügavust, et ma OLIN SAANUD KÄSITSIKIRJUTATUD SÕNUMI KÕIKVÕIMSALT JUMALALT TAEVAST. Mõistsin sellel hetkel, et tegelikult oli KÕIKVÕIMAS TAEVA JUMAL ISE otsustanud saata mulle reaalse Käsitsi Kirjutatud Kirja. Selles hetkes. Veel enam üllatas mind tõsiasi, et see äsjasaadud kiri oli tõepoolest Käsitsi Kirjutatud Kiri JUMALALT ENDALT Taevast. Tõde sellest hetkest hakkas mulle avanema veelgi enam siis, kui märkasin, et selles nägemuses parasjagu Taevast vastu võetav Kiri oli kirjutatud sinise tindipliiatsiga. Lisaks sellele, et see Isiklik Kiri oli Käsitsi Kirjutatud. Kui ma selles nägemuses püüdsin lugeda seda äsja Taevast saadud Käsitsi Kirjutatud Kirja, mõistsin selgelt, et selle taevase kirja kirjutised olid kirjutatud alanevas järjestuses ülaltpoolt allapoole. Kasutatav paberileht oli hiilgavalt superkirgas. Saadud Sõnum oli kirjutatud kolm korda, samal viisil, kasutades sama tindipliiatsit. Kui ma alustasin selle kolmetasandilise Käsitsikirjutatud Taeva Kirja lugemist, siis esimene kirjutis üleval oli:

Ma Tulen

Kui lugesin edasi, siis teises kirjutises, alanevas järjekorras esimese ja viimase kirjutise vahel, oli:

Ma Tulen

Ja lõpuks, kui lugesin kolmandat osa sellest Iisraeli JUMALA kirkast Käsitsi Kirjutatud Kirjast, siis ka seal oli:

Ma Tulen

Seega. Lühikokkuvõte JUMALA käsitsi kirjutatud Sõnumist sellel kirkal taevalisel paberil oli:

Ma Tulen
Ma Tulen
Ma Tulen

Sellest nägemusest ärgates vaatasin kella ja märkasin, et see oli umbes kell 02:50 öösel. Hakkasin vähehaaval mõistma seda tõsist ja hämmastavat reaalsust, et ISSAND KÕIKVÕIMAS JUMAL oli äsja saatnud mulle Käsitsi Kirjutatud Kirja. TAEVA JUMAL oli just kirjutanud mulle. Just nii nagu sõber kirjutab sõbrale. See oli šokeeriv! Sõnum kogudusele on väga selge. Sest Kiri ütleb, et ISSAND tuleb. Kuid et ISSAND ütles seda kolm korda, siis see tähendab kindlalt, et tõepoolest, seekord TEMA TULEB. ISSAND ütleb kogudusele, et kogudusel tuleb valmistuda täiuslikus õigsuses ja pühaduses, et see suudaks vastu võtta saabuvat MESSIAT. Kiri osutab ka sellele tõsiasjale, et aeg on otsa saanud.

 

 


Valmistage tee, MESSIAS on Tulemas!


Allikad: www.repentandpreparetheway.org    www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi