26.3.2017 PROHVETEERING. PEATSEST KARDETAVAST KOGUDUSE ÄRAVÕTMISEST – PROHVET DR. OWUOR

 


Kell on nüüd 10 minutit üle kella 1. See on kolmas osa vestlusest, mis toimus siin eile öösel. See on kolmas osa vestlusest, mis toimus eile öösel, kui ISSAND visiteeris siin Rääkides MESSIA tulemisest.

Tema Rääkis neile kahele. ISSAND tõstis neid üles taevasse ning siis välguna, silmapilgu jooksul välgatas mõõtmatu ISSANDA Kirkus ja kogudus oli võetud. ISSAND Õnnistagu teid, kallid inimesed. Need, kellel on kõrvad, kuulaku ISSANDA Häält.

Uuesti. Välguvälgatusena, silmapilguga oli kogudus ära võetud.

Selle vestluse kolmandas osas, mis toimus siin eile öösel, näitas ISSAND minule ääretut MESSIA Tulemise Kirkust. Ning hetkega, silmapilguga Kirkus välgatas. See šokeeris mind. Ning see oli tehtud.

Need, kellel on kõrvad, valmistagu tee MESSIA tulemise jaoks! Olge pühad, absoluutselt pühad. Püha Vaim on siin aitamaks sind, kuid sina pead tegema otsuse, sina pead tegema valiku, sina pead selle korrastama. Sina pead tegema valiku olla püha, sina pead teadlikult valima pühaduse.

MESSIAS on tulemas!

Tema on Tema, kellest kirjutas Pühakiri kuni Tema saabumiseni, et Tema läkitab teile Sõnumitooja valmistamaks ette teed enne kui saabub ISSANDA päev, see suur ja kardetav. Need, kellel on kõrvad, kuulgu ISSANDA Häält!

Shalom

 

MESSIAS ON TULEMAS, VALMISTAGE TEE!

 

(Tõlge eesti keelde. 26.3.2018 Prohveteering – Prohvet Dr.Owuor)
Originaalsõnum:
PROPHECY OF THE IMMINENT FEARFUL SNATCHING AWAY OF THE CHURCH – PROPHET DR. OWUOR

Allikas: www.jesusislordradio.info   www.repentandpreparetheway.org   www.repentfinlad.fi