MÕNINGAID IMETERVENEMISI PROHVET DR. OWUORI TERVENDAMISKOOSOLEKUTEL


 

 • SARAH

Sarah
Sarah

4-aastase Sarahi IMELINE TERVENEMINE. TA KÕNNIB NÜÜD! 

AU ja TÄNU JUMALALE !

Video, mis sulatas südame! Ei ole kunagi varem näinud vii võluvat naeratust nagu see oli väikesel liikumisvõimetuna sündinud Sarahil. Kes, olles täis rõõmu ja entusiasmi, kõnnib nüüd Jeesuse vägevas nimes! Ta kuulas raadiost Issanda Tervendamiskoosolekut ning – raadio käes – lihtsalt tõusis kõndima. Esimest korda, olles 4-aastane. Ta polnud kunagi varem seisnud ega kõndinud.

Püha Vaim on piiramatu ning Tema võib puudutada isegi televisiooni, interneti ja raadio kaudu. Jeesus on puudutanud ja Tervendanud lugematul hulgal inimesi, kes on jälginud Tema Tervendamiskoosolekuid meedia kaudu. Nii juhtus ka hea sõber pastor Andrele, kes asetas käe arvutiekraanile ja ütles: “Issand, kui Sa tegid seda temale, siis Sa võid teha seda ka minule” – ning tema nägemine paranes samas hetkes!

 

 

 
Lisainformatsiooni: www.repentandpreparetheway.org

 

 • VÕIMAS TERVENDAV KOHTUMINE. DURBAN, LÕUNA-AAFRIKA (18.6.2016)
Pastori tervenemine
Pastori tervenemine

ISSAND ISE TULEB KOHTUMISELE KOHALE NING PUUDUTAB FÜÜSILISELT PASTORI MURDUNUD KÜLJELUUD JA EEMALDAB KASVAJA
Pastoril oli raske autoõnnetus aastal 2004, kus murdusid tema 3 küljeluud. Tal oli ka kaks suurt ajukasvajat.
Tema pea oli nii suurtes valudes, eriti kuuma ilmaga, et ta ei võinud muidu väljuda, kui pidi kahe kaabuga peitma pead. Siiski, kui Jumalamees kuulutas välja Terevenemise, tundis ta, kuidas keegi puudutas tema küljeluid ning ta küsis tütrelt: „Mis see oli?“

pastori-tervenemineTa tundis JUMALA KÄTT FÜÜSILISELT VENITAMAS KÜLJELUID. PAINDLIKULT. Mille järel tajus ta šokeerivalt, et kõik valu oli kadunud.
Ning kui ta puudutas pead, katsumaks kasvajat, leidis ta hämmastunult, et neid ei olnud enam seal.
KIITUS ISSANDALE!
ISSAND oli eemaldanud ka tema kõhus oleva kroonilise valu, kui TEMA vägev Teenija eelmisel päeval  Pastorite Konverentsil teenis.
 

VÕIMAS GHANA TERVENDAMISKOOSOLEK 17.2.2016

 

 

Ghana 17.2.2016
Ghana 17.2.2016
 • LIIKUMISINVALIID MEES LÄHEB KÕNDIMA

Dankuyu kannatas kroonilise veenipuudulikkuse käes ning tema jalgade vereringlus oli ebapiisav. Dankuyu´t pildistati, kui ta saabus Kohtumisele valusate, tursunud, sügavaid haavandeid täis jalgadega. Tema jalad olid sidemetes ja ta sõi tugevaid valuvaigisteid. Ta ei olnud suuteline liikuma ilma karkudeta.

Eelmise päeva Pastorite Konverentsil kirjeldas ISSANDA Prohvet, et ta näeb invaliidistunud meest, lühikestes pükstes. Keda ISSAND tervendab selliselt, et ta on võimeline liikuma treppidest üles … Ja tõepoolest – nii nagu Jumalamees oli eelnevalt kirjeldanud – nii ka Dankuyu saabus lühikestes pükstes kõndides sellele Kirkale Tervendamiskoosolekule. Kui JUMALA Võimas Jõud teda puudutas, siis hülgas ta oma kargud ja hakkas kõndima. Algul kukkudes, sest ta polnud kõndinud juba 2,5 aastat.

Kuid kui Jumalamees käskis Dankuyu´t üles tõusta ja teda järgida, siis ta tõusis kogu koguduse ees & kõndis ilusti. Ja kogu rahvas juubeldas, kui ta äkki hakkas jooksma ja hüplema rõõmust. Ja ta kõndis treppidest üles. Just nii nagu Jumalamees oli kirjeldanud eelmise päeva Konverentsil.

 

 • PIME & HALVATUD NAINE TERVENEB

Beatrice oli kannatanud rasket diabeeti, mille tagajärjel ta oli jäänud täiesti pimedaks. Lisaks oli teise jalga tulnud halvatus infarkti tulemusena. Kui Jumalamees kuulutas pimedate silmade avanemist, siis ISSAND avas Beatrice´i pimedad silmad. ISSAND tugevdas Beatrice´i halvatud jala ja ta suutis kõndida ilma igasuguse toeta!

Kes veel neid inimesi mäletab kui mitte Jeesus? Neil sageli pole isegi mitte haiglasse minemiseks bussiraha, rääkimata kallite ravimite või arstiabi ostmisest. Kuid nad armastavad siiski nii palju Jumalat ja neil on tugev usk. Nende tervenemisimede kaudu on paljudesse maaküladesse tulnud suur Äratus. Kui inimesed on tunnistanud meditsiinilist imet ja nii paljud inimesed tulevad usku ISSAND JEESUSESSE. Halleluuja!

 

 • ARTRIIT & HALVATUS PARANEVAD

ISSANDA Vägev Prohvet kirjeldas eelmise päeva Pastorite Konverentsil, et ISSAND oli näidanud talle naist, kes peaks tervenema & rõõmutsema ning tantsima rõõmust. Oli imeline, kuidas ISSAND puudutas Alice`i sellel Kohtumisel, ta hülgas kõndimise kepid ning hakkas hüppama ja rõõmutsema just nii nagu Jumalamees oli kirjeldanud. Abikaasa oli ta kõrval suures üllatuses. Alice kõndis pikalt edasi-tagasi, tundmata mingit valu & tuli lõpuks Altarile, tänades ning kiites ISSAND JEESUST, kes oli tema vabastanud kroonilisest artriidist ja halvatusest.

 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org         http://www.repentfinland.fi/


 

 VÕIMAS TERVENDAV KOHTUMINE. DURBAN, LÕUNA-AAFRIKA (17.6.2016)

 • ISSAND ISIKLIKULT KÕNNIB KOHTUMISELE JA PUUDUTAB FÜÜSILISELT NAISE JALGA, TAASTADES MURDUNUD PUUSA
Slindile tervenemine
Slindile tervenemine

ISSAND oli eelnevalt rääkinud TEMA Prohvetile naise tervenemisest. Naisest, kellel oli peal valge mustatriibuline kleit ning kes lonkas nagu invaliid. Durbanist pärit olev Slindile Kati kannatas 14 aastat rasket puusavigastust  ning ta tuli siia Kohtumisele suurte valudega, longates nagu invaliid. Ning kui Jumalamees kuulutas: „Võtke kõik nüüd vastu Tervenemine“, siis Slindilele sai osaks kogeda ISSANDA Visiiti eriti võimsalt, ülivõimsalt. Ei jätku sõnu kirjeldamaks seda, kui üllatunud ta oli, kui JUMALA KÄSI PUUDUTAS FÜÜSILISELT TERVET TEMA JALGA ning see rappus väga tugevasti. Slindile märkas äkki samas, et tema valu oli koheselt kadunud ning ta tõusis üles ja hakkas normaalselt kõndima.

slindile-turban-2Üllatav oli näha ISSANDA PROHVETI Sõnu saamas Elavaks, kui Slindile oli tõepoolest see naine, keda Ta oli kirjeldanud. Ning kõik olid jahmunud, kui nad nägid teda riietatuna valgesse mustade triipudega kleiti. Just nii nagu Jumalamees oli eelnevalt kirjeldanud. Ta demonstreeris ISSANDA Vägevale Prohvetile, kuidas ta varem kõndis longates, enne ISSANDA Tervendamist. Ta rääkis seda, et arstid olid rääkinud, et ta peaks kiiresti uuendama terve puusaliigese, selle aasta 3.augustil.

slindile-turban-3Slindile oli täielikult tervenenud ning ta suutis nüüd ilma valuta ronida treppidest üles. Ta oli nüüd võimeline isegi painutama ja puudutama kätega allapoole põlvi. ÜLISTUS JA AUSTUS KÕIKVÕIMSALE JUMAL JEHOOVALE! Slindilel oli tekkinud ka krooniline silmahaigus. Tema silmad olid pidevalt haiged ja põhjustasid pisaraid ning see kestis juba mõnda aega. Kuid kui ISSAND ISIKLIKULT PUUDUTAS TEDA FÜÜSILISELT KÄEGA, siis pisaratevool lõppes koheselt ning pisarad kuivasid. Samuti see noor mees, kes tõi Slindile Kohtumisele, ülistas ISSANDAT selle eest, et Ta vabastas Slindile valust ja kannatusest.

 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org         http://www.repentfinland.fi/


 

 

 VÕIMAS TERVENDAV KOHTUMINE. DURBAN, LÕUNA-AAFRIKA (17.6.2016)

 • KROONILISE DIABEEDI MÕJUL INVALIIDISTUNUD NAINE TÕUSEB JA KÕNNIB
Apiya tervenemine
Apiya tervenemine

Kui ISSANDA Prohvet alustas Tervendavat Kohtumist, siis Tema kuulutas kohe algul, et näeb naist, keda ISSAND tuleb Tervendama. Naise vasem jalg paistis sellisena nagu sealt oleks üks varvas puudu. Kui Jumalamees luges lühikese, 3 minutit kestnud Palve, selle Vägeva Tervendava Kohtumise ajal, siis Apiya Burundista, kes ei olnud jubakõndinud 3 aastat, tõusis koheselt püsti ja hakkas kõndima. Lõuna-aafriklased olid hämmastunud, kui nad nägid ISSANDA Võimsa Prohveti Sõnu täitumas nende silmade ees. Apiya võttis jalast suka, näidates, et vasemal jalal ei olnud varvast.

apiya-3Apiya rääkis, kuidas ta oli kannatanud rasket diabeedi etappi, mis mõjus tema vasakule jalale ning mille tulemusena ta kaotas varba ning sai sügavad haavad vasema jala alla. See terviseseisund mõjutas Apiyat sellise raskusega, et see nõrgendas ka tema kõnet ja nägemist. Ta ei suutnud selgelt rääkida, sest diabeet viis tema keelt tahapoole.
Tema poeg Fabrice tunnistas, kuidas diabeet oli täielikult hävitanud tema ema, nii et tal oli raskusi kõndimisel, rääkimisel ja isegi lugemisel. Vaevu oli kuulda, mida Apiya ütles. Apiya kirjeldas kuidas siis, kui ISSANDA Võimas Prohvet kuulutas Tervenemist, nägi ta Taevast laskumas Verd tema pea peale ning tundis midagi läbistamas tema jalga. Ning ta tundis, et õhk tuleb läbi nendest aukudest, mis olid tema vasema jala all. Seejärel kõrvetav valu kadus ning Apiya tundis, et ta oli tervenenud. Ja ta kõndis kaunilt altari ette.

apiya-2Üllatavalt märkas ISSAND samuti Apiya keelt ning taastas täielikult tema nägemisvõime. Nüüd ta suudab lugeda Piiblit selgelt, ilma pimedust nägemata. Samuti suudab ta nüüd lugeda vabalt ja kuuldavalt. See oli sõnades kirjeldamatu Apiya rõõm ning ta jagas tunnistust kõikidega. Ta ei suutnud lõpetada ISSANDA tänamist selle eest, et ISSAND oli teda meeles pidanud. Ning nende suurte asjade eest, mida ISSAND oli temale teinud.

ÕNNISTATUD OLGU ISSAND! Ning ISSANDA Vägev Prohvet põlvitas maha ja kummardas üksnes ISSANDAT.

 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org         http://www.repentfinland.fi/


 

VÕIMAS TERVENDAV KOHTUMINE. DURBAN, LÕUNA-AAFRIKA (17.6.2016)

 • ISSAND ISIKLIKULT KÕNNIB KOHTUMISELE NING VENITAB FÜÜSILISELT SELLE NAISE JALGU, TERVENDADES KROONILISE REUMATOIDARTRIIDI
Otelia tervenemine
Otelia tervenemine

Otelia kannatas kroonilise reumatoidartriidi käes. Tema olukord salvestati, kui ta saabus ISSANDA Koosoleku alale karkudega kõndides. Kogu Otelia keha oli väljakannatamatutes valudes ning arstid olid plaaninud lõigata tema põlve.

otelia-2otelia-3

 

Kuid kui ISSANDA Võimas Prohvet käskis, et võtke kõik vastu tervenemine, siis ta tundis JUMALA KÄTT – SÕNA OTSESES MÕTTES –  VENITAMAS TEMA JALGU. Tundes kohe samas valude leevendumist. Ning ta tõusis püsti, hülgas kargud ja hakkas ise kõndima. Väga sitkelt.

AUSTUS JUMALALE!

 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org         http://www.repentfinland.fi/


 • VÄHK LAHUSTUB

guajaana-vahk-10a-lahustub-2

10 aastat püsinud vähk lahustub. 16.7.2016. Prantsuse Guajaana

 

 

 


 • TSÜST LAHUSTUB

5-a-tsust-2

5 aastat püsinud tsüst lahustub kaamerate ees. 16.7.2016 Prantsuse Guajaana

 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org

 


 • PÕLVED TERVENEVAD

guajaana-polved-2

 

Issand tervendab haiged põlved. Prantsuse Guajaana. 16.7.2106

 

 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org

 


 • SELINA

selina-guajaana-2

 

Issand venitab füüsiliselt Selina paremat jalga ja teeb selle võrdseks vasaku jalaga.

Prantsuse Guajaana. 16.7.2016

 

 


Allikas: www.repentandpreparetheway.org        www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi