HELSINGI ÄRATUS- JA TERVENDAMISTEENISTUS 16.-18.6.2017


PROHVET DR. OWUOR KIRGASTATI HELSINGI AJALOOLISEL TERVENDAMISKOOSOLEKUL 18.6.2017

 

VIDEOSALVESTISED 3-PÄEVASELT HELSINGI KONVERENTSILT, LINGIL ⇐⇔⇒
18.6.2017 Helsingi Tervendamisteenistus. Kurdid kõrvad on just avanenud
34 AASTAT TÄIESTI PIMEDAD SILMAD AVANEVAD HELSINGI TERVENDAMISTEENISTUSEL

18.6.2017 HELSINGI. KURDID KÕRVAD AVANEVAD. ÜLISTUS ISSANDALE!

VÄGEVAD TERVENEMISIMED VALLANDUSID ÜLE KOGU MAAILMA, KUI JUMALAMEES KUULUTAB VÄLJA TERVENEMISE, OLLES HELSINGIS


  Saksamaal, Angoolas, Keenias jm., kui inimesed olid kogunenud arvukate rühmadena paljudesse kogudustesse, jälgimaks interneti kaudu Suurt Helsingi Tervendamisteenistust (18.6.2017). Siin vaid mõned näiteid, imetervenemisi oli palju rohkem.

SÜNNIST SAADIK TÄIESTI KURDID KÕRVAD AVANESID BUSIAS, KEENIAS

Kui Issanda Vägevaimad Prohvetid käskisid kurtidel kõrvadel kõikjal maailmas avaneda Jeesuse Vägevas Nimes! Kui Jumalamees viis Helsingis läbi Vägevat Tervendamiskoosolekut, siis 6900 km kaugusel Soomest, Bukodomi külas Keenias – Davide Ndegeni täiesti kurdid kõrvad kuuletusid ja avanesid!

LIIKUMISINVALIID LÄKS KÕNDIMA ELEVANDILUURANNIKUL 

Ka Elevandiluurannikul inimesed kogunesid, et jälgida ekraanidelt Soomest, Helsingist edastatavat Suurt Tervendamisteenistust. Koheselt, kui Issanda Vägev Prohvet palvetas ja kuulutas välja tervenemise, siis Elevandiluurannikul läks kõndima liikumisinvaliidist neiu, vallandades koguduses rõõmupeo. Just nii nagu Jumalamees oli kuulutanud, et see Äratus on globaalne. Halleluuja! Halleluuja! JEESUS ON ISSAND!

Tuli arvukalt raporteid selle kohta, kuidas inimesi tervenes üle kogu maailma, olles jälgimas interneti kaudu Helsingi Vägevat Tervendamisteenistust. Just nii nagu JUMALAMEES kuulutas ette, et see on ÜLEMAAILMNE.

ISSAND TERVENDAB BEEBI TŠEHHI VABARIIGIS

Beebi, kes sündis 3 kuud enne tähtaega. Arstid olid öelnud, et beebi võiks elada mitte kauem kui 21.6.2017. Kui Helsingis toimus 18.6.2017 Globaalne Tervendamisteenistus, siis nad asetasid väikese Kajiki pildi arvuti äärde, kust edastati otseülekannet Helsingist. Imepärane, et koheselt Helsingi Tervendamiskoosoleku järgselt on Kajik suutnud täiesti normaalselt hingata; tema siseelundid töötavad normaalselt; ta avas ka silma ning tema ihu värv on taastunud normaalseks. Arstid ütlesid, et beebi ei ole enam eluohtlikus seisundis ja kriitiline olukord on täielikult möödas!
Au Jumalale Kõrges!


18.6.2017 Helsinki Tervendamiskoosolek. Kodutu mees tuleb ja võtab vastu Jeesuse