29.1.2020 ERILINE TEADAANNE `JESUS IS LORD´- RAADIOS . 1.12.2015 ANTUD PROHVETEERING (ETTEKUULUTUS) SURMAVAST KORONA-VIIRUSE NUHTLUSEST AASIAS ON TÄITUNUD JAANUARIS 2020

Laiahaardeline ja šokeeriv Prohveteering (1.12.2015) koroonaviirusest Aasias on kardetavalt täitunud! Nagu me oleme näinud ülemaailmsete uudiskanalite pealkirjadest, siis vastav uudis on täitnud kõik uudisvõrgud olulisima uudisena. 1.12.2015 hoiatasid ISSANDA Vägevaimad Prohvetid kõige kardetavama koroonaviiruse, Aasiat tabava surmava haiguse suhtes. Seda haigust testitakse inimestelt juba lennujaamades.

ISSANDA Vägevaimad Prohvetid on löönud maailma rahvaid, maakera ränga ja kardetava taudiga. Selles protsessis on nad löönud Aasiat surmava koroonaviiruse haigusega, ohustades ülemaailmset lennuliiklust.

ISSANDA Vägevaimad Prohvetid kuulutasid välja väga suure Aasiat tabava ahistuse, haiguse. Nad kirjeldasid, kuidas nad on näinud Aasias paljusid inimesi kiirustamas haiglatesse, kuidas paljud kiirustavad ja neid viiakse haiglatesse. ISSANDA Kaks Vägevat Prohvetit kirjeldasid, kuidas ISSAND JUMAL viis neid Aasiasse ja nad rääkisid Aasias arstidega. Nad nägid, kuidas arstid jooksid edasi-tagasi, püüdes kontrollida taudi ja püüdsid testida patsiente; kuid arstid rääkisid, et neil pole mingeid vahendeid taudi ravimiseks, olles seega – ravimatu.

ISSANDA Kaks Suurt Prohvetit on taas löönud maailma kardetava surmava nuhtlusega; Aasiat tabanud ravimatu haigusega. See seab ohtu ka rahvusvahelise lennuliikluse. See on haigus, millega seoses ISSANDA Vägevaimad Prohvetid rääkisid ka selle toimest lennujaamadele, ähvardades lennuliiklust. Te näete ka vastavat testimist, millest nad Prohveteeringus rääkisid. Ka Keenia lennujaamas testitakse Hiinast ja Aasiast saabuvaid reisijaid.

ISSAND JAHVE Kaks Suurimat Prohvetit nägid ette surmava haigusepideemia laskumist maailma peale. Nad paigutasid haiguse Aasiasse. Nad rääkisid, kuidas nad nägid inimesi haiglatesse kiirustamas. Nad nägid, kuidas arstid püüdsid kontrollida haigust. Nad rääkisid arstidega juba 2015.aastal ja arstid ütlesid, et neil puuduvad vahendid haiguse ravimiseks. Arstid ütlesid, et nad on olnud sunnitud kasutama haiglates vihmakeepe ja kilekotte, sest neil pole vahendeid.

Uudiskanalid raporteerisid, kuidas Austraalias kultiveeriti eile viirust. Nad püüavad kasutada diagnostilisi vahendeid ja kultiveerida seda ja teist, kontrollimaks haigust. See on ravimatu ja absoluutselt surmav haigus, mis toimib Aasias ja ohustab ülemaailmset reisimist. On karta, et Hiina koronaaviiruse puhangust saab ülemaailmne epideemia.


Piibel, Taaniel 12:1-2:

“Ja sel ajal tõuseb Miikael, see suur vürst, kes seisab su rahva laste eest. Siis on kitsas aeg, millist ei ole olnud rahvaste algusest peale kuni selle ajani; aga sel ajal päästetakse su rahvas, kõik, keda leitakse olevat raamatusse kirjutatud! Ja paljud neist, kes magavad mulla põrmus, ärkavad: ühed igaveseks eluks ja teised teotuseks, igaveseks põlastuseks!”


ISSANDA Kaks Suurt ja Kardetavaimat Prohvetid nägid juba varasemalt praegu ülemaailmselt lennujaamades toimuvat testimist, kirjeldades seda Prohveteeringus.

New York Times ja teised ülemaailmsed uudiskanalid edastasid reportaaže taudi puhkemisest ja edenemisest. 200 ameeriklast on just evakueeritud Hiinast. Viis Ameerika lennujaama on testinud inimesi lennuväljadel ja USA on võtnud testimise alla nüüd juba 20 lennujaama. Praeguseks (29.1.2010) on USA-s alates esmaspäevast testitud 200.000 inimest. British Airways on peatanud lennud Londonist Shanghaisse ja Pekingisse kuni märtsikuuni. Vähemalt 18 maal on testitud ja leitud juba praeguseks mõnevõrra koroonaviiruse juhtumeid, sealhulgas Taiwanis, Hong Kongis, Makaus, Singapuris, Austraalias. Jaapanis, Saksamaal ja Kanadas on testitud üks positiivne koroonaviiruse juhtum. Riigid evakueerivad Hiinast inimesi. Vaadake, kui paljusid maid on see juba mõjutanud!

Hiina suursaadik Keenias ütleb, et on väga kiire tarve peatada ´Kenian Airwaysi´ lennuliiklus Keenia ja Hiina vahel, kuniks epideemia saadakse kontrolli alla. Surnute arv kasvab.

Addis Abeba ühiskoosolek on just andnud teada, et nad on Aafrika seirekeskuse seadnud jälgima epideemia levikut Aafrikas.

Me näeme, et haigus on nakkav, just nii nagu Prohveteering kirjeldas. Kuigi inimesel ei ole veel mitte mingeid haigusnähte, ta siiski kannab viirust ja võib nakatada viirusega teisi. Me kuuleme karantiinidest, lendude ärajätmistest, evakueerimistest. ISSANDA Kardetavaimad Prohvetid kirjeldasid Prohveteeringus, kuidas haigus põhjustab väga ulatusliku kriisiolukorra, kutsudes esile ülemaailmse ohuolukorra.

ISSANDA Kaks Kardetavaimat Prohvetit kirjeldasid samuti, kuidas viirust püütakse kultiveerida. Austraalias on püütud kultiveerida viirust, üritades leida vastumürki. Just täna hoiatas šveitsi farmatseut, et vasturavimi arendamine kestab rohkem kui 1 aasta. Kuid vaadake seda ahastust, mille see on juba praegu põhjustanud. Aasiat on see tabanud rängimalt, kogu maailmal on kitsas käes.

JEHOOVA JAHVE Kaks ülikirgast, pühimat ja suurt Prohvetit on taas löönud maakera ägeda surmavaima nuhtlusega.


Piibel ütleb, Ilmutusraamat 11:6:

“Neil on meelevald sulgeda taevas, et nende prohvetliku kuulutamise päevil ei sajaks vihma, ja neil on meelevald vete üle muuta neid vereks ja lüüa maad igasuguse nuhtlusega nii sageli kui nad vaid tahavad.” (Ilm. 11:6)


Need märgid signaliseerivad meile, et MESSIAS on tulemas! Ma palun, õnnistatud inimesed, olgem sõnakuulelikud sellele juhendamisele, mida nemad, ISSAND JAHVE Kaks Kardetavaimat Prohvetit meile annavad. Ja valmistugem! Need Juhendid tulevad KÕIKVÕIMSALT JUMALALT Endalt.

Just nüüd on nad löönud Aafrika mannert ja eriti Keeniat, kohutava rändrohutirtsude nuhtlusega. Rohutirtsud on levinud 500 korda kiiremini kui tavaliselt ja need liiguvad üle riigi. Ametnikud on öelnud, et nad pole võimelised olukorda kontrollima. Ja nüüd siis ka surmav koroonaviiruse nuhtlus Aasias. Nemad, Kaks suurt Prohvetit, raputavad maailma nuhtlustega.

Maailma rahvad, tehkem kahetsev meeleparandus ja kuulakem neid, Kahte kardetavaimat Prohvetit. ISSANDA Kaks suurt Prohvetit lõid maailma pimedusega; kuulutades ette, kuidas nad sulgevad päikesevalguse. Ja 26.12.2019 sulgesid nad maailma jaoks päikesevalguse, täpselt ettekuulutatu kohaselt, detailides. Kallid inimesed, see on väga-väga kardetav aeg, kui ISSANDA suured Prohvetid kõnnivad maailmas.


Tõlge Repent Finlandi artiklile `1.12.2015 PROFETIA PELJÄTTÄVÄSTÄ KUOLETTAVASTA KORONAVIRUKSEN VITSAUKSESTA AASIASSA TÄYTTYNYT TAMMIKUUSSA 2020!´


PROPHECY OF 1-DECEMBER 2015 A SEVERE DISTRESS OF DISEASE COMING TO ASIA – PROPHETS DR. DAVID OWUOR 


 

DOKUMENTAALSEID VIDEOID 1.12.2015 PROHVETEERINGU TÄITUMISEST:


ISSANDA VÄGEVAIMAD PROHVETID LÖÖVAD MAAILMA SURMAVA NUHTLUSEGA – KOROONAVIIRUSEGA

1.12.2015 Prohveteering surmavast koroonaviirusest on täitunud 1,2020 (video avaldatud 9.2.2020):


Vastavaid dokumente soomekeelsete subtiitritega:  23.2.2020 / 1.3.2020