31.12.2017 PROHVETEERING. VÄGA VÕIMSAST TERVENDAVAST VÕIDMISEST, MIS ON VISITEERIMAS KOGUDUSES LAIALDASEL GLOBAALSEL TERVENDAMISTEENISTUSEL PÜHAPÄEVAL 31.12.2017

 


PROPHECY OF TREMENDOUS HEALING ANOINTING COMING TO VISIT THE CHURCH AT THE MEGA GLOBAL HEALING SERVICE


 


Aamen. ISSAND JEHOOVA on nüüd Rääkinud minule, kallid inimesed. ISSAND Iisraeli kardetav JUMAL. JEHOOVA EL OLAM. Tema on Rääkinud minule. JEHHOVA ADONAI, ISSAND JUMAL. JUMAL-ISA. Täna öösel. 31.12.2017, aasta kõige viimasel päeval.

Tean, et täna on meil võimas ajaloolilne Tervendamiskoosolek, mis algab kusagil peale kella 11 (kella 10 järel eesti aja järgi). See algab nii varakult kui võimalik. Kui inimesed tulevad koosolekutele, siis Tervendav Võidmine algab. Tervendav Võidmine algab tõstes üles liikumisinvaliidid, avades pimedad silmad, sirgendades lombakad jalad, eemaldades kasvajad ja vähid, kuivatades lahtised haavandid, tehes paljusid asju: tervendades neeruprobleeme, tervendades palju-palju inimesi. Tervenemised hakkavad varakult ja täna saab olema vapustav päev!

Juhendades raadio meeskonda. Kui tervenemised hakkavad, siis peaks need kuulutama ja teatama need koheselt. Nad peaksid kiirustama ja jooksma, muidu nad jäävad jalgu. Nad peaksid teatama need koheselt kui need tulevad või muidu te ei püsi kannul selles tohutute tervenemiste laviinis, mis täna tuleb.

Ent siiski, kui tervenemised toimuvad, siis pidagem meeles, et need tervenemised on märgid MESSIA Tulemisest. See mastaapne Tervendav Võidmine, mis voolab just nüüd, voolab kogudusse täna. Need peaksid rääkima väga selgelt kogudusele, et MESSIAS on Tulemas. Fokusseeri nüüd vaade Taevasele. Hoolitse, et sa valmistud. Ära sumbu enesega rahulolusse. Unusta seksuaalpatt ja rahaarmastus, eksitus ja vale.

Kõik inimesed tulgu osadusse, kontakteerudes selle Häälega. Ei ole aega vaidlemiseks. Kõik need, kellel on selge mõistmine, järgigu nüüd seda Häält, et nad võiksid pääseda sisse JUMALA Kuningriiki. Hakates liikuma siia ülisuurde marssi Taevasse.

Võid näha, et ISSAND JUMAL on väga järeleandmatu. Kogudus on minemas Taevasse. Täna on saabumas väga võimas Tervendav Võidmine. ISSAND tuleb tervendama paljusid inimesi ja MESSIAS on tulemas. Kas mitte ISSAND pole rääkinud sellele sugupõlvele? Valmistage tee ISSANDALE! JUMALA Kuningriik on lähedal. Parandage meelt ja pöörduge ära patust! MESSIAS, KIRKUSE KUNINGAS on Tulemas. Shalom Toda Raba, Boker Tov

 


Valmistage tee, MESSIAS on Tulemas!


Tõlge eesti keelde. 31.12.2017 Prohveteering – Prohvet Dr.Owuor

Allikad: www.jesusislordradio.info   www.repentandpreparetheway.org   www.repentfinlad.fi