26.3.2018 PROHVETEERING. ILMUTUSRAAMATU KAKS METSIKUT METSALIST & RASKE HIIGLASLIK KOKKUPÕRGE PEALE KOGUDUSE ÜLESTÕMBAMIST – PROHVET DR.OWUOR

 


See on kuues vestlus, mis ISSANDAL toimus minuga ülemöödunud öösel. Ma teadsin, et inimesed on väga väsinud kaua ärkvel olemisest. Siis, kui toimus dialoog ISSANDAGA. Inimesed olid hilja ärkvel, enam kui kella kolmeni öösel. Nii et ma jätsin selle vestluse hilisemaks.

Seega on see kuues vestlus, mis ISSAND pidas kogudusega. Algul Tema Teenijaga ning selle jätkuna kogudusega.

Nüüd. ISSAND võttis mind sellel ajahetkel ja Tema näitas kahte metsalist. Neid kahte metsalist. Need kaks põhitegijat, kes on kaasatud peale seda, kui kogudus on võetud ära. Ma näen seda esimest. Sellel on palju päid; erinevaid päid; lõvi pea. Ma olen kirjeldanud neid asju ka varasemalt. Nagu te teate, on ISSAND korduvalt viinud mind nendega kokku. Ma olen kirjeldanud neid iga kord, kui ISSAND neist on rääkinud.

Seega näen ma esimest, kellel on palju päid ja lõvi pea, möödaminnes. Ning siis on tulemas järgmine. See on teine, kellega ma esmalt võitlen. Esimene läheb mööda ja siis tuleb teine. See teine, kellega võitlusesse ISSAND mind asetab. See on valeprohvet. Ning koheselt toimub ränk kokkupõrge, hiiglaslik kokkupõrge, millest ma eile rääkisin. Ütlesin, et olen selle peitnud. Ma ei olnud seda teiega jaganud.

Tõsine kokkupõrge. Kui tema avas hambad ja ähvardas rünnata mind. Ning ISSAND saadab nüüd mind teda ründama. Toimub hiiglaslik kokkupõrge. Ajalooline kokkupõrge, mida maailm ega Universum pole eales varem näinud. Mitte kunagi, ei eales.

Nagu me teame, on see kuri kolmainsus, kes püüab jäljendada, mis hakkab toimuma peale seda, kui kogudus on ära võetud. Ning kus on lohe ise, keda sa näed Ilmutusraamatus; kes on saatan, see vana madu. Nüüd aktiviseerides ja võimendades antikristust, seda metsalist, kes tõuseb üles merest.

Ning siis nüüd metsaline, kes tuleb üles maast. Valeprohvet, kes hakkab matkima, püüdes esitada mind vales valguses, püüdes matkida ISSANDA kahte Tunnistajat. Enamasti püüdes kasutada mõningaid valelikke deemonlikke jõude. Deemonlikke jõude kutsumaks alla tuld, selliseid asju, püüdes matkida mind. Toimub ränk hiigelmõõtmeline kokkupõrge, mida sa ei taha näha. Ma arvan, et maa vappus.

Seega, kallid inimesed, kogudust on Juhendatud: Hoia eemale sellest teest! Hoia eemale siit! Võta vastu turvaline väljapääs! Kindlusta, et sa kasutad ära iga hetke. Kui toimub Konverents, kus ISSAND tuleb inimestele Rääkima nagu tulevasel nädalavahetusel Nakurus, siis kindlusta, et sa oled seal. Taga, et sa kasutad ära iga hetke, mis võib sulle abiks olla.

Osad inimesed lendavad kõikjalt maailmast pikki reise. Austraaliast, Euroopast, USA-st, Lõuna-Ameerikast ja nii edasi. Kuid teie, kasutage ära iga ajahetk, ei ole vahet, kus te olete. Seepärast me lõpuks avasime selle kõikidele, kes tulevad kõikjalt maailmast. Võtavad lennupiletid ja tulevad kuulama, mida ISSAND Räägib.

Eelkõige Pastoritele antakse eelis, et nad võiksid minna tagasi ja valmistada ette endi kogudused. Ent kui sa oled Keeniast, siis ootame, et seal saab olema vähemalt 5 miljonit inimest. Kindlusta, et sa kasutad ära selle ajahetke. Enne kui Uks sulgub. Juhendamine kogudusele on väga selge: Võta kasutusele iga ajahetk, kus kogudusele antakse Nõuandeid Taevast, et võiksite ettevalmistuda ja pääseda peitu siinselt tandrilt.

Siin hakkab olema sõjatander. Siin hakkab olema lahinguväli. See on uskumatu! Ning arvan, et maa vappus. Kui ISSAND kutsus mind nüüd teda maha lööma, ründama teda. Ning siis kaks võimast ISSANDA Kindralit, kaks JUMALA Tunnistajat, hakkasid võitlema. Hakkasid võitlema. See oli ränk löök. See on tohutu suur tander, sa ei taha olla seal. Ning mu arusaamise kohaselt, ehitised ja linnad kukkusid kokku. Seega sa ei taha olla siis seal.

Juhendamine kogudusele on selge: Valmistage ette tee, kallid inimesed! See on kuues vestlus, mille nüüd avalikustasin. Sest mõtlesin, et inimesed olid väga väsinud kella nelja ajal öösel.

MESSIAS on tulemas. Sõnumitooja, kes lastakse alla Taevast; otse Taevast alla maha, Tema on lastud alla. Seega palun tungivalt: Valmistage ette tee!

Shalom
Todah rabah. Todah chaverim. Todah lachem

 

MESSIAS ON TULEMAS, VALMISTAGE TEE!

 

(Tõlge eesti keelde. 25.3.2018 Prohveteering. Prohvet Dr.Owuor)

Originaalsõnum: PROPHECY ON THE 2 FEROCIOUS BEASTS OF REVELATION & THE TITANIC CLASH AFTER THE RAPTURE OF THE CHURCH

Allikas: www.jesusislordradio.info   www.repentandpreparetheway.org   www.repentfinlad.fi