18.7.2017 HELSINGI TERVENDAMISTEENISTUS – PROHVET DR. OWUOR

TERVENEMISTUNNISTUSI


34 AASTAT TÄIESTI PIMEDAD SILMAD AVANEVAD SOOMES – PROHVET DR. OWUOR

34-aastase Nadja silmad ei näinud sündimisest alates. Helsingi Suurel Tervendamiskoosolekul – 18.6.2017 – Nadja silmad avanesid, kui Issanda Prohvet Dr. Owuor oli palvetanud. Nadja suutis näha limonaadipudelit ja puudutada eemalseisja nina. Nadja näeb! Tänu Jeesusele! Tänu Jeesuse kallile Verele!


SÜNNIST ALATES KURDID KÕRVAD AVANEVAD. TÄNU JEESUSELE!


AHONEN PAULA IMELISE TERVENEMISE TUNNISTUS

Paula kannatas spinaalstenoosi ehk lülisamba kanali ahenemise all. See tähendab seisundit, kus selgroolülide rõngaste poolt moodustatud lülisamba kanal kitseneb ja pigistab lülisamba kanalis paiknevaid närve. Spinaalstenoos võib põhjustada vaevusi mistahes selgroo piirkonnas. Kõige raskemaid tüsistusi võib tekkida kaelalülide piirkonnas. Kuni neljajäsemehalvatuseni (ehk tetrapleegia) välja.

Probleem algas äkiliselt 2016.aasta novembrikuus, kui Paula käis hommikul jõusaalis. Seejärel algasid kohutavad valud ning Paula tütar aitas teda poest toidu hankimisel. Paula kaotas peaaegu täielikult kõndimisvõime ja valud olid nii suured, et isegi mõte enesetapust oli käinud meeltest läbi. Paula sai rollaatori ja kõndimiskepid, mida ta vajas nüüd liikumiseks.

Paula läks 2016.a. detsembris seljaoperatsioonile. Need on keerulised ja isegi ohtlikud operatsioonid. See aitas ainult veidi vähendada valu, kuid ei tervendanud haigust ennast. Kirurg andis Paulale elukestva kohtuotsuse ja ütles, et spinaalstenoos jääb temale alatiseks.

Siis tuli päev, kui Paula istus kodus TV7-kanalit vaadates. Seal näidati saadet nimega: “VÄGEVAID ÜLEMAAILMSEID TERVENDAMISIMESID – PROHVET DR. OWUOR”. Paula rääkis: “Kui ma vaatasin seda saadet, siis ma kogu aeg nutsin. See puudutas mind sellisel viisil. Ütlesin, et ma tahan mina sellele Koosolekule, tahan tervenda! Ning sellel hetkel olin ma sisemiselt juba tervenenud, kuigi füüsiliselt ei olnud veel!” Paula rääkis samuti, et – “Sellel hetkel ma otsustasin, et lähen kasvõi roomates sinna Helsingisse”.

Mitte keegi ei rääkinud temale Koosolekutest, vaid ta vaatas saadet üksi kodus olles ning kinnitas südames, et tema tahaks tulla. Ta rääkis ka sõpradele, et ta on minemas sellele Koosolekule. Nad püüdsid teda takistada, kuid tema ei kuulanud, vaid ütles, et tema peab minema sellele VÕIMSALE ISSANDA KOOSOLEKULE.

ISSANDA TERVENDAMISKOOSOLEKUL aeg möödus ja Paulal tuli aeg koju minna, sest tal olid rongipilet ostetud. Kuid ta otsustas, et ta ei lähe enne, kui on tervenenud! Ning siis, kui JUMALAMEES kõndis temast mööda, oli Paula haaranud kinni Tema valgest hõlmast, öeldes: Aita!

Siis JUMALAMEES võttis temal kätest kinni ja palus tõusta ning selle hetkel tundis ta just nagu Tuld. Ning TULISED LAINETUSVOOD läbisid tema keha pealaest kuni varvasteni. Ta kirjeldas, et see tundus tulevat Taevast läbi katuse. Jalad olid sellel hetkel veelgi jäigad. Siis veidikese aja järel kuulis ta VAIMUS ÜTLEMAS HÄÄLT – “JOOKSE, TÜDRUK!” Paula hakkas jooksma, jooksma ja jooksma! Ta kükitas ja tõusis üles ning jooksis sinna ja tänna, ülistades JUMALAT ja kõik selle Koosolekul muutus kontrollimatuks!

