13.3.2018 ISSANDA PROHVETEERING. TAEVATREPID – PROHVET DR. OWUOR


Kallid inimesed! Tahan rääkida teile sellel tunnil, kui me oleme suundumas Maputosse. Nüüd; midagi tõeliselt suurt toimus Nakurus Pühapäevateenistuse ajal ning seepärast tulen ma täna teie juurde. ISSAND on ilmutanud nüüd kõikide imede seas suurima ime. See saab olema kõikide imede seas suurim ime. Mäletame väga hästi 15.1.2017, kui ma rääkisin teile, inimestele ja ütlesin, et ISSAND viis mind Taeva uksele; Taeva uksele väga lähedale. Ning siis nägin ma kogudust minemas ja nad kõndisid peaaegu samaaegselt veidi vasakule ja siis pöördusid paremale ning sisenesid otse Pilve. Suur Pilv avaneb ja nad lähevad sisse.

Ütlesin, et nad olid riietunud pühasse riietusse; teatud viisil. Nad olid mehed ja naised, kellel oli turban peas. Nad on riietunud auväärsesse Kirkasse rõivastusse. Seega, ma olen näinud neid sisse minemas. Osad on koos laste ja perega ning nad sisenevad Taevasse. Ning ma nägin, kuidas nende jalad astusid Kirgastel treppidel. Kirkad trepid, Pilve poolt kaetud. Pilv kattis Kirkad trepid, kui nad sisenesid suurde Pilve, mis oli uks Taevasse. 15.1.2017.

Rääkisin teile hiljuti, et on toimumas Teenistus, kuhu ma olen minemas. Ning ma näen Pilve ja Kirkust niivõrd kiiresti liikumas koosoleku kohal ja näen Taevast avanemas. Seekord, kui ISSAND tõi mind eelmisel pühapäeval Nakurusse, Nakuru Peaaltarile, Grand Mega Super Kirkale Pühapäevasele Teenistusele, ajaloolisele Pühapäevasele Teenistusele, said sa näha, et ISSAND avas koheselt Taeva. ISSAND andis näha vastavaid treppe, mille peal hakkab kogudus sammuma. Ning sa saad näha Pilves suursuguseid Kirkaid treppe, kuidas need suunduvad üles Taevasse ja sisenevad Taevasse.

See on kõikide toimunud imede seast suurim ime, kallid inimesed. Kui Tema tõi Tema kaks kardetavat Tunnistajat Nakurusse ja nägi neid seal, siis Tema avas Taeva. See on see Prohveteering, mille ma olen andnud ja mis tähendab, et ülestõmbamine on lähedal, kallid inimesed. Neid treppe võib näha. Ma olen lugenud, neid on kuus! See on võimas! Väljas olevad inimesed salvestasid nähtu. Kui vägev!

Kui Tema kaks auväärset ja kardetavat Tunnistajat olid Nakurus, siis ISSAND avas Taevasse viiva ukse ja Tema andis maailma rahvastele näha Treppe, mis viivad Taevasse. Ning nüüd võid sa minna WhatsApp’i ja internetti ning see ringleb seal. See on väga suur asi. See on suur asi. Suured pidustused peaksid süttima täna siin maal! ISSAND on teinud väga suure asja siin maal, kallid inimesed.

ISSAND andis näha majesteetlikke Kirkaid Treppe, mis viivad Taevasse ning mida ma olen kuulutanud 15.1.2017 alates, kui ma nägin kogudust neid treppe mööda üles tõusmas. Need on Trepid, mida mööda hakkavad sammuma Kirka koguduse kirkad jalad; nii ja nii ja sellisel viisil ning minnes ja sisenedes nüüd Taevasse. Halleluuja! See on suur ja uskumatu! Ma olen näinud seda. ISSAND näitas neid Kirkaid Treppe. See on kaunis ja hiilgav! Vägev! Imeline ja uskumatu! Grandioosne ja võimas, kallid inimesed! Rõõmupidustused peaksid plahvatama siin maal nüüd ja igavesti!

Te võite nüüd näha Treppe, mida mööda te hakkate sammuma, sisenedes Taevasse. Tema näitas minule neid Treppe, kui kogudus sisenes. Kogudus on just astumas Taevasse! On nii kaunis näha Taevalikke Treppe! Taevatreppe näidatakse nüüd kõikjal maailmas. Kui hämmastav, kallid inimesed! Kui võimas! Kaks Tunnistajat on seal ning siis ilmutab Tema seesuguse ime. Grandioosne, nii kardetav ja samas majesteetlik! Ning Kaks Tunnistajat rääkisid. See oli tohutult võimas! Toimus väga raske vestlus seoses sündmustega ja ajaga. Aeg on saabunud, kallid inimesed. Vapustav ja uskumatu ajahetk, ime ja märgi moment, millist pole eales varem nähtud!

Kui inglid neid imesid ja märke nägid, siis nad hüüdsid ISSANDA poole. Kui inglid seda nägid, siis nad lootsid elada selles ajas. See on tõeliselt suur asi, kallid inimesed! 1.Pt.1:12 ja Kol.1:26-27. Kui Taeva inglid nägid neid asju, mis hakkavad toimuma, siis nad nutsid ISSANDA poole, et kui väga nad igatseksid olla seal, nägemas ja tunnistamas; tunnistamas seda hetke. Nad oleksid tahtnud elada selles hetkes. Suursugused Kirkad Taevatrepid on nüüd salvestatud. Need tõusevad üles, üles, üles kuniks sisenevad Taevasse. Need pildistati kaameratega väljaspool telki.

JEHOOVA ADONAI, JEHOOVA HOSEINU, JEHOOVA SHALOM, JEHOOVA SEBAOT, JEHOOVA ROHI, JEHOOVA TSIDKENU, JEHOOVA EL GIBBOR, JEHOOVA NISSI, JEHOOVA RAPHA, JEHOOVA JIREH, JEHOOVA ELOHEEKA, JEHOOVA MEKADDISHKEM, JEHOOVA SHAMMAH, JEHOOVA ELOHEINU, JEHOOVA ADONAI, JEHOOVA BARA, JEHOOVA MAGEN, JEHOOVA MISQUABBI, JEHOOVA MEPHALTI, JAHOOVA MACHSI, JAHOOVA MAOZI, JEHOOVA ADONAI, JEHOOVA GANA, JEHOOVA KABODHI, JEHOOVA YASHA, JEHOOVA TSORI, JEHOOVA TSIDKENU, JEHOOVA JIREH, JEHOOVA ELI, JEHOOVA SHALOM, JEHOOVA HOSHIAH, JEHOOVA HASHOPET, JEHOOVA ROHI, JEHOOVA HAMELECH, IMEKU, RAPHA, ORI MINU VALGUS, GANAN, JEHOOVA ELYON. JEHOOVA MEIE LOOJA Taevas on teinud selle ime.

Maailmas näevad kõik, et kogudus on just sisenemas. Kes vaid soovib siseneda, võib võtta nüüd vastu ISSANDA. Kaks auväärset kardetavat võimast Tunnistajat olid Nakurus rääkimas nende identiteedist. Ning vaadakem, mida Tema samal ajal ilmutas! Tema avas Taeva ja see jäädvustati kaameraga. Kirkad Trepid tõusid üles ja üles kuniks sisenesid Taevasse. See on võimas, kallid inimesed! Halleluuja!

2.OSA

Lõppkokkuvõttes kogudus siseneb Taevasse. Viimaks need, kes on valinud pühaduse, kes on olnud jumalakartlikud, lõpuks te pääsete Taevasse sisse. Uus Jeruusalemm on valmis, valmis, valmis! Vaadake neid suursuguseid Kirkaid Treppe läbi pilvede ülespoole tõusmas; tõusvalt. See on suurim ime!

Ning täna Rääkis Tema minule paljudest rahvastest. Tema Ütles: Kanada. Näen ennast reisimas Kanadasse; paljudesse teistesse riikidesse. Kalender oli täis. Tema Ütles Häälega: Palun vali Nigeeria kuupäev enne kui aasta 2019 kalender on täiesti ja täielikult täis. See oli väga suur vestlus riikide üle, rahvast rahvani.

Vaadake, kuidas Taevas on praegu valmistunud. Suursugused Trepid on valmis! Kas teie, inimesed, olete valmis? Kas kogudus on valmis? Kogudus, mis on valmis, saab siseneda. Trepid on nüüd valmis, Taeva Uksed on avatud. Ning järgmine asi, mida ma nägin, oli mööda suursuguseid Kirkaid Treppe sammuv kogudus. Halleluuja!

Kui kuninglik ime ja see on toimunud praeguse sugupõlve silmade ees. See sugupõlv on näinud kõikidest imedest kõige suuremat ime! Halleluuja!

JEESUS on ISSAND. Nüüd saad sa näha ISSANDAT palgest palgesse. Nüüd kohtad sa JEESUST palgest palgesse.

Need, kes olid alkoholi tarbimas; need, kes elasid ebamoraalsuses, himutsemises, seksuaalses patus ning korruptsioonis, te saate nüüd kahetsedes meelt parandada. Trepid on valmistatud ette. Kui vägev Sõnum ISALT, et Taevas on valmis ja ülestõmbamine on lähedal. Kogudust ollakse üles võtmas.

Ma ütlesin teile, et pöörduge ära patust! Siin saab olema äärmiselt õudne.

Teie, inimesed, palun väljuge ja eemalduge patust, parandage kahetsedes meelt ja minge sisse. JUMALA Kuningriik on nüüd valmis. Trepid on nüüd alla lastud! Kui võimas! Ah!

VAMISTAGE TEE, MESSIAS ON TULEMAS!

(Tõlge eesti keelde. 13.3.2018 Prohveteering. Prohvet Dr. Owuor)


Dokumentaalne video TaevatreppidestAllikas: www.repentandpreparetheway.org        www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi


⇒ 14.3.2018 PROHVETEERING. PEATSELT TOIMUVAST KOGUDUSE ÄRAVÕTMISEST – PROHVET DR. OWUOR