TAIMI IMELISE TERVENEMISE TUNNISTUS: JUMAL MUUTIS MINU KEHA KONSTRUKTSIOONI

Vaatasin 2 päeval internetist Prohvet Dr. Owuori, Issanda Vägevaimate Prohvetite Äratus- ja Tervendamisteenistust Itaalias, 10.-11.4.2017. Teise päeva lõpus märkasin, et minu vasak küünarnukk on läinud sirgeks. Umbes 30 aastat tagasi kukkusin vasema käe peale selliselt, et käsivars hüppas küünarliigesest välja, ülespoole. Kirurg tõmbas tagasi, kuid sai valesti. Võõras luumügarik ilmus liigese peale ning käsi jäi küünarnukist sissepoole kõveraks. Siiani. Itaalia koosoleku lõppedes, arvuti tagant üles tõustes, märkasin üllatunult täiesti sirget vasemat kätt, mis oli olnud ca 30 aastat küünarliigesest palju kõver. Kiitus ja tänu Jumalale Jeesuse Nimes!

Lisaks käe sirgenemisele sirgendas Jumal nendel Itaalia Konverentsi päevadel Torontos ka minu jala. Paar kuud varem tekkis keha vasemasse külge teatav halvatusetaoline seisund. Jalg, kskosast allapoole, hakkas valutama, ei saanud enam normaalselt kõndida, vedasin jalga taga, lonkasin. Istumise järgselt oli raske tõusta ja minna kõndima. Trepist ei saanud enam normaalselt üles minna, vaid esmalt pidi tõstma üles parema jala ja siis tooma vasaku jala samale trepiastmele. Ei saanud minna nii, et vasem jalg esmalt üles. Minu vasem jalg oli juba aastaid veidi kaardunud. Itaalia konverentsi 1.päeva õhtul, heites magama, juhtus midagi vasema põlvega. Pikali heites ei saanud kuidagi jalga tõsta ega asetada. Oli väga valus ja tundus, et kohe läheb põlv liigesest välja nii kui jalga liigutan. Pidi väga ettevaatlikult (parema jalaga vasakut jalga füüsiliselt, kogu pikkuses, toetades) leidma erilise asendi jalale, et öösel magada.

Kui olin hommikul kuidagi liikuma saanud, läksin kapi juurde, astusin sammu vasemale ja sirutasin vasaku käe üles kappi. Tundsin, et mu jalal oli järsku väga hea. Seal oleks nagu hetkega kõik omale kohale asetunud. Jalg oleks nagu põlvest ja ka kogu ulatus järsku sirgeks ja täiuslikuks muutunud. Vaatasin jalga ja see oligi nii. Nüüd pidi väga ettevaatlikult astuma ja hoidma jalga teatud kindla nurga all. Pikema kõndimise järel tundus, et see võib kohe murduda keskelt, hooletult astudes.

11.4.2017 õhtul vaatasin taas interneti ülekande kaudu Itaalia, Toronto Tervendamisteenistust. Olin päeval palju kõndinud, jalg valutas. Ka põlv oli valulik. Jalga liigutades pidi seda põlvest toetama ning olema ettevaatlik. Kuid järgmisel hommikul on jalg sirge, valud suures osas kadunud, ent on veel lihaspinged. See lohk, mis eelmisel õhtul oli põlve allosas, on kadunud. Jala turse on kadunud. Kuid jalg vajab ettevaatust ja hoidmist, kuniks uues muudetud keha konstruktsioonis kohaneb kandma koormust.

Paar päeva hiljem, öösel, tundsin, et midagi toimus minu seljas. Tundsin, et mu selg sirgenes ja lihased muutusid normaalpingesse. Olin kukkunud mõned aastad varem seljale ja selg sai palju viga. Tookord ei saanud mitmeid nädalaid üldse kõndida. Kui sain liikuma, siis vedasin vasakut külge järel. Nädalaid.

Tundsin nüüd, et kogu minu keha konstruktsioon sirgenes ja täiustus taas normaalseks, lihased teisenesid sellisesse treenitud keha pingeseisundisse nagu need olid nooruses; siis, kui tegelesin spordiga. Kogu minu keha konstruktsioon oli nüüd venitatud sirgeks, normaalseks ja tugevaks. Enne seda kõndisin nii, et minu parema ja vasaku jalalaba varbad vaatasid kõndides teineteisest kaugele eemale. Nüüd astuvad jalalabad täiuslikult paralleelselt. Pöiavõlvi kumerus on taastunud. See oli lamendunud.

Tänu Jumalale Jeesuse Nimes!

Tänu Issandale kõigi nende imede eest, mida tema on minu elus teinud!
Tänu Issanda Prohvet Dr. Owuorile, Issanda Vägevaimatele Prohvetitele!

Maailmas on registreeritud palju juhtumeid, kus inimesed tervenevad imeliselt, olles raadio või interneti kaudu osaduses Issanda Prohvet Dr. Owuori, Issanda Vägevimate Prohvetite Äratus- ja Tervendamisteenistustega. On olnud imelisi tervenemisi ka siis, kui inimesed on vaadanud hiljem Prohvet Dr. Owuori, Issanda Vägevaimate Prohvetite Äratusteenistuste videosalvestisi.

Taimi Asu, 2017


MESSIAS JEESUS KRISTUS ON TULEMAS! VALMISTAGEM ETTE  PÜHA TEE!


“Pärast seda leiab Jeesus tema pühakojast ja ütleb talle: “Vaata, sa oled terveks saanud, ära tee enam pattu, et sulle ei juhtuks midagi halvemat!””

(Ütleb, hoiatab Jeesus Johannese evangeeliumis, peale seda, kui ta oli imetervendanud halvatu; Joh.5:14, Piibel)


Märkus:

Issanda Vägevaimate Prohvetite Tervendamisteenistusi, mida on toimunud aastakümnete kuludes, saab järelvaadata sellel lehel olevatelt linkidelt, aga ka siinse kaardi – Kontaktid – peal leiduvatelt interneti aadressedelt.  Siinselt lingilt leiab kogumiku soomekeelse tõlkega Issanda Vägevaimate Prohvetite Tervendamisdeklaratsioone: ⇔ …