19.3.2021  TÄNA ÕHTUL TOIMUB

SUUR ÜLEMAAILMNE 

TERVENDAMISTEENISTUS

ISSANDA VÄGEVAIMATELT PROHVETITELT.
KÕIK ON TERETULNUD JEESUSE VÄGEVAS NIMES!

ERILINE TEADAANNE

19.3.2021 SELLE NÄDALA ÜLEMAAILMNE REEDENE ÖÖTEENISTUS ON SEEKORD ISSAND JEHOOVA JAHVE SUUR GLOBAALNE TERVENDAMISTEENISTUS, KUS KÕIGEVÄELINE ISSAND JUMAL TOOB TAAS MEIE JUURDE TEMA TEENIJAD, KÕIGEVÄELISE JUMALA KAKS KIRKAIMAT JA KARDETAVAIMAT PROHVETIT.

NING NAD VIIVAD LÄBI VÄGA SUURE JA AJALOOLISE TERVENDAMISTEENISTUSE, KUS NAD TAAS DEKLAREERIVAD JEESUSE IGAVIKULISE JA IMESIDTEGEVA VERE VÕIMSA TOIME MEIE OLUKORDADE, PUUETE, HAIGUSTE, TAUDIDE JA TÕVEDE ÜLE.

ÕNNISTATUD INIMESED, KUI IMELINE ON SEE HETK! JA MEIE ISSANDA JEESUS KRISTUSE LÕPUTU ARM, VÕTTES ARVESSE, ET KOGU MAAILM PAIKNEB PRAEGU JUMALA KARMIMA KOHTUMÕISTMISE HAARDES, MILLE KUULUTASID VÄLJA NEEDSAMAD ISSANDA VÄGEVAIMAD-VÄGEVAIMAD, KIRKAIMAD JA KARDETAVAIMAD PROHVETID.

VAADAKE, KUIDAS KOGU MAAILM MAADLEB VAKTSIINIDEGA JA ITAALIA ON TAAS TÄIELIKULT SULGUMAS JA SURMADE ARV BRASIILIAS ON REKORDILISES KÕRGUSES, JUBA ÜLE 2000 SURMA PÄEVAS.
SEE ON KÕIGEVÄELISE JUMALA TÕELINE ARMASTUS, ET TEMA VEELGI MÕTLEB MEIE PEALE.

Allikas: www.JesusisLordradio.info


“Vaata, kui ma sulen taeva, nõnda et vihma ei saja, ja vaata, kui ma käsin rohutirtse maa paljaks süüa, või kui ma läkitan oma rahva kallale katku, ja kui siis minu rahvas, kellele on pandud mu nimi, alandab ennast ja nad palvetavad ja otsivad minu palet ning pöörduvad oma kurjadelt teedelt, siis ma kuulen taevast ja annan andeks nende patu ning säästan nende maa!” (2Aj.13-14)


TARK RAHVAS VÕTAB KUULDA JUMALA HÄÄLT JA KAHETSEB PATTE NING PARANDAB MEELT.