4.1.2018 PROHVETEERING. ISSANDA VÄGEVAIMA PROHVETI LAHKUMISEST AJALOO AREENILT – PROHVET DR. OWUOR

 


PROPHECY ON THE EXIT OF THE MIGHTIEST PROPHET OF THE LORD FROM THE SCENE – PROPHET DR. OWUORISSAND ELOHIM, ISSAND JEHOOVA ELOHIM, JEHOOVA SEBAOT, JEHOOVA EL OLAM, JEHOOVA ROHI, JEHOOVA ELYON, JEHOOVA EL GIBBOR, JEHOOVA ELOHEINU, JEHOOVA HOSEINU, JEHOOVA ELI, ISSAND JEHOOVA ADONAI, VÕIMAS JA VÄGEV IISRAELI JUMAL, MINU ISA JA MINU SÕBER, Tema on on Rääkinud minule, kallid inimesed.

ISSAND hakkas minule Rääkima. Tema Rääkis minule heal meelel. Tema, ISSAND JUMAL, hakkas Rääkima minule ajast peale seda, kui ma lõpetan tunnistamise ja kui tullakse mind tapma. Tema hakkas Rääkima minule ning Temal oli väga hea meel selle hetke ja päeva üle, kui ma olen lõpetanud tunnistamise. Ning siis tullakse mind mõrvama. Tema Ütles, et peale seda, 3 päeva möödudes, võtab Tema mind üles Taevasse.

Tema hakkas Rääkima minule Ilmutusraamatu 11.peatükist. Sellest, kui ma olen tunnistamise lõpule viinud. Tema Rääkis minule edasi kirjakohast Ilmutuse 11:7. Kui ma olen tunnistamise lõpetanud, siis tullakse mind mõrvama. Mind tullakse tapma. Kolmeks päevaks. Häälega. Mind tullakse tapma ja ma magan 3 päeva surnuna. Seejärel tuleb Tema ja võtab mind üles Taevasse.

See on vapustav aeg, kallid inimesed. Hääle kohaselt oli Temal väga hea meel. Tema oli väga rahul, Tema oli väga rõõmus selle üle, et peale seda, kui ma lõpetan, siis Tema tuleb ja võtab mind üles.

Kallid inimesed, MESSIAS on tulemas!

See on sõnades kirjeldamatu aeg, vapustav aeg koguduse ajaloos. On šokeeriv ajahetk, šokeeriv ajajärk koguduse ajaloos. Milline vapustav aeg!

ISSAND hakkas Rääkima minule, puudutades minu mõrva. Seda, kui mind mõrvatakse. Peale seda, kui ma olen tunnistanud. Sellel päeval, sellel viimasel päeval peale tunnistamist, kui mind mõrvatakse.

Kolm päeva. Tema Rääkis nendest kolmest päevast, kui minu surnukeha seal magab. Minu surnud ihu magab seal kolm päeva, minu matustel. Ning siis kolmandal päeval võtab Tema mind üles. Temal oli siis väga hea meel. Temal oli väga hea meel. Temal oli väga hea meel Tema Teenija üle. Tema oli väga rõõmus selle üle, et tunnistamine on lõpetatud.

Kallid inimesed, MESSIAS on Tulemas! MESSIAS on Tulemas!

Tema Rääkis minule Ilmutusraamatust, kohalt 11:7 edasi. Sellest, kui ma olen lõpetanud tunnistamise. Ning siis on mõrvamine, kus mind tapetakse ja mõrvatakse selle metsalise poolt, kes tuleb üles sügavikust. Ning siis kolme päeva pärast Tema võtab mind üles.

See ei ole esimene kord, kui Tema on seda teinud. Kuid seekord on Tema andnud täpsemaid detaile. See on šokeeriv aeg maailmas, kui Iisraelis tullakse mind mõrvama. Milline kohutav aeg! Kuidas mind mõrvatakse Jeruusalemmas. Ning inimesed vahetavad kingitusi. Kohutav aeg, kallid inimesed. Ning Temal oli tõesti hea meel.

MESSIAS on tulemas, kallid inimesed! MESSIAS on tulemas! Valmistage ISSANDALE tee!

Seega ISSAND Rääkis minu missioonist, kui ma olen jõudnud lõpule tunnistamisega ja kui mind mõrvatakse Jeruusalemmas. Ning siis kolme päeva möödudes tuleb Tema mind ära võtma ja Tema oli väga rõõmus. Tema oli väga rõõmus Tema Teenija, Tema Tunnistaja üle.

Need, kellel on kõrvad, valmistugu Jumala ees õigena olemises. JUMALA Kuningriik on lähedal, kallid inimesed!

Shalom. Todah. Todah rabah.

 

 

VALMISTAGE TEE! MESSIAS ON TULEMAS

 

(Tõlge eesti keelde. 4.1.2018 Prohveteering. Prohvet Dr. Owuor)

Originaalsõnum: PROPHECY ON THE EXIT OF THE MIGHTIEST PROPHET OF THE LORD FROM THE SCENE – PROPHET DR. OWUOR

Allikas: www.jesusislordradio.info   www.repentandpreparetheway.org   www.repentfinlad.fi