19.3.2021  TÄNA ÕHTUL TOIMUB

SUUR ÜLEMAAILMNE 

TERVENDAMISTEENISTUS

ISSANDA VÄGEVAIMATELT PROHVETITELT.
KÕIK ON TERETULNUD JEESUSE VÄGEVAS NIMES!

ERILINE TEADAANNE

19.3.2021 SELLE NÄDALA ÜLEMAAILMNE REEDENE ÖÖTEENISTUS ON SEEKORD ISSAND JEHOOVA JAHVE SUUR GLOBAALNE TERVENDAMISTEENISTUS, KUS KÕIGEVÄELINE ISSAND JUMAL TOOB TAAS MEIE JUURDE TEMA TEENIJAD, KÕIGEVÄELISE JUMALA KAKS KIRKAIMAT JA KARDETAVAIMAT PROHVETIT.

NING NAD VIIVAD LÄBI VÄGA SUURE JA AJALOOLISE TERVENDAMISTEENISTUSE, KUS NAD TAAS DEKLAREERIVAD JEESUSE IGAVIKULISE JA IMESIDTEGEVA VERE VÕIMSA TOIME MEIE OLUKORDADE, PUUETE, HAIGUSTE, TAUDIDE JA TÕVEDE ÜLE.

ÕNNISTATUD INIMESED, KUI IMELINE ON SEE HETK! JA MEIE ISSANDA JEESUS KRISTUSE LÕPUTU ARM, VÕTTES ARVESSE, ET KOGU MAAILM PAIKNEB PRAEGU JUMALA KARMIMA KOHTUMÕISTMISE HAARDES, MILLE KUULUTASID VÄLJA NEEDSAMAD ISSANDA VÄGEVAIMAD-VÄGEVAIMAD, KIRKAIMAD JA KARDETAVAIMAD PROHVETID.

VAADAKE, KUIDAS KOGU MAAILM MAADLEB VAKTSIINIDEGA JA ITAALIA ON TAAS TÄIELIKULT SULGUMAS JA SURMADE ARV BRASIILIAS ON REKORDILISES KÕRGUSES, JUBA ÜLE 2000 SURMA PÄEVAS.
SEE ON KÕIGEVÄELISE JUMALA TÕELINE ARMASTUS, ET TEMA VEELGI MÕTLEB MEIE PEALE.

Allikas: www.JesusisLordradio.info


“Vaata, kui ma sulen taeva, nõnda et vihma ei saja, ja vaata, kui ma käsin rohutirtse maa paljaks süüa, või kui ma läkitan oma rahva kallale katku, ja kui siis minu rahvas, kellele on pandud mu nimi, alandab ennast ja nad palvetavad ja otsivad minu palet ning pöörduvad oma kurjadelt teedelt, siis ma kuulen taevast ja annan andeks nende patu ning säästan nende maa!” (2Aj.13-14)


TARK RAHVAS VÕTAB KUULDA JUMALA HÄÄLT JA KAHETSEB PATTE NING PARANDAB MEELT.

Näide:

BRASIILLASE JOSUE YURI IMETERVENEMINE

11.12.2020 Suurt Ülemaailmset Öövalveteenistust alustasid Issanda Vägevaimad Prohvetid Nende 17 aasta pikkuse Teenimistööga kaasnevas lõputus imetervenemiste jadas äsja toimunud suurima tervendamisime tutvustamisega: Issand ehitas Brasiilia noormehele Josue Yurile täiesti uue DNA, uue geneetilise pärikkusaine, tervendades teda väga raskest ja ravimatust kaasasündinud geneetilisest haigusest – müotubulaarsest müopaatiast.

Josue ei suutnud varem lihasnõrkuse tõttu ei seista ega liikuda, ega väljendada emotsioone; ei suutnud toitu hammustada; sülg voolas suust välja; isegi köhimine oli tema jaoks lihasnõrkuse tõttu raske. Ka rääkimine oli väga raske, ta kannatas pidevaid valusid ja oli väsinud. Ta ei suutnud õppida ega hoida pliiatsit käes. Ta vajas pesemiseks ja riietumiseks abi; ta ei suutnud pead kammida ega käsi üles tõsta; tema kaelas polnud piisavalt jõudu, et kanda pead. Kõik lihastoimingud olid väga rasked; tema süda oli suurenenud. Pere oli valmis, et Josue sureb.

ISSAND JEESUS pidas meeles Josue´d. Tema vanemad on pastorid. Nad leidsid YouTube´i kaudu üles Kahetseva Meeleparanduse ja Pühaduse Teenimistöö ja ISSANDA Vägevaimate Prohvetite õpetusi ja Globaalseid Teenistusi ning hakkasid neid kuulama. Kui nad olid koos perega kuulamas Issanda Vägevaimate Prohvetite Ülemaailmse Teenistuse otseedastust, siis ISSAND puudutas Josue´d.

Nad kuulasid parajasti koos perega ja tegid märkmeid ISSANDA Vägevaimate Prohvetite õpetusest ja järsku keset otseedastust kukkus Josue järsku tervenisti põrandale, seejärel tõusis sealt iseseisvalt üles! Esimest korda elus oli Josue nüüd ilma toeta omadel jalgadel. Kogu pere oli täiesti šokis; oldi õnnelikud ja tänulikud väga suure ISSANDA ime üle.
ISSANDA puudutuse järel suudab Josue nüüd seista, kõndida, tõsta käsi üles, süüa, tema lihased tugevnevad ja kasvavad. Ta mäletab asju ja õpib kiiresti. Ta õpetab nüüd juba vanematele telefoni kasutamist. Ta suudab kirjutada. Sülg ei vaju enam suust välja.

ISSAND JEESUS taastas Josue täielikult, ehitas talle uue DNA ja tervendas teda. On olemas arsti tunnistused enne ja pärast tervenemist. Halleluuja! Kogu Brasiilia ja kõik maailma rahvad rõõmutsevad selle suure JEESUSE imeteo üle!
Tänu Issandale ja Tema Vägevaimatele Prohvetitele, Jeesuse Nimes!

Kogu Brasiilia rõõmutseb, vaata siit ⇒