Kui Paula tuli nüüd koju, siis ei maganud ta kogu öö. Vaid rääkis, et ta oli kogu öö tantsinud balletti, samas kiites ja ülistades Jumalat. Ning kogu järgmise päeva pühendas ta ainult KIITUSELE ja ÜLISTUSELE.

Varem pidi Paula liikuma rollaatori toel ja koosolekutele tuli ta koos kõndimiskeppide ning suurte valudega. Kuid mõlemad jäid sinna ÜLISUURELE ISSANDA TERVENDAMISKOOSOLEKULE. Rollaatori kinkis ta naabrile.

Kuigi arst-kirurg oli määranud Paula olemaks elu lõpuni liikumisinvaliid, ent see VÕIMAS ISSANDA TERVENDAMISKOOSOLEK MUUTIS KÕIK.
Nüüd, tervenemise järel, on Paula iga päev tänanud ISSANDAT ja tantsinud ballitantsija kombel ja testinud, et Tervenemine püsib. Ning tõepoolest see on!

Ta on kõndinud pikki vahemaid ja mööda treppe üles. Paula kirjeldab, et kui ta tõuseb mäest üles, siis see tundub selliselt nagu keegi tõstaks teda tagant, sest ta kõnnib nüüd nii kiiresti, samas inimestest möödudes!

Paula tänab KÕIKVÕIMSAT ISSAND JUMALAT tema Tervendamise eest!

Valmistage Tee, MESSIAS on Tulemas (Jes 40:3)


 LEIFI TERVENEMISE TUNNISTUS

Leifil oli pikka aega olnud kiuslik probleem. Kui ta magas, siis tema lõug ja lõualuu liikusid öösel paigast ära. See on põhjustanud valu ning suu avamine on talle olnud valus.

Ta oli konsulteerinud hambaarstiga ja uurinud asja. Arst oli selgitanud, et mõnedel inimestel nihkuvad selgroolülid ja kõõlused kergesti paigast ära. Suuhügieenik soovitas Leifile kallimat ravi ja seadet, mis maksaks 300 eurot. Suu avamine oli siiski nii valus, et Leif kartis minna hambaarstile. Söömine oli tõeline probleem ja ta pidi murdma toidu väikesteks paladeks ja sööma korraga vaid väikeseid palasid. Söömine oli väga ebameeldiv ja tegi valu.

Siis saabus see kauaoodatud Ajalooline Päev. ISSANDA TERVENDAMISKOOSOLEK 18.6.2017. Kui ISSANDA PROHVET palus teha selliseid tegevusi, mida varem ei ole suutnud teha, siis Leif avas kuulekalt oma suu täiesti pärani. Ning suu tõepoolest avanes pärani ning Leif ei tundnud mitte mingisugust valu.

JUMALAMEES KUULUTAS AVALIKKUSE EES LEIFI KOHTA: “TUNDUB, ET SEE NOOR MEES VÕIB TEENIDA ISSANDAT!”

Nüüd, nädal aega peale Ajaloolist Suurt Tervendamiskoosolekut, tunnistab Leif sellest, kuidas tervenemine on püsinud. Veelgi suudab ta avada suud laiali ilma valuta. Lõualuu sõlm ei jää enam kinni, vaid toimib normaalselt. Ta käis paksu mitmekihilist hamburgerit söömas ilma igasuguste probleemideta! Küsisime, et kuidas oleks see varem õnnestunud? Leif ütles: Väga valusalt. See ei oleks üldse võimalik olnud, sest lihtsalt ei oleks saanud saanud normaalselt suud avada.

Leif käis eelmisel laupäeval (25.6) koguduses tunnistamas ning avas suud JUMALA Austuseks. Leif rõõmustas tänagi (28.6), öeldes: “ Eelkõige tänu ISSANDALE selle eest, et TEMA tervendas mind. On suurepärane, et ISSAND saab puudutada ja Tervendada nii, et ei tunne midagi. Ma ei tundnud sellel hetkel mitte mingisugust erilist tunnet. Ehk – Kui ma läksin kuulekana tegema selle kohaselt, mida ISSANDA Prohvet oli palunud, siis see tervenemine toimus!”

Valmistage Tee, MESSIAS on Tulemas (Jes. 40:3)


 KERTTU TIMONENI VÕIMAS TERVENEMISTUNNISTUS

Kertul oli kaela tagaosas kulumisi ja lisaks sellele tugev valu õlgades, mistõttu pidi ta magamiseks kasutama aina kaela tagaosale tuge ja patjasid. Kui Kerttu kandis midagi, näiteks poekotte, siis tundis ta kaelas ja õlgades tugevat valu. See oli tingitud sellest, et selgroos olevad luud ja lülid olid paigalt ära nihkunud. Arst oli fikseerinud röntgenpildi järgi, et seal on ahenemine.

Kerttu kirjeldas, kuidas sümptomid olid alganud. Ta oli teinud rasket maatalu tööd ja lisaks sellele on ta meditsiiniõe ametis pidanud tõstma patsientide voodite peatseid, et haige saaks süüa. Raskete füüsiliste tööde tõttu lõpuks selgroog kahjustus.

Kerttu on käinud ka kiropraktiku juures ja söönud valuvaigisteid. Selga on pildistatud Nurmekse Polikliinikus, kuid õiget ravi ei ole leitud. Selga ei ole õnnestunud tervendada. Ainus vahend valude kergendamiseks on olnud massaaž ja taastusravi.

Siis saabus VÄGEV ISSANDA TERVENDAMISKOOSOLEK Soomes. 18.6.2017. ISSAND oli Rääkinud ISSANDA VÄGEVALE PROHVETILE suurest TERVENDAVAST VÕIDMISEST, mis on saabumas sellele koosolekule. JUMALAMEES palvetas haigete eest JEESUSE VÄGEVAS NIMES ja palus teha haigetel midagi, mida nad ei ole varem teha suutnud. Kerttu tegi siis nii nagu kästud. Olles sõnakuulelik hakkas ta pöörama pead ühelt poolelt teisele ning see hakkas liikuma kergemini ja kergemini … ning valu ja jäikus kadusid sealsamas! See oli pöördeline hetk, kui ISSAND tervendas Kertu selja, kaela tagaosa ja kaela! Kerttu läks reipalt ette tunnistamaks Tervenemisest. Altaril palus JUMALAMEES Kertul tõsta rasket kõlarit ning Kerttu tegi taas kästud töö ja koheselt ning õigesti tõusis kõlar õhku.

Nüüd on tervenemisest alates möödunud 12 päeva. Me intervjueerisime Kerttut ning küsisime, et kas tervenemine on püsinud? Kerttu oli rõõmus, et ta on nüüd täiesti terve ja tervenenud. Valud on täielikult kadunud ja ta magab ilma kaelatugedeta. Ta rääkis:

“Eile, kui kõndisin poodi, siis olemine on täiesti eriline, kuigi olen 77-aastane! Võin teha nüüd reipalt igasugust kodutööd ja olen käinud ise poes ja tassinud toidukotte. Ning see ei ole üldsegi koormanud õlgu! Varem oli alati nii, et kui ma kõndisin või tõstsin midagi rasket, siis tuli valu ja jõud kadus täiesti ära ning tundsin, et minestan. Kuid eilegi kõndisin vilkalt. Poodi minnes läksin isegi noortest tüdrukutest mööda!”
Kerttu ütles, et ta on oma elus alati otsinud JUMALALT abi. Selle vägeva ISSANDA Visiidi järgselt on Kerttu elu täielikult muutunud. Ta ütles, et läheb uuele vereproovile ja röntgenipilti tegema, sest ta soovib täielikku tunnistust JEESUS KRISTUSE austuseks. Nii et oleksid olemas arsti dokumendid enne & pärast tervenemist. Selle kõige järel on ta otsustanud jätta maise töö ning siirduda JUMALA Kuningriigi tööle. Seda on ta oma töökaaslastele juba tunnistanud.

TÄNU JEESUSE KOLGATA RISTI JA VERE VÄELE!

Kui ISSAND ei oleks läkitanud Tema Teenijat Vägevat Prohvetit Soome, siis paljud oleksid veelgi kannatustes. Aitäh ISSANDALE, et Tema pidas võimsalt meeles Soomet Tema halastavas armus! Vägev Äratus on tulnud nüüd soomlaste südametesse. Halleluuja!


Allikas: www.repentandpreparetheway.org        www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi