29.3.2018 Prohveteering. ON NOA PÄEVAD – Prohvet Dr. Owuor


29.3.2018 ISSANDA PROHVETEERING. ON NOA PÄEVAD – PROHVET DR. OWUOR

ISSAND JEHOOVA on Rääkinud minule viimasel öösel. See oli väga-väga võimas läinudöine vestlus. ISSAND on Rääkinud viimasel ööl nii kaasaegsele sugupõlvele kui kogu maailmale. ISSAND Rääkis kogu terve öö kuni hommikuni välja ja seda Häälega. Väga tugevalt kuuldava Häälega. Möödunud ööl.

Uuesti, kallid inimesed. Kallid inimesed, kes te olete kuuldel kõikjal maailma riikides. ISSAND JEHOOVA ELOHIM on Rääkinud minule möödunud ööl ülimalt vapustaval viisil. Häälega. Kogu terve öö. Häälega ja seda kuni koiduni. Valjult kuuldava Häälega. [jätkub]

… / JÄTKA LUGEMIST SIINSELT LINGILT ⇒   …  /


“Sest nõnda nagu Noa päevad olid, nõnda peab olema Inimese Poja tulemine. Sest nõnda nagu inimesed olid neil päevil enne veeuputust: sõid ja jõid, võtsid naisi ja läksid mehele selle päevani, mil Noa läks laeva, ega saanud aru, enne kui tuli veeuputus ja võttis nad puha ära; nõnda on ka Inimese Poja tulemine. Siis on kaks põllul: üks võetakse vastu ja teine jäetakse maha. Kaks naist on jahvatamas veskil: üks võetakse vastu ja teine jäetakse maha. Siis valvake, sest te ei tea, mil päeval teie Issand tuleb!”

(Matteuse 24:37-42)


Pildil oleva teksti tõlge: ISSANDA VÄGEVAIM PROHVET Dr. David Owuor. Prohveteering antud 29.3.2018 / ISSAND RÄÄKIS MINUGA JA KORDAS KOGU ÖÖ: ON NOA PÄEVAD .. ON NOA PÄEVAD … ON NOA PÄEVAD / KOGUDUS PEAB KAHETSEDES MEELT PARANDAMA! JUMALA VIHA ON LASKUMASVALMISTAGE TEE, MESSIAS ON TULEMAS!

Soomekeelses tõlkes loetav siit ⇒   PROFETIA 29.3.2018. NOOAN PÄIVÄT