LIIKUMISVÕIMETU INVALIID SOPHIA TERVENEMISTUNNISTUS. SISALDADES KOKKUVÕTET ISSANDA VÄGEVA PROHVETI SÕNUMIST KOGUDUSELE 26.12.2017 – PROHVET DR. OWUOR


 

SOPHIA TERVENEMISTUNNISTUS

Keenias Kehanchas elab 7-aastane Sophia John, kes oli sündinud täiesti liikumisvõimetuna. Ta oli kaksik ja teine kaksikutest suri, kuid Sophia jäi ellu. Beebi jalgades oli palju komplikatsioone. Lapse jalad olid nõrgad ja vedelad, nii et ta ei suutnud mitte kunagi iseseisvalt seista ega kõndida. Ta suutis vedada ennast vaid kätega mööda põrandat edasi. Lapsel oli ka ebanormaalselt suur pea, mis kasvas väga suureks. Ema viis lapse Kisiisse, Tabaka Missioni haiglasse. Talle anti ravimeid, kuid see ei aidanud. Pea jätkas suurenemist ja jalad püsisid nõrkadena.

Ema viis tütart erinevatesse haiglatesse, kuid miski ei aidanud ja lõpuks emal ei olnud enam raha, et viia laps haiglasse ja ta otsustas jääda koju koos invaliidist lapsega. Külarahvas soovitas emal proovida traditsioonilisi ravimeid ja traditsioonilist ravi, kuid laps ei hakanud ikkagi kõndima. Ema ütles, et ta kannatab nii palju lapse olukorra tõttu. Lõpuks ema väsis kõikidest ravidest ja lõpetas need kõik. Liikumisvõimetu Sopia oli täielikult teistest sõltuv. Teda tuli kanda kõikjale. Ema kirjeldas, et Sophia liikus nagu vasikas ehk siis ta roomas neljakäpakil, varvastel ja käed maas, põlved ei puudutanud maad. Veidi maad ja prantsatas põrandale.

Ema ei saanud jätta tüdrukut kunagi üksinda, seepärast lõpetas ta Sophia tõttu töö. Kui pidi kusagile minema, siis isa jäi last vaatama. Ema rääkis, kuidas ta nii palju nuttis ja nuttis. Ta oli kaotanud teise kaksikutest ja nüüd oli tal kodus täielikult liikumisvõimetu laps. Ta kurvastas selle üle, kui teised lapsed läksid kooli ja Sophia jäi koju. Emal ei olnud raha, et viia Sophia invaliidide kooli ning seega jäi ta koju.

Saabus 17.12.2017 ja mastaapne Globaalne Tervendamisteenistus. Meelparanduse ja Pühaduse Teenimistöö Pastor palus emalt luba viia Sophia koosolekule ja ema oli väga rõõmus ning lubas. Sophia kanti koosolekule värava nr.1 kaudu, kus kõik haiged intervjueeriti. Õde oli temaga kaasas ja ütles, et ootab enda väikeõe tervenemist. ISANDA Vägevaim Prohvet helistas raadio otse-eetrisse ja käskis halvatud jalgadel kuulata teda ja kuulutas välja Tervenemise. Selle kuulutuse järel palus Pastor kogudusel teha nüüd seda, mida nad pole varem suutnud teha. Ning sellel hetkel täielikult liikumisvõimetu Sophia tõusis üles!

Ema helistas peagi, küsides uudiseid. Õde ütles: “Ema, tead mis, Sophia kõnnib!” Seda kuuldes ema hõiskas rõõmust. Ta ütles: “ISSAND JUMAL, sina oled näinud minu kannatusi!” Ta unustas ostud poodi ja kiirustas järsult koju. Ema küsis kohe kodu väraval lastelt, et kus on Sophia? Ning sealt tuligi Sophia ema poole kõndides! Ema naeris ja nuttis samaaegselt, rõõmust ja hämmingust.

Tõepoolest, kui me oleme näinud kõik need JEESUSE Risti ja Vere imed, Piibli imed, Vägevaima Sõnumitooja imed, siis me peame valmistama tee ja minema sisse JUMALA Kuningriiki!

  

Kui ISSANDA Vägevaim Prohvet kuulis raadiost seda tunnistust, siis helistas Tema ‘JESUS is Lord’- Raadiosse ja rääkis järgmiselt:

REŽÜMEE PROHVET DR. OWUORI SÕNUMIST 26.12.2017

 

ISSAND Rääkis minule umbes kell 03 hommikul Sophiast. ISSAND viis mind Kehancasse ja sealsele koosolekule, kus Tema Tervendas Sophia ja tõstis ta maast üles. Tema viis mind sealsesse kogudusse sellel päeval. Ma nägin Sophiat tõusmas üles kahele jalale ja toetamas mõlema käega lauale, kus on elektriklaver ja näen tühja karpi.

Sellel päeval, kui ISSAND käskis minul tõsta üles vasak prohvetlik käsi, siin Nairobis, siis JEHOOVA ELOHIMI, JEHOOVA EL OLAMI vägi läks ja tõi Tervenemise ning tõstis liikumisvõimetud maast üles. ISSAND viis mind selle hetke Kuriasse. Ma näen, kuidas ta kõndis ja kukkus ja tõusis jälle. ISAND Ütles: SIIN ON SEE LIIKUMISVÕIMETU INVALIID, KES ON LÄINUD KÕNDIMA. Siis nägin Pastorit kirjutamas tervenenute nimesid nimekirja. Seal oli mitmeid kurte inimesi, kelle kõrvad olid avanenud.

See on imeline, et ISSAND võib viia mind Keenia sügavamasse külla, kus Tema on pidanud meeles inimesi nende lootusetus olukorras. Te võite ette kujutada, mida kannatas ema koos invaliidist lapsega, kellel on suur pea ja teine lastest on surnud. See on see pilt inimestest, kelle suhtes ISSAND tunneb kaastunnet. ISSANDA poolt ulatatud armu käsivars kohtab neid sügavamates KEENIA külades. Me kummardame alandlikult kaastundlikku JUMALAT, kes mäletab kõige lootusetumaid olukordi sügaval maapiirkondade külades. Kui see on JUMALA pilt ja süda, keda me teenime, siis Tema on väga alandlik ja kaastundlik JUMAL. Kui palju enam oleks ema jaksanud? Ta viis last haiglatesse ja seejärel loobus, sest ei olnud enam raha isegi mitte bussireisideks haiglasse.

See on väga suur aeg, sest ISSAND JUMAL, TAEVA KUNINGAS pöörab praegusel hetkel tähelepanu kogudusele. ISSAND JEESUS KRISTUSE JUMAL, TEMA, kes on läkitanud mind valmistama teed MESSIA tulemiseks ning rääkima rahvastele, et nüüd on Jumala ees õigena olemise ja pühaduse ajahetk. See juhtum on nii palju elavdanud südant. Te kõik saate nüüd videost näha, kuidas Sophia kõnnib ja kõnnib. Kui mastaapne aeg koguduses, et ISSAND on pööranud tähelepanu invaliidistunud kogudusele. Kõigil nendel tervenemistel on prohvetlik tähendus, liitudes Tema, teiega praegu rääkija, missiooni juurde.

Need imetervenemised räägivad kogudusest. ISSAND Ütleb: “Olen nüüd tulnud Tervendama kogudust.” Kogudus peab nüüd tõusma jalgadele ja hakkama täitma JEESUSE VERE JA RISTI evangeeliumi. Ma kuulutan JEESUSE RISTI JA VERE VÄGE.

Ema püüdis ja püüdis kõike. Ta kannatas nii palju. Ta ei olnud kohapeal vaatamas, kui tütar tõusis üles ja läks kõndima. ISSAND Visiteerib nüüd koguduses, sügavates maapiirkondade külades, kus ei ole raha haiglasse minemiseks. Arstid loobusid juba suhtest nendega. See on see, kuidas ISSAND on mind läkitanud valmistama ette teed MESSIALE. Kui vägev!

Kõikjal maailmas veedavad inimesed praegu jõule. On ebamoraalsust, joomist, maailmalikkust, ostlemist. Kogu maailm on sügaval patus, sealhulgas kristlased. Näen neid kõiki patus. Nad võtavad viina ja tugevat jooki ning ütlevad, et nüüd on siiski jõulud! Ebamoraalsus vasakul ja paremal.

Kui tohutult võimas, et siin pool me tähistame jõulusid, kummardades JEESUSE RISTI JA VERE VÄGE, pühadust, meeleparanduse ja Jumala ees õigena olemise väge. JUMALA võimsust! Kui võimas on selliselt veeta jõule, olles täiesti eraldatud selle maailma moraalsest laostumisest. Praeguste jõulude ajal, kui patt on suurim, peab ISSAND meeles Sophiat. Ja ta kõnnib ja kõnnib ja kõnnib. Ning kõik saavad näha JUMALA Kirkust sotsiaalse meedia vahendusel. Kui fantastiline aeg koguduse ajaloos. Kui võimas viis veete jõule, valmistades teed MESSIA Kirkale tulemisele.

ISSAND peab meeles Aafrika külade vaeseid. Ema nuttis ja nuttis. Kogudus seal väljaspool on ebamoraalsuses, seksuaalpatus; nad suitsevad sigarette, joovad; on valeprohveteid ja valeapostleid; rahaevangeelium. Ning samaaegselt on olemas Sophia sarnaseid, kes ootavad, et kogudus võiks neid vabastada. Kus on koht patule ja valeprohvetitele koguduses? Kogudus on invaliidistunud patust. ISSAND on nüüd tulnud Tervendama kogudust. Kui tohutu võimas on see Teenimistöö, kus särab JUMALA Kirkus!

Kui fantastiline aeg koguduse jaoks, et lõpetada patt ja kuuletuda kutsele ning eralduda selle maailma moraalsest laostumisest. Tema on JEHOOVA MAGEN, ISSAND Sinu Tugevus, JEHOOVA ORI, ISSAND Sinu Valgus, keda sa näed Psalmis 27:1. Kiirgamas Valgust sellesse maailma. See Valgus on pühadus ja see, et Sophia kõnnib. Sophia on nüüd Kristuse Valgus, mis kiirgab ümbrusesse ja kõik saavad näha seda Valgust.

Õnnistan tervet kogudust, kes on kogunenud ühte. Minge taas küladesse ja otsige üles haiged. Pildistage neid hoolikalt koos arstide meeskonnaga, sest et kui ISSAND tõstab nad üles, siis maailm saab näha Pääste Valgust, KRISTUSE Valgust. Õnnistan sind, Sophia ja sinu pere, Piiskoppe ja Patoreid ning kogu kogudust!

Seepärast näed sa nüüd tervenemiste üleujutust, sest Tõde vabastab nüüd koguduse. Valetajad on valetanud palju aastaid, kuid nüüd on tulnud Tõde. Ilma rahata. Tuues koguduse välja vangistusest ja eksitusest, vabastades teda vabaks.

ISSAND õnnistagu teid! Shalom

 


26.12.2017 PROHVET DR. OWUORI SÕNUM ON KUULATAV LINGILT:

MESSAGE OF THE LORD – JESUS IS LORD RADIO LIVE STREAM


 

Allikas: www.repentandpreparetheway.org        www.jesusislordradio.info     www.repentfinland.fi