ON ÜLIKRIITILINE AJAHETK!


1.4.2020 ISSANDA TROONI HOIATUSEST

( “I CAN WIPE THEM DOWN, WIPE THEM OUT” )
ISSAND ON VÄGA VIHANE, TEMA VÕIB ÄRA PÜHKIDA KÕIK
SEST SEE SUGUPÕLV ON KEELDUNUD TEGEMAST KAHETSEVAT  MEELEPARANDUST 
1.4.2020 ISSAND KIRJUTAS VALGELE PABERILEHELE TEMA ENDA SÕRMEGA TEMA VÄGEVAIMATE PROHVETITE NÄHES, AEGLASELT : 
“R-A-P-T-U-R-E”

“Ü-L-E-S-T-Õ-M-B-A-M-I-N-E” ERIÕPETUS PIIBLI 
ILMUTUSRAAMATU 
PITSATITE AVAMISEST,
KOROONAVIIRUSE NUHTLUSEST,
TAEVASSE PÄÄSEMISEST
⇒ 
KOLMAPÄEVITI 
REEDETI 
PÜHAPÄEVITI
 ⇒

RÕÕMUTSESIME TAAS 40 AASTAT VAIMSE HAIGENA KOGU KÜLA HÄIRINUD HAIGE ÄKILISE TERVENEMISE ÜLE, KUI TA 8.5.2020 KUULAS KOGU GLOBAL SERVICE TEENISTUSE AJA JA ISSAND TERVENDAS TEMA. VASTAV DOKUMENTAALNE VIDEO:
LISATEAVET VAATA FACEBOOKI ´JEESUS ON  TULEMAS` LEHELT.
14.MAIL RÕÕMUTSESIME ÜLEMAAILMSELT, ´JESUS IS LORD´- RAADIO KAUDU, KERICHOST VAESEST PEREST PÄRIT VÄIKELAPS CHEMIMA CHEBIWUOT´I TERVENEMISE ÜLE. TÄIESTI LIIKUMISVÕIMETU CHEMIMA ON TÕUSNUD MAAPINNALT ÜLES ISSANDA VÄGEVAIMATE PROHVETITE DEKLARATSIOONI KOHASELT. ÜHEL POOL ON PRAEGU JUMALA KOHTUD JA KÕIKJAL SURM, KUID TEISALT NÄEME JUMALA KOHTUMÕISTMISE KESKMES KLASSIKALIST JEESUSE RISTI JA VERE IME! VANAD IIDSED JEESUSE IMED, RISTI JA VERE, PIIBLI IMED. ISSANDA ÜLESTÕUSMISKIRKUS ON VISITEERINUD VAESES ALANDLIKUS PERES, KUS ELAVAD SELLELAADSED INIMESED, KES LÄHEVAD TAEVASSE! VÕIMALIK, ET SUREMATA! ÜLISTUS ISSANDALE! RÕÕMUPIDUSTUSED KESTAVAD KESÖÖNI, VÕIMALUS KUULATA:

www.JesusisLordradio.info


⇒  GLOBAALSED ÄRATUS- JA ÖÖVALVETEENISTUSED 

TOIMUVAD, KUI ISSAND ANNAB JA KUI PÜHA KRISTUSE KOGUDUST POLE SELLEKS AJAKS ÜLES TÕMMATUD. PRAEGU KOLMAPÄEVITI, REEDETI, PÜHAPÄEVITI. 


⇒ 31.7.2020 ÜLEMAAILMNE ÄRATUSTEENISTUS 


 SÕNUM ISSANDALT, JUMAL JEHOOVA JAHVELT, TEMA VÄGEVAIMATE JA KARDETAVAIMATE PROHVETITE KAUDU. TEEMA: KOGUDUSE SISENEMINE TAEVASSE

31.7.2020 GLOBAALNE ÖÖVALVETEENISTUS

31.7.2020 Soomekeelse tõlkega, 1.osa

2.osa


Soome tõlge otseedastuse ajal kuulatav ka soomekeelsest raadiost: https://mixlr.com/messias-on-tulossa/

SOOMEKEELSED TÕLKED sellel lingil ⇔⇐⇒ 


VASTAVATE ÕPETUSTE KUULAMISVÕIMALUSI TEISTES KEELTES:  ITAALIA ⇔⇒  / HISPAANIA ⇔⇒  / PORTUGALI ⇔⇒  / SAKSA ⇔⇒  / SLOVAKI ⇔⇒   / KOREA ⇔⇒   / PRANTSUSE ⇔⇒  / HIINA ⇔⇒  / SOOME ⇔⇒ / INGLISE ⇔⇒  /  VENE ⇔⇒  / NORRA ⇔⇒  / HOLLAND ⇔⇒  / …


SEE ON VIIMANE KUTSEHÜÜD PRAEGUSELE GENERATSIOONILE


KAS SINU NIMI ON KIRJUTATUD TAPETUD JUMALA TALLE ELURAAMATUSSE?

KAS SUL ON OLEMAS TAEVA KODAKONDSUS?

PRAEGUSEL AJAHETKEL, KUI KOROONAVIIRUS RÜNDAB JUMALAKARTMATUT INIMKONDA, PEAB IGAÜKS MÕTLEMA EESPOOL VIIDATUD KÜSIMUSTELE

⇒ SEE MÄÄRAB SINU IGAVIKULISE SAATUSE


IGAPÄEVASED ERIÕPETUSED PIIBLI ILMUTUSRAAMATU PITSATITE AVAMISEST JA KOROONAVIIRUSEST ON OTSEEDASTUSED KÕIGEVÄELISE JUMALA TAEVASEST TROONISAALIST, OLLES EDASTATUD MEIE LOOJA ERIESINDAJATE KAUDU, ISSANDA VÄGEVAIMATE PROHVETITE VAHENDUSEL. KUULAMAS ON KOGU MAAILM, OLLES JUMALA POOLT SULETUD ENDI KODUDESSE. 10.4 SÕNUMIS KUULSIME, ET 9.4.2020 OLI KUULAMAS ÜLE 2 MILJARDI INIMESE PLANEEDILT MAA, 12. JA 13.4 JUBA MILJARDEID.

MÄRKMEID EDASTATUST:

AEG ON MÖÖDAS. ON MESSIAS JEESUS KRISTUSE TULEMISE AEG. MISTAHES HETKEL TOIMUB ÜLESTÕMBAMINE. ISSANDA EES PÜHAD JA ÕIGED KRISTLASED VIIAKSE KOJU, JUMALA IGAVESSE KUNINGRIIKI, SEST KOGUDUST EI LOODUD JUMALA VIHA JAOKS. KAHJUKS EI SAA SEE OSAKS KÕIKIDELE KRISTLASTELE, SEST SUUR OSA KRISTLASTEST ON SEGUNENUD MAAILMA JA PATUGA.

MITTE ÜKSKI PATT EI PÄÄSE TAEVASSE.  ILMA PÜHADUSETA MITTE KEEGI EI SAA NÄHA ISSANDAT (KIRI HEEBREALASTELE 12:14).

ISSANDA VÄGEVAIMAD PROHVETID ON ÜHTLASI KA JUMALA IGAVESE KUNINGRIIGI ERISAADIKUD, PÜHAD JA PUUTUMATUD. ILMA NENDE JUHENDAMIST KUULAMATA JA KUULETUMATA VÕIB JÄÄDA TAEVA UKS LÄBIMATUKS. 


AAMOS 3:7 “TÕESTI, ISSAND JEHOOVA EI TEE MIDAGI ILMUTAMATA OMA NÕU OMA SULASEILE PROHVETEILE!”


OLGEM ETTEVAATLIKUD, KEELDUDES KUULAMAST JA KUULETUMAST, MIDA ÜTLEVAD MEILE ISSANDA VÄGEVAIMAD PROHVETID, TAEVASED SÕNUMITOOJAD! KUI IISRAELI RAHVAS KEELDUS KUULAMAST MOOSEST, MAIST SÕNUMITOOJAT JA SEE OLI NEILE HALB, EI SIIS MEIEGI PÄÄSE, KEELDUDES KUULETUMAST TAEVASTELE SÕNUMITOOJATELE.


VIDEO-DOKUMENT: TISBELANE EELIJA – KARDETAV PROHVET EELIJA, KELLE ISSAND TAEVAST LANGETAS


HEEBREALASTELE 12:25-26 “KATSUGE, ET TEIEGI TEDA EI HÜLGA, KES RÄÄGIB! SEST KUI EI OLE PÄÄSENUD NEED, KES MAAPEALSE KÕNELEJA HÜLGASID, KUI PALJU VÄHEM PÄÄSEME MEIE, KUI ME PÖÖRDUME ÄRA TEMAST, KES ON TAEVASTEST, KELLE HÄÄL TOOKORD PANI KÕIKUMA MAA, AGA KES NÜÜD ON TÕOTANUD JA ÖELNUD: “VEEL KORD MA PANEN VÄRISEMA MITTE AINULT MAA, VAID KA TAEVA!””


VIDEO-DOKUMENT: ISSANDA VÄGEVAIMAD PROHVETID RAPUTAVAD KOGU UNIVERSUMIT KAHE NEUTRONTÄHE KOKKUPÕRKE KAUDU


KOROONAVIIRUS ON JUMALA KOHTUMÕISTMINE KAHETSEVA MEELEPARANDUSE TEGEMISEST KEELDUNUD JUMALAKARTMATUTE RAHVASTE KOHAL. 15.7.2019 ISSAND HOIATAS, ET KAHETSEVAT MEELEPARANDUS MITTETEINUD MAID TABAB TALUMATU JUMALA VIHA, JUMALA KOHTUMÕISTMINE, JESAJA 34. VAATA SIIT «≈»

KOROONAVIIRUSE ON LOONUD MEIE LOOJA. KOROONAVIIRUS ON JUMALA SÕDA JUMALAKARTMATUTE RAHVASTE VASTU. INIMESTE JA JUMALA VAHELISE SÕJA VÕIDAB ALATI JUMAL.

1.12.2015 TULID ISSANDA VÄGEVAIMAD PROHVETID ´JESUS IS LORD´- RAADIO OTSE-EETRISSE JA EDASTASID ETTEKUULUTUSE, PROHVETEERINGU ISSANDALT. ET MAAILMA ON TABAMAS VÄGA RASKE HAIGUSEGA SEOTUD ERIOLUKORD, MIS ALGAKS AASIAST. KUS ON VALITSEB SUUR PUUDUS. HAIGUS ON UUS JA NAD PEAVAD SEDA KULTIVEERIMA, ET UURIDA, MILLEGA TEGEMIST. LIGI 4 AASTAT HILJEM SEE KÕIK TÄITUS TÄPSELT.  NII NAGU KÕIK TEISEDKI ISSANDA VÄGEVAIMATE PROHVETITE POOLT 17 TEENIMISE AASTA JOOKSUL EDASTATUD PROHVETEERINGUD, MIDA ON TOHUTULT.  

KOROONAVIIRUS, SEE ON APOKALÜPSIS. JUMALA TALL, JEESUS KRISTUS, ON VABASTANUD ISSANDA AUJÄRJELT TAEVAS KÕIK NELI APOKALÜPSISE HOBUST JA NENDE RATSAMEHED (ILM. 6:1-8).  KOROONAVIIRUSE TOOB KÕIGEVÄELISE JUMALA TAEVASELT TROONILT LÄKITATUD APOKALÜPTILISE TUHKUR HOBUSE RATSAMEES, KELLE NIMI ON SURM. JA ME NÄEME PRAEGU SURMAINGLIT KÕIKJAL. OLLES VABASTATUD 4.PITSATI ALT,  ON TUHKUR HOBUSE MISSIOON TAPPA 1/4 ILMAMAAD (ILM. 6:7-8).  


ILMUTUSE 6:7-8 “JA KUI TA VÕTTIS LAHTI NELJANDA PITSERI, KUULSIN MA NELJANDA OLENDI HÄÄLT ÜTLEVAT: “TULE!” JA MA VAATASIN, JA NÄE, TUHKUR HOBUNE, JA KES TEMA SELJAS ISTUS, SELLE NIMI OLI SURM, JA SURMAVALD KÄIS ÜHES TEMAGA; JA NEILE ANTI MEELEVALD NELJANDA OSA ILMAMAA ÜLE, TAPPA MÕÕGA JA NÄLJA JA SURMAGA JA MAAPEALSETE KISKJATE ELAJATE ABIL.”NURGA TAGA ON OOTAMAS AHISTUSE JA SUURE AHISTUSE AEG, VIIMASED 7 AASTAT (TAANIEL 12:1). KOROONAVIIRUS HOIATAB, ET EES ON VÄGA HALB AJAJÄRK. ETTEVAATUST! KOROONAVIIRUS ON ESKALEERUMAS, HAKATES LEVIMA TOLMU JA ÕHU KAUDU. HAIGETE INIMESTE SILMAD MUUTUVAD PUNASEKS. 

KOROONAVIIRUS OLI MÕELDUD SUURE AHISTUSE AJAJÄRKU, KUID INIMESTE JUMALAKARTMATUSE TÕTTU ISSAND TÕI SELLE VARASEMAKS JA SELLEST SAAB ÜLEMINEK ARMUAJAST AHISTUSE NING SUURE AHISTUSE AJAJÄRKU. OLLES ORIENTIIRIKS, ET ON TULNUD AEG PÜHADE ÜLESTÕMBAMISEKS, SEST KOGUDUST EI LOODUD JUMALA VIHA JAOKS. 


JESAJA 26:20 “TULE, MU RAHVAS, MINE OMA KAMBRITESSE JA SULE UKSED ENESE TAGANT, PEITU ÜÜRIKESEKS AJAKS, KUNI RAEV MÖÖDUB.”


EVAKUEERUMISKÄSK
27.3.2020 EDASTATUD


EVAKUEERUMISKÄSK:

IGAÜKS PEAB VALMISTUMA

EVAKUEERUMISEKS!

ISSANDA VÄGEVAIMAD PROHVETID DEKLAREERISID 27.3.2020 ´JESUS IS LORD´- RAADIO OTSE-EETRIS EVAKUEERIMISKÄSU. IGAÜKS INDIVIDUAALSELT PEAB VALMISTUMA EVAKUEERUMISEKS. SEE MAAILM EI OLE SINU KODU. KOGU UNIVERSUMI LOOJA ON TAASTAMAS TEMA OMANDIÕIGUST PLANEET MAA ÜLE, KUS PRAEGU VALITSEB SEE, KES PARADIISIAIAS EKSITAS AADAMA JA EEVA. 


ISSAND TEMA ARMULIKKUSES JA HALASTUSES VEELGI KUTSUB KÕIKI INIMESI JEESUS KRISTUSES UUESTISÜNDIMA, VÕTMA VASTU ÜLENI VEE ALLA UPUTAMISE RISTIMINE KUI AINUS PIIBELLIK RISTIMINE, PÖÖRDUMAKS JÄÄGITULT JA LÕPLIKULT EEMALE IGASUGUSEST PATUST  NING KURJUSEST JUMALA EES. KÄIES LAITMATULT VAID SEDA TEED, MIS ÕIGE JA PÜHA JUMALA EES.

JUMAL LASEB PRAEGUSEL MAAILMAL JA JUMALAKARTMATUL SUGUPÕLVEL SAADA HÄVINGU OSALISTEKS. SAABUV KAHJUSTAB ISEGI UNIVERSUMIT. UNIVERSUMIT SELLE LÕPUTUS JUMALIKUS TÄIUSLIKKUSES JA IMELISUSES. KOSMILISTES KATASTROOFIDES PURUNEVATE PLANEETIDE TÜKKE JA NEUTRONTÄHTI KUKKUMAS MAA PEALE. MÄED JA SAARED KADUMAS. PÄIKE PIMENEMAS. OLEME KÕIKE SEDA KUULNUD ISSANDA TROONILT TOIMUNUD OTSEEDASTUSTEST.


PÄÄSTETAKSE AINULT NEED, KES ON VASTU VÕTNUD JEESUSE, UUESTISÜNDINUD JEESUSES, OLLES JÄÄGITULT JA LÕPLIKULT HÜLJANUD PATU; KES LIIGUVAD PIDEVAS KAHETSEVAS MEELEPARANDUSES, OLLES PÜHAD JA ÕIGED KÕIGEVÄELISE JUMALA, KOGU UNIVERSUMI LOOJA EES. KUID SELLELE TEELE TULLES PEAD TEADMA, ET JEESUSE PÄÄSTETEE ON ÜHESUUNALINE TEE, SELLELT EI SAA IIALGI LAHKUDA, SEST TEISTKORDSET OHVRIT PATTUDE EEST POLE OLEMAS. 


AINUS ALTERNATIIV 
IGAVESELE ELULE 
JUMALA IGAVESES
KUNINGRIIGIS
ON 
IGAVENE PÕRGU.
SEE MAAILM SIIN 
POLE SINU KODU.
AEG ON LÕPUS.


IGAÜKS PEAB KÄESOLEVAS AJAHETKES TEGEMA VALIKU, KUS VEETA IGAVIK: KAS TAEVAS VÕI PÕRGUS. KOLMANDAT TSOONI POLE OLEMAS. SELLEKS ON KÕIKVÕIMAS JUMAL, KOGU UNIVERSUMI LOOJA PEATANUD KOGU MAAILMA, ET IGAÜKS MEIST SAAKS IGAPÄEVASELT KUULATA OTSEEDASTUST JUMAL-ISA TAEVASELT TROONILT. VALIDA JA OTSUSTADA. KUULATA JA KUULETUDA. OLEME IGAVIKULISEL TEELAHKMEL.

SIINVIIDATUD TAEVASE JUHENDAMISE, IGAVIKULISE TARKUSE POOLT  EDASTATUD JUHENDITE, ÕPETUSE KUULAMINE JA KUULETUMINE ON ÜKS OSA KAHETSEVAST MEELEPARANDUSEST. SELLE IGNOREERIMINE VÕIB OLLA SAATUSLIKU MÕJUGA. KIIRUSTAGEM, SEST MITTE KEEGI PEALE JUMAL-ISA EI TEA TÄPSET PÄEVA EGA HETKE. 

OSADE EDASTUSKORDADE LÕPUS ON ISSAND TEMA ARMUS KINKINUD KUULAJATELE VÕIMALUSE VÕTTA VASTU JEESUS JA SÜNDIDA UUESTI. 6.4.2020 EDASTUSE LÕPUS DEKLAREERITI TERVENEMIST HAIGETELE. INIMESI TERVENES MAAKERA ERI KOHTADES (HIINA, MALAISIA, BOTSVAANA,  TAIVAN JA MUJAL). KAHETSEV MEELEPARANDUS JEESUS KRISTUSES ON AINUS KAITSE JA RAVI (ESKALEERUVA) KOROONAVIIRUSE VASTU.


2.MOOSESE 15:26 “JA TA ÜTLES: “KUI SA TÕESTI KUULAD ISSANDA, OMA JUMALA HÄÄLT JA TEED, MIS ÕIGE ON TEMA SILMIS, PANED TÄHELE TEMA KÄSKE JA TÄIDAD KÕIKI TEMA KORRALDUSI, SIIS MA EI PANE SU PEALE AINSATKI NEIST TÕBEDEST, MIS MA PANIN EGIPTLASTE PEALE, SEST MINA OLEN ISSAND, SU RAVIJA.”


VÄIKE PILGUHEIT ISSANDA VÄGEVAIMATE PROHVETITE ÜLEMAAILMSETE ÄRATUS- JA TERVENDAMISTEENISTUSTE 17 AASTA PIKKUSESSE AJALUKKU.

7-8.7.2018. NAIROBI KESKPARK. KUI ISSANDA PUHASVALGE KIRKUSE PILV KATTIS NAIROBI TERVENDAMISTEENISTUSE JA SEALOLEVA LUGEMATUARVULISE INIMHULGA

7.7.2018. NAIROBI KESKPARK. KUI JUMALA KIRKUS TAEVAST TULLES LÄBISTAS PÄIKESE JA TSENTREERUS TEMA VÄGEVAIMATE PROHVETITE PEALE

23.5.2018. KUI ISSAND LUBAS INIMESTEL VEEL VABALT KOGUNEDA,  JUMALA ÜLISTAMISEKS JA TEENIMISEKS 


OLEME AASTATE KULUDES NÄINUD MITMEID JUHTUMEID, KUS JUMAL-ISA KIRGASTAS TEMA VÄGEVAIMAD PROHVETID


MATTEUSE 24:14 “JA SEDA KUNINGRIIGI EVANGEELIUMI PEAB KUULUTATAMA KOGU MAAILMAS TUNNISTUSEKS KÕIGILE RAHVAILE, JA SIIS TULEB OTS.”


GLOBAL SERVICE EDASTUSTE VIDEOSALVESTISI:

1) 22.3.2020-I, 22.3.2020-II /  2) 23.3.2020-I, 23.3.2020-II / 3) 24.3.2020-I24.3.2020-II, 24.3.2020-III / 4) 25.3.2020 / 5) 26.3.2020-I, 26.3.2020-II / 6) 27.3.2020 / 7) 28.3.2020-I, 28.3.2020-II / 8) 29.3.2020, / 9) 30.3.2020-I / 10) 31.3.2020-I, 31.3.2020-II / 11) ERITI KRIITILINE! – 1.4.2020 / 12) 2.4.2020-I, 2.4.2020-II / 13) 3.4.2020-I, 3.4.2020-II / 14) 4.4.2020 / 15) 5.4.2020 / 16) 6.4.2020 / 17) 7.4.2020 / 18) 8.4.2020 / 19) 9.4.2020 / 20) 10.4.2020 / 21) 11.4.2020 / 22) 12.4.2020 / 23) 13.4.2020  / 24) 14.4.2020 / 25) 15.4.2020 / 26) 16.4.2020 / 27) 17.4.2020 / 28) 18.4.2020 / 29) 19.4.2020 / 30) 20.4.2020 / 31) 21.4.2020 / 32) 22.4.2020 / 33) 23.4.2020 / 34) 24.4.2020 / 35) 25.4.2020 / 36) 26.4.2020 / 37) 27.4.2020 / 38) 28.4.2020 / 39) 29.4.2020 / 40) 30.4.2020 / 41) 1.5.2020 / 42) 2.5.2020 / 43) 3.5.2020 / 44) 4.5.2020 / 45) 5.5.2020 / 46) 6.5.2020 / 47) 7.5.2020 / 48) 8.5.2020 / 49) 10.5.2020 / 50) 12.5.2020 / 51) 15.5.2020 / 52) 17.5.2020 / 53) 20.5.2020 / 54) 22.5.2020-I,  22.5.2020-II / 55) 24.5.2020 / 56) 25.5.2020 / 57) 27.5.2020-I  27.5.2020-II / 58) 29.5.2020 / 59) 31.5.2020 / 60) 2.6.2020 / 61) 5.6.2020 / 62) 7.6.2020-I  7.6.2020-II / 63)  10.6.2020 / 64) 12.6.2020-I  12.6.2020-II / 65) 14.6.2020-I 14.6.2020-II / 66) 17.6.2020 / 67) 19.6.2020 / 68) 21.6.2020 /  69) 24.6.2020-I ja 24.6.2020-II / 70) 26.6.2020 / 71) 28.6.2020-I  28.6.2020-II / 72) 31.6.2020 / 73) 3.7.2020 / 74) 5.7.2020 / 75) 8.7.2020 / 76) 10.7.2020-I  10.7.2020-II / 77) 12.7.2020-I  12.7.2020-II / 78) 15.7.2020 / 79) 17.7.2020 / 80) 19.7.2020 / 81) 22.7.2020 / 82) 24.7.2020 / 83) 26.7.2020 / 84) 29.7.2020 / 85) 31.7.2020 / 86) 2.8.2020 / 87) 5.8.2020 / 88) 7.8.2020 / 89) 9.8.2020 / 90) 12.8.2020 / 91) 14.8.2020-I  14.8.2020-II / 92) 16.8.2020 / 93) 19.8.2020 / 94) 21.8.2020 / 95) 23.8.2020 / 96) 26.8.2020 / 97) 27.8.2020 / 98) 30.8.2020 /  99) 2.9.2020 / 100) 4.9.2020 / 101) 6.9.2020 / 102) 9.9.2020 / 103) 11.9.2020 / 104) 13.9.2020 / 105) 16.9.2020-I  16.9.2020-II / 106) 18.9.2020-I , 18.9.2020-II , 18.9.2020-III 107) 20.9.2020 / 108) 23.9.2020 / 109) 25.9.2020-I  25.9.2020-II  25.9.2020-III / 110) 27.9.2020 / 111) 30.9.2020-I  30.9.2020-II / 112) 2.10.2020 / 113) 4.10.2020 / 114) 7.10.2020 / 115) 9.10.2020-I9.10.2020-II / 116) 11.10.2020 / 117) 14.10.2020 / 118) 16.10.2020-I, 16.10.2020-II / 119) 18.10.2020 / 120) 21.10.2020 / 121) 23.10.2020-I, 23.10.2020-II / 122) 25.10.2020 / 123) 28.10.2020 / 124) 30.10.2020 / 125) 1.11.2020 / 126) 4.11.2020 / 127) 6.11.2020-I  6.11.2020-II / 128) 8.11.2020 / 129) 11.11.2020 / 130) 13.11.2020-I / 131) 15.11.2020 / 132) 18.11.2020 / 133) 20.11.2020 / 134) 22.11.2020 / 135) 25.11.2020 / 136) 27.11.2020-I 137) 29.11.2020 / 138) 2.12.2020 / 139) 4.12.2020 / 140) 6.12.2020 / 141) 9.12.2020 / 142) 11.12.2020 / 143) 13.12.2020 / 144) 16.12.2020 / 145) 18.12.2020 / 146) 20.12.2020 / 147) 23.12.2020 / 148) 25.12.2020-I  25.12.2020-II / 149) 27.12.2020 / 150) 31.12.2020 / 151) 3.1.2021 / 152) 6.1.2021 / 153) 8.1.2021 / 154) 10.1.2021 / 155) 13.1.2021 / 156) 15.1.2021 / 157) 17.1.2021-I 17.1.2021-II / 158) 20.1.2021 / 159) 22.1.2021-I  22.1.2021-II / 160) 24.1.2021-I 24.1.2021-II / 161) (vaid osaliselt) 27.1.2021-I  27.1.2021-II 162) 29.1.2021-I  29.1.2021-II  29.1.2021-III  163) 3.2.2021, Tervendamisteenistus  164) 5.2.2021-I  5.2.2021-II  165) 10.2.2021 / 166) 12.2.2021 / 167) 17.2.2021 / 168) 19.2.2021 / 169) 24.2.2021 / 170) 26.2.2021 / 171) 3.3.2021 / 172) 5.3.2021 / 173) 10.3.2021-I  10.3.2021-II / 174) 12.3.2021 / 175) 17.3.2021 / 176) 19.3.2021 Tervendamisteenistus / 177) 24.3.2021 / 178) 26.3.2021 / 179) 28.3.2021 / 180) 31.3.2021 / 181) 2.4.2021 / 182) 4.4.2021 / 183) 7.4.2021 / 184) 9.4.2021 / 185) 11.4.2021 / 186) 14.4.2021 / 187) 16.4.2021 / 188) 18.4.2021 / 189) 21.4.2021 / 190) 23.4.2021 / 191) 25.4.2021 / 192) 28.4.2021 / 193) 2.5.2021-I  2.5.2021-II / 194) 5.5.2021 / 195) 7.5.2021-I  7.5.2021-II / 196)  9.5.2021 / 197) 12.5.2021 / 198) 14.5.2021-I  14.5.2021-II / 199) 19.5.2021-I  19.5.2021-II / 200) 21.5.2021-II  21.5.2021-IV / 201) 26.5.2021 / 202) 28.5.2021-I  28.5.2021-II / 203) 2.6.2021 / 204) 4.6.2021-I  4.6.2021-II / 205) 9.6.2021 / 206) 11.6.2021 / 207) 16.6.2021 / 208) 18.6.2021 / 209) 20.6.2021 / 210) 23.6.2021 / 211) 25.6.2021 / 212) 27.6.2021 / 213) 30.6.2021-I  30.6.21-II  30.6.21-III  30.6.21-IV / 214) 2.7.2021-I  2.7.21-II / 215) 4.7.2021 / 216) 7.7.2021 / 217) 9.7.2021-I  9.7.2021-II / 218) 11.7.2021 / 219) 14.7.2021-I  14.7.2021-II / 220) 16.7.2021 / 221) 18.7.2021 / 222) 21.7.2021 / 223) 23.7.2021 / 224) 25.7.2021 / 225) 28.7.2021 / 226) 30.7.2021 / 227) 1.8.2021-I  1.8.2021-II / 228) 4.8.2021 / 229) 6.8.2021 / 230) 8.8.2021 / 231) 11.8.2021 / 232) 13.8.2021 / 233) 15.8.2021 / 234) 18.8.2021 / 235) 20.8.2021 / 236) 22.8.2021 / 237) 25.8.2021 / 238) 27.8.2021 / 239) 29.8.2021 / 240) 1.9.2021 / 241) 3.9.2021 / 242) 5.9.2021 / 243) 8.9.2021 / 244) 10.9.2021-I  10.9.21-II / 245) 12.9.2021-I  12.9.21-II / 246) 15.9.2021 / 247) 17.9.2021-I  / 248) 19.9.2021 / 249) 22.9.2021 / 250) 24.9.2021 / 251) 26.9.2021 / 252) 29.9.2021 / 253) 1.10.2021 / 254) 3.10.2021 / 255) 6.10.2021 / 256) 8.10.2021 / 257) 10.10.2021 / 258) 13.10.2021 / 259) 15.10.2021 / 260) 17.10.2021 / 261) 20.10.2021 / 262) 22.10.2021 / 263) 24.10.2021 / 264) 27.10.2021 / 265) 29.10.2021 / 266) 31.10.2021 / 267) 3.11.2021 / 268) 5.11.2021 / 269) 7.11.2021 / 270) 10.11.2021 / 271) 12.11.2021 / 272) 14.11.2021 / 273) 17.11.2021 / 274) 19.11.2021 / 275) 21.11.2021 / 276) 24.11.2021 / 277) 26.11.2021 / 278) 28.11.2021 / 279) 1.12.2021 / 280) 3.12.2021 / 281) 5.12.2021 / 282) 8.12.2021 / 283) 10.12.2021 / 284) 12.12.2021 / 285) 15.12.2021 / 286) 17.12.2021 / 287) 19.12.2021 / 288) 22.12.2021 / 289) 24.12.2021 / 290) 26.12.2021 / … 291) 4.2.2022 / 292) 6.2.2022 / 293) 9.2.2022 / 294) 11.2.2022 / 295) 13.2.2022 / 296) 16.2.2022 / 297) 18.2.2022 / 298) 20.2.2022 / 299) 23.2.2022 /  25.2.2022 (ei toimunud) / 300) 27.2.2022 / 301) 2.3.2022 / 302) 4.3.2022 / 303) 6.3.2022 / 304) 9.3.2022 / 11.3.2022 (ei toimunud) / 305) 13.3.2022 / 306) 16.3.2022 / 307) 18.3.2022 / 308) 20.3.2022 / 309) 23.3.2022 / 310) 25.3.2022 / 311) 27.3.2022 / 312) 30.3.2022 / 313) 1.4.2022 / 314) 3.4.2022 / 315) 6.4.2022 / 316) 8.4.2022 / 317) 10.4.2022 / 318) 13.4.2022 / 319) 15.4.2022 / 320) 17.4.2022 / 321) 20.4.2022 / 322) 22.4.2022 / 323) 24.4.2022-I  24.4.2022-II / 324) 27.4.2022 / 325) 1.5.2022 / 326)  4.5.2022 / 6.5.2022 (ei toimunud) / 8.5.2022 (ei toimunud) / 327) 9.5.2022 / 328) 11.5.2022 / 329) 13.5.2022 / 330) 15.5.2022 / 331) 18.5.2022 / 332) 22.5.2022 / 333) 12.6.2022 / 334) 15.6.2022 / 335) 17.6.2022 / 336) 19.6.2022 / 337) 20.6.2022 / 338) 21.6.2022 / 339) 22.6.2022 / 340) 23.6.2022 / 341) 24.6.2022-1  24.6.2022-2  24.6.2022-3 / 342) 26.6.2022 / 343) 27.6.2022 / 344) 28.6.2022 / 345) 29.6.2022 / 346) 30.6.2022 / 347) 1.7.2022 / 348) 3.7.2022 / 349) 4.7.2022 / 350) 5.7.2022 / 351) 6.7.2022 / 352) 8.7.2022 / 353) 9.7.2022 / 354) 10.7.2022 / 355) 11.7.2022 / 356) 12.7.2022 / 357) 13.7.2022 / 358) 15.7.2022 / 359) 17.7.2022 / 360) 19.7.2022 / 361) ?

SOOMEKEELSE TÕLKEGA salvestisi YouTube´ist:  ⇒ 1)⇒ 2)⇒ 3) , aga ka  ⇒ II kanalilt


2020.-2022. AASTA ÜLEMAAILMSETE TEENISTUSTE VIDEOSALVESTISI:

…  JUULI 2022  JUUNI 2022  MAI 2022  APRILL 2022  MÄRTS 2022  VEEBR.2022  DETS. 2021  NOV. 2021  OKT. 2021  SEPT. 2021  AUG. 2021  JUULI 2021   JUUNI 2021   MAI 2021   APR.2021   MÄRTS 2021  VEEBR.2021  JAAN. 2021  DETS. 2020   NOV. 2020   OKT. 2020   SEPT. 2020  AUG. 2020   MÄRTS-JUULI 2020 


OTSEÜLEKANDED :

1) Video:  https://www.youtube.com/c/RepentPrepareTheWay/Live/

2) Raadio `Jesus is Lord´ (inglise k.): www.jesusislordradio.info

Samuti:  https://s3.radio.co/s97f38db97/listen
http://station.voscast.com/5ca3d6cd7c777/
https://streema.com/radios/Jesus_is_Lord_Radio

3) Raadio `Messias on tulossa´ (soome keeles):

http://mixlr.com/messias-on-tulossa/


Lisainformatsiooni: 

1) Kahetseva Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistöö pealeht: 
https://www.repentandpreparetheway.org/ 

2) Soomekeelne materjal, Repent Finland: www.repentfinland.fi 

3) Facebookis: https://www.facebook.com/JeesusOnTulemas/

Viimases (3) viiteid tõlgetele teistesse keeltesse